Скіфська пектораль• 24 февраля 2024

Ваш мужчины ходит на шоппинг с вами?

Результат:
вже голосів: 58
28 (48.28%) Нет
21 (36.21%) Да
9 (15.52%) Ответы
Крошечка-хаврошечка• 24 февраля 2024
Не ходит. Просто даёт деньги на шоппинг)
Глаголиця• 24 февраля 2024
Да, всегда тягает меня с собой. Мой муж любит шоппинг , а я нет.
Дело было давно• 24 февраля 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
А міг не оплатити? Тобто, ходити з вами обирати, а потім чекати, поки ви своїми розрахуєтесь? У вас окремий бюджет, кожен сам за себе?
Так, міг не оплатити, звичайно. Я гарно заробляю сама)) разом з чоловіком оплачуємо оренду, комуналку, їжу. На все інше у кожного своя адекватна зарплата. В попередніх стосунках у нас був загальний бюджет. Мені взагалі не сподобалося. Умовно, я отримуючи 3000-4000 баксів, маю узгоджувати, чому мені треба сукню за 4500 грн., чи чому я хочу діамантові пусети за 80 000 грн. А чоловік що? Він проти! Він хоче відкладати гроші і купити третю квартиру під оренду. Нічого хорошого з цього не вийшло. Зараз я у другому шлюбі і чоловік робить мені дуже багато хороших подарунків. Але якщо не оплатить, то для мене не проблема оплатити за себе, чи щось оплатити йому. Загальний бюджет зручний, коли у обох низькі зп. При адекватних доходах він невигідний. ’Гроші жінки - лише жінки’ ніколи в житті такого не мала. Нічого сказати не можу про це)
Марафетчица• 24 февраля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ну может вам насрать на мужа, в окоп, так в окоп. Всякое бывает, некоторые и сами сдают))
Конечно,всем насрать, ну кроме вас
Именно поэтому вы и выбрали труса,ну чтоб у ноги, и не рыпался, не защитил, не принял решение. Все сама- сама. Это удобно, до тех пор, пока действительно не понадобится его решение и защита,а он увы- сидит в луже.
Грушки-яблочки• 24 февраля 2024
Ответ дляДело было давно
При низьких зарплатах ніякий бюджет не зручний. Просто, чоловік перестає бути чоловіком, коли він не сплачує основні рахунки самостійно. Або це Європейський чоловік, там менталітет інший.