Авіасполучення в Україні можуть відновити вже цього року, - гендиректор ACI EUROPE директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів´є Янковець-З високою вірогідністю думаю, що так. Попри військові ризики Україна не зупиняє потяги, а вони є дуже повільними на відміну від літаків. Проте всі чомусь вирішили, що авіація більш небезпечна. Це не зовсім правильно з точки зору оцінки ризиків. Тим більше, що є технології, як зробити польоти навіть в нинішніх умовах безпечними’, – сказав він в інтервʼю агентству ’Інтерфакс-Україна’. Ми обговорювали це протягом останніх місяців, досить довго, і я відчуваю, що технічно ми досягли значного прогресу.Водночас на запитання про те, чи може EASA дозволити польоти лише з одного аеропорту України, він сказав, що відповісти не може, оскільки ’не має доступу до кейсів безпеки’.
’Буде рішення українського уряду, яка частина повітряного простору відкривається. Багато хто каже, що першим аеропортом, з якого відновляться польоти, буде Львів, оскільки він знаходиться в Західній Україні.У лютому 2024 року голова Державіаслужби України Олександр Більчук заявив, що українській авіації потрібен місяць для повноцінної підготовки, щоб почати перевезення пасажирів. Для старту необхідних робіт чекають тільки дозволу на польоти
Vlada-Maria• 25 февраля 2024
Ответ длязорi
я бы никогда не смогла насмехаться над смертью (не дай бог)вашей мамы.совесть хоть имейте.
Хто насміхається? Я констатую факт: нормальна людина зі встиду би згоріла, якби її дитина займалась таким продажним ремеслом, як ви тут на форумі, і не тільки
Vlada-Maria• 25 февраля 2024
Ответ длязорi
так порошенко тоже привозит,правда боится прям на ноль ,помощь, .фоткается,видео.тоже шутят с него.на него и рошенки не прилетит.
чула, чула, зєрмаки-подоляки)) а що, такий силос зайде їх зєхторату, нащо напрягатись?
Ответ дляVlada-Maria
простите.вы не знаете мое ремесло.вы намекаете что я бот?увы и ах.боты-это нищие,на молоко детям еле зарабатывающие.им копейки плотят.даже путька своим в ольгино.боты не покупают квартиры по сто квадратов детям на будущее.и укажите,где я врала?у меня есть ссылки на официал источн с фото и видео.не оскорбляйте людей,некрасиво это и не насмехайтесь над смертями родителей.вы не знаете что с вами будет завтра и с вашей мамой.здоровья вам.
smilingsky2010• 25 февраля 2024
Ответ дляBlinchik-3937
Если бы вашего петю не купили бы в 2014 году наши иностранные партнёры,и не накрутили бы в стране майдан,то у нас бы сейчас тоже войны не было бы.
Удалено администрацией...
smilingsky2010• 25 февраля 2024
Ответ длязорi
когда плохо-заводы рошеновские на 1700кв метров не строятся .как и жк
Кто вас вообще на форум пускает. Надо чтоб по опросу:за кого голосовали в 2019. Хотя тогда бы советчицу пришлось закрыть😂
Blinchik-3937• 25 февраля 2024
Ответ дляsmilingsky2010
Удалено администрацией...
Полковой раввин Изя• 25 февраля 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Эль Аль не прекращал полеты, хоть Израиль с утра до ночи под ракетными атаками
А при чем тут Израиль? Тема об Украине.
Blue.Blue.Sky• 25 февраля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
А при чем тут Израиль? Тема об Украине.
да к слову пришлось. ага ..вообще не при чем
Blue.Blue.Sky• 25 февраля 2024
Ответ дляsmilingsky2010
работа, сотрбуничество жОпы
Полковой раввин Изя• 25 февраля 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Израиль - как раз пример не такой ситуации, как в Украине, а противоположной.
Blue.Blue.Sky• 25 февраля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
хозяин один. Но Нетяеньяху понял почем в Одссе руберодид и что гаты далеко не друг
Полковой раввин Изя• 25 февраля 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Вы в курсе, какое гражданство у Нетаньяху и какое было у Голды Меер и Менахема Бегина?
Blue.Blue.Sky• 25 февраля 2024
Штаты диктуют Нетаньяху простить Хамас, а нам биться до последнего украинца в бойне с рашей Как бы все очеивидно. Кому выгодна бесконечная бойня
Полковой раввин Изя• 25 февраля 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Ага, рок против наркотиков, пчелы против меда, Биби против Штатов... Хоть его биографию почитайте,и биографию его старшего брата Йони.
Blue.Blue.Sky• 25 февраля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
я в курсе, зачем мне копать глубже, чем нужно? мне достаточно на сейчас. Про Биби знаю ровно столько, сколько нужно
Полковой раввин Изя• 25 февраля 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Действительно, зачем разбираться с информацией, если можно фантазировать и нести фантазии в массы.
Оксана-004e• 25 февраля 2024
Ответ длязорi
Ааа, Исида, здрасьте
Оксана-004e• 25 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Маньку-ісіду не впізнали? за квартиру, котру вона мутила в обхід податків при Порошенку, а її кинули після перерахування грошей на підставну особу, вже було чи ще тримається?
Та уже впiзнали маньку исиду
Оксана-004e• 25 февраля 2024
Ответ длязорi
под сладкие орехи.уже запустили новые цеха построенные ввойну.1700кв метров.читайте новости и вакансии.
И квартиры раскупили и даже тележки полные? Вау
Оксана-004e• 25 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
беріть вище: куди не приїде бубочка на передову - тиш і гладь, хдопці ’на нулі’ жартують, що треба його клонувати і повиставляти вздовж лінії фронту, хоч трохи матимуть перепочинку
Как пугало по всему периметру, а оригинал заслать в Москву, что бы там катаклизмы начались
Ответ дляgamachok
да и по трубопроводам газ из раши идет в евпропу
и за 2 года не один не пострадал
Russia exported 155 billion cubic metres (bcm) of gas to the EU in 2021, and only 16.5 bcm to China. In 2023, Russian pipeline supplies to the EU fell to 27 bcm, while exports to China rose to 22 bcm 8 , leaving a gap of 122 bcm in Russian gas exports that could not be rerouted.
У 2024 Нафтогаз планує не продовжувати контракт на транспортування газу з рф.
Європа скоротила споживання узького газу від 155млрд кубів до 27. Але ж ви цього вперто не помічаєте. Європа терпить колосальні збитки і насправді постраждала від зменшення обсягу рос.газу, але багато українців цього не помічають. А чи готові українці були б піти на фінансові витрати ради країн Африки чи Європи?