Не мітингувальникам, сорі. Хочу подякувати лікарям з Дніпра. Які лікують поранених. Це національне достояніє, золотий фонд держави. Це люди титани. Знаю з власного досвіду. Просто нема слів, щоб описати їхній вклад. Це найкращі лікарі у світі, які бачили те, чого не бачили інші. Цілую їм руки. Нехай береже їх бог.
Happy Feet• 24 февраля 2024
А я хочу крім вищеназваних ЛЮДЕЙ подякувати зоо-волонтерам .
Анна Куркуріна -Герой . Скільки добра вона зробила на Херсонщині, Миколаївщині
А ще кожній з порадниць, для кого Україна назавжди в серці. Які навіть при перевагах життя в інших державах, не паплюжать рідну землю
І всім миру !
Ирина-bbd0• 24 февраля 2024
Ответ дляNat-li
Підтримую. Але чого тільки з Дніпра? В мене сусід у воєнному госпіталі. Мені здається, що він вже і живе там...
Ще є знайомі парамедики, одному 60+ років, то просто без слів 😥❤️
Всем медикам.кто днями и ночами с нашими воинами.начиная с линии огня и эвакуации низкий поклон
Ирина-bbd0• 24 февраля 2024
Ответ дляIn limbo
Чому навіть в такій темі потрібно влаштовувати провокації? 🤦♀️
Якщо ви хочете подякувати медикам, навіщо приплітати сюди «Не мітингувальникам, сорі»? Щоб що?
Бо в митингувальниках по загривку погладили грабельками
Happy Feet• 24 февраля 2024
Дівчата, от нафіга заливати гімном нормальну тему?
Вам легше стає, коли своє ось Яяяяя покажете ?
Ответ дляHappy Feet
І всім миру !
Куркурина- это спортсменка которая, я правильно поняла?
Ирина-bbd0• 24 февраля 2024
Как на интервью у золкина хочется спросить
’Лилу.Вы создали эту тему добровольно? Без принуждения под нацистскими автоматами? Осознаете наступающие последствия?’
Happy Feet• 24 февраля 2024
Ответ дляНина____
Ага
Вона ж могла виїхати хоч на Північрий Полюс, а ні - залишилася рятувати тварин.
Їй довіряє чимало благодійних організацій Європи, багатьох тварин-інвалідів протезовано.
Особисто обізджала небезпечні райони тих областей
Ответ дляHappy Feet
Ага
Давно про неї нічого не чула.
Ответ дляHappy Feet
Ага
О, не знала. Большое уважение и благодарность ей за это. Я раньше смотрела её тренировки и рекомендации, мне она казалась очень добрым и хорошим человеком. Не зря казалось!!
Happy Feet• 25 февраля 2024
Ответ дляНина____
💔
Natal_ka91• 25 февраля 2024
Медики, комунальні і рятувальні служби, волонтери, зоозахисники - це все також герої нашого часу❤️