Гладиолус• 24 февраля 2024
Я вчора попала в аварію.
Я водій їхала на роботу, потрапила в аварію. В мене врізався чоловік на дуже великій швидкості. Я лишилась жива,але побита. Машини моєї немає, на яку я збирала 5 років,перша і напевне остання. Зняли відео з камер будинків , де чітко видно як він на швидкості під 70-80 в´їхав в мене в лобовушку. Незнаю як я жива, і всі заспокоюють що головне не інвалід, головне вижила. А я ненавиджу себе і весь світ.
Не спала всю ніч, бо повернутись не можу,ходити не можу, все ніби є тепер до і після.
Як пережити все це? Чи сяду я ще колись за руль? Як вкласти в голові думки,а якби ти трошки пізніше,а якби ти трошки швидше і ТД .
Просто болталка• 24 февраля 2024
Автор, банально, но таки хорошо, что живы и относительно целы. Это главное.
Мы за полгода до полномасштабной попали в аварию, нам в лоб выехал грузовик. Буквально за 5 минут до того с мужем поменялись, он был за рулём, и вероятно это нас спасло. Ехали на его машине, я бы так быстро не дала задний ход, а он успел, чем уменьшил удар. Машину продали как биток без мотора фактически. Муж не пострадал, у меня были ушибы, ссадины, перелом рёбер. Пару месяцев за руль не садилась, потому что движения были скованные. Потом ещё какое-то время ездила только по тихим улицам. Честно - боялась( А потом полномасштабная, мы харьковчане, села и поехала. А что делать... С тех пор езжу, как и раньше. В общем, страх пройдёт. И на машину заработаете. Раз смогли и ещё сможете. Даже если прямо сейчас это кажется нереальным. Не отчаивайтесь.
По суду - ищите адвоката, с ним проще и эффективнее.
Мушля з Криму• 24 февраля 2024
Автор, вам потрібно якнайшвидше сісти за кермо, якщо фізично можете, щоб в майбутньому страху не було. Саме головне, що живі лишилися, машина - це просто метал. Але, вважаю, що судитися потрібно, бо страховка не покриє всю суму. Тримайтеся, обіймаю
Просто болталка• 24 февраля 2024
Когда мучают мысли ’если бы позже, если бы быстрее’, подумайте, что результат вы уже знаете - вы живы. А могли бы нет, если бы паззл иначе сложился.
Екатерина27• 24 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
Осаго випоачується якщо ви винні, постраждалому
А у протилежної сторони може бути мінімальна автоцивілка
Так я про Осаго того мужика. А у автора вполне могла быть и КАСКО
Бойова• 24 февраля 2024
Автор, по автоцивілці максимальна виплата - 160 тис грн на автомобіль, 320 тис грн - життя та здоров´я, то ж збирайте чеки за ліки, лікування. Якщо у винуватця є поліс автоцивілки - його страхова має компенсувати збитки. Нарахують, швидше за все, не всю суму (враховують знос деталей), решту (якої не вистачило на повну вартість ремонту або автомобіля, якщо встановлять його конструктивну загибель) можна стягнути безпосередньо з винуватця через суд. Це довго, але шанси великі. Якщо автоцивілки у винуватця нема (таке буває, хоч вона і обов´язкова), а у вас страховка ця є - компенсація через МТСБУ. Якщо у вас поліс КАСКО - питання по автомобілю вирішує ваша страхова. Здоров´я вам!
Просериарила молодость• 24 февраля 2024
Ответ дляliliyaya
Не обезцінюйте нажите. Авто також шкода.
Але, автор, дай Бог назбираєте, та купите кращу.
Надіюсь поліція все оформила. Ви одужуйте, заспокойтесь, ми всі Вас обіймаємо
Не чудіть! Обезцінення тут ні до чого.
У мене вчора загинув однокласник в аварії. Розкажіть його родині про те, що шкода автівки з якої його вирізали. Авто - це ніщо в порівнянні з людським життям.
А на машину можна заробити, якщо є здоров´я.
Ліплять те ’обезцінення’ де треба і не треба