зорi• 25 февраля 2024

!Авіасполучення в Україні в 2024 - гендиректор ACI EUROPE

Авіасполучення в Україні можуть відновити вже цього року, - гендиректор ACI EUROPE https://www.unian.ua/economics/transport/aviaspolu... директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів´є Янковець-З високою вірогідністю думаю, що так. Попри військові ризики Україна не зупиняє потяги, а вони є дуже повільними на відміну від літаків. Проте всі чомусь вирішили, що авіація більш небезпечна. Це не зовсім правильно з точки зору оцінки ризиків. Тим більше, що є технології, як зробити польоти навіть в нинішніх умовах безпечними’, – сказав він в інтервʼю агентству ’Інтерфакс-Україна’. Ми обговорювали це протягом останніх місяців, досить довго, і я відчуваю, що технічно ми досягли значного прогресу.Водночас на запитання про те, чи може EASA дозволити польоти лише з одного аеропорту України, він сказав, що відповісти не може, оскільки ’не має доступу до кейсів безпеки’.

’Буде рішення українського уряду, яка частина повітряного простору відкривається. Багато хто каже, що першим аеропортом, з якого відновляться польоти, буде Львів, оскільки він знаходиться в Західній Україні.У лютому 2024 року голова Державіаслужби України Олександр Більчук заявив, що українській авіації потрібен місяць для повноцінної підготовки, щоб почати перевезення пасажирів. Для старту необхідних робіт чекають тільки дозволу на польоти
ok1904• 25 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Дякую! Реально цікаво
Спитала: країни не входять в великі міжнар організації, їхні національні продовжують літати по внутрішнім правилам, а інші авіакомпанії тіпа Люфтганзи чи КЛМ не літають туди (які входять в міжнар спільноту не виконують польоти, це як в Крим : іноземним авіакомпаніям ,членам ІCAO , туди заборонено літати з 2014 ), там своя кухня , нам ті правила використання повітряного простору для цивільних польотів не підходять, зовсім інший формат, домовленності є не збивати цивільні літаки, свої правила між країнами, дають коридори під евакуаційні польоти з супроводженням військових літаків. Коли загострення ситуації аеропорти не працюють.

smilingsky2010• 25 февраля 2024
Ответ длязорi
Гарна новина.Нехай запускають.Там 50км до кордону НАТО.Фабрики Рошен же працюють i ,навiть ,добудовуються .не бояться
Если бы такие как вы наблюдали не за Петей, а за своим сонцесяйным получше, войны вообще бы не было. Необучаемые
ok1904• 25 февраля 2024
Ответ для звездная галактика
и что? за 2 года почему то не разбомбили. что им мешает?
Вони бомблять. Регулярно. Не помічали? То добре ,про це не озвучують. Останній раз при балістиці трошки азимут не вірний був, а то б чітко накрили один з важливих об´єктів інфраструктури.
Оксана-004e• 25 февраля 2024
Ответ дляRetu
Напоркуа обещать
Надо же изображать видимость, что все хорошо
Оксана-004e• 25 февраля 2024
Ответ длязорi
все таки запустять аеропорти.НЕДІЛЯ, 25 ЛЮТОГО 2024, 14:27 - ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА Україна подає заявки до Європейських та Американських безпекових регуляторів для підтвердження плану щодо відкриття повітряного простору

Про це повідомив Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков на формі ’Україна. рік 2024’.
это значит, что конфликт будут замораживать, раз запускают такие процессы
Оксана-004e• 25 февраля 2024
Ответ дляЙцфыяч
Турбує. Що ті що ці, що ті що були до порошенка, яники, кучми і т ін. - все одне й те саме корупційне гівно. Хіба Ющенко, може так відверто нахабно не крав.
Только сейчас коррупция стоит реальных жизней
ok1904• 25 февраля 2024
Ответ дляОксана-004e
І нічого не змінюється, в цьому якийсь парадокс. Я не про людей, а по владу. Гучні заяви, а насправді брехня і обман

Belle Cherie• 25 февраля 2024
НА ЗАХОДІ УКРАЇНИ!
Не існує ’Західної України’
автор зорi • 25 февраля 2024
Ответ дляsmilingsky2010
путин бы сдох?и войну не начал бы?
автор зорi • 25 февраля 2024
Ответ дляОксана-004e
когда плохо-заводы рошеновские на 1700кв метров не строятся .как и жк
Blinchik-3937• 25 февраля 2024
Ответ дляsmilingsky2010
Если бы вашего петю не купили бы в 2014 году наши иностранные партнёры,и не накрутили бы в стране майдан,то у нас бы сейчас тоже войны не было бы.
автор зорi • 25 февраля 2024
Ответ дляОксана-004e
кто его знает..но новости шикарные
автор зорi • 25 февраля 2024
Ответ дляBlinchik-3937
майдан не крутили.а люди выходили сами и ехали со всех уголков страны выпереть того янека.мои одноклассники,друзья там были.родственник.я им верю намного больше чем кацапским вбросам.я знаю этих людей полжизни
Blinchik-3937• 25 февраля 2024
Ответ длязорi
Выперли?Теперь офигенное всем живётся?
автор зорi • 25 февраля 2024
путька испугался нашего майдана.плохой пример видите ли показали украинцы.выперли царя .его прихвостня.путин боится своего народа.не зря уже прикладами по хребту менты пакуют в автозаки баб чмобиков на красной площади за митинги протестные.
автор зорi • 25 февраля 2024
Ответ дляBlinchik-3937
Выперли?Теперь офигенное всем живётся?
если бы путин не напал-жили бы прекрасно.не мы поехали в чужую страну убивать людей и бомбить города.
автор зорi • 25 февраля 2024
Ответ дляBlinchik-3937
Выперли?Теперь офигенное всем живётся?
вместо денег на войну-путька пусть зубы поставит своему народу да туалеты в бараки воду проведет.страна в нищите а у него войнушки в голове.пол страны замерзало зимой .
Дафна• 25 февраля 2024
Ответ длязорi
Какие заводы на 1700кв?
Vlada-Maria• 25 февраля 2024
Ответ дляlisulya
При чем тут фабрики Рошен? Зачем Вы их везде тулите? При попадании осколка в фабрику что вся фабрика уничтожится? Нет. А при попадании осколка во взлетающий самолёт?
там у Маньки-Ісіди особиста образа, певно, відмовив їй))))

Vlada-Maria• 25 февраля 2024
Ответ дляDumky
Чому так турбують фабрики Рошен? Чудово коли розвіється бізнес, люди мають робочі місця. Хай більше будується та відкривається різних фабрик. Людям треба робота. Економіка, яка ледь жевріє має якось «жити»
Маньку-ісіду не впізнали? за квартиру, котру вона мутила в обхід податків при Порошенку, а її кинули після перерахування грошей на підставну особу, вже було чи ще тримається?
автор зорi • 25 февраля 2024
Ответ дляДафна
Какие заводы на 1700кв?
под сладкие орехи.уже запустили новые цеха построенные ввойну.1700кв метров.читайте новости и вакансии.
Vlada-Maria• 25 февраля 2024
Ответ длязорi
у меня мама умерла за 5 мин-тромб.
Удалено администрацией...
автор зорi • 25 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
нет.там пострадали тысячи людей.есть чеки и налоги уплочены все.было оформление у нотариуса.при порошенко кинули так людей.там мер ирпеня 80квартир имел в собственности.аферы с земельными участками.погуглите видео журналисты митинги людей район благодатный.жк шервуд.княжий двор и др.только в 20 году уже возбудили уголовное дело.у людей ни денег и ни квартир.котлованы стоят.
автор зорi • 25 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
я бы никогда не смогла насмехаться над смертью (не дай бог)вашей мамы.совесть хоть имейте.
Vlada-Maria• 25 февраля 2024
Ответ дляliss
Газопровод жеж пинчутский ахметовский.. ага цел и два года газ качает на бюджет россосии ))) поэтому марафонцам стоит выключить телевизор и начинать смотреть по сторонам
беріть вище: куди не приїде бубочка на передову - тиш і гладь, хдопці ’на нулі’ жартують, що треба його клонувати і повиставляти вздовж лінії фронту, хоч трохи матимуть перепочинку
автор зорi • 25 февраля 2024
на болотах траур.35ти летний сынок сечина умер.тромб.а может и НЕ тромб
Vlada-Maria• 25 февраля 2024
Ответ длябресточка
Посмотрела и я его
24.02 обстрел
И навальный выйдет из тюрьмы
Ну такое
так вийшов же.... але вперед ногами, астролог просто не уточнив. Я завжди задаюсь питанням: де були ті всі ’видящі/чуючі/астрологи’, коли шукають зниклих?
автор зорi • 25 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
так порошенко тоже привозит,правда боится прям на ноль ,помощь, .фоткается,видео.тоже шутят с него.на него и рошенки не прилетит.
Vlada-Maria• 25 февраля 2024
Ответ дляromantica
Вылеты из Ужгорода мне кажутся более реальными.
там аеропорт непридатний для такого, хіба приватні і вертольоти можуть сідати
Vlada-Maria• 25 февраля 2024
Ответ длязорi
ви себе до людей не ліпіть, краще розкажіть, як ви гроші платили на підставну особу, щоб намахати державу і не платити податки. бубочка вже вам за 5 років повернув, сподіваюсь? Ну, чи хоча б пожити на своїй віллі або в Конча-Заспі запропонував?