Я не чарівниця вам• 25 февраля 2024

Шо готуєте сьогодні?

Я подумала про капусняк, років 20 його не готувала. І більш не знаю що.
А люблю, коли в неділю багато всього наготовано, бо понеділок важкий робочий день)
Лика-прилипка• 25 февраля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Готую в духовці. А ви як?
В духовці, а як по- іншому такі страви готувати?

все по ГОСТу!• 25 февраля 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Стало цікаво чи смак особливо відрізняється. Робила за рецептом, тож чекаю результат.
Звичайно що відрізняється, як добрий рецепт
Лика-прилипка• 25 февраля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Можна вас попросити рецепт? Я промоніторила багато. Деякі є с манкою,є з крохмаль, бачила у Клопотенка взагалі з картоплею
Неновая почта• 25 февраля 2024
Тільки прокинулася,вихідні відсипаюся.Попʼю кави і зварю суп.
АсобеннАя• 25 февраля 2024
Рульку чоловік захотів і млинці тоненькі посмажу. Уху з хребтів червоної риби
люблю_тортики• 25 февраля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Навіть не пишіть такого. Львівський сирник там зовсім інший спосіб приготування
+ 100. В рецепте масло, жирная сметана. И поливать лучше шоколадом, так вкусне
люблю_тортики• 25 февраля 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Просто всі так наголошують Львівський!!! сирник, а я запіканку собі роблю🤣, правда стільки яєць багато не додаю. Подивимся шо воно таке
Ну тогда у вас просто запеканка)
Настоящий львовский сырник это очень вкусно
hrystia• 25 февраля 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Я теж робила з картоплею. По рецепту Дарії Цвек.
Туся муся• 25 февраля 2024

Давно без алко• 25 февраля 2024
Я плов, а на обід лишився салат Коханка, з бутербродом вистачить.
Мамзелькіна• 25 февраля 2024
Налистники солодкі і з м´ясом вже в духовці.
На обід зварю гороховий суп з копченими ребрами.
На вечерю печінка з яблуками, гречка, салат з пекінки.
Хочу на Балі• 25 февраля 2024
гарнір з вчора є, купила биточки з печінки індика, салат наріжу. на вихідних намагаюсь відпочити від приготування
автор Я не чарівниця вам • 25 февраля 2024
Зробила капусняк, але він більш на кашу схожий))