ОливьЕЖечка• 25 февраля 2024

Тем кто прокачивает свой англ или для детей хочу посоветовать программу EngIn

Подбирают волонтёра по возрасту и интересам. И он общается один на один раз в неделю по часу на англ.
Спасибо тому, кто поделился этим когда-то на советчице!
Очень нравится, дочка занимается. Нам очень в тему для прокачки разговорного!
месяцкие• 25 февраля 2024
А яка ціна?
Экспертиза• 25 февраля 2024
Ответ длямесяцкие
А яка ціна?
бесплатно, єто волонтерская программа
oven80• 25 февраля 2024
Ответ длямесяцкие
А яка ціна?
Безкоштовно. Донька з травня займається
Сумка з негодою• 25 февраля 2024
Дякую! я теж бачила ту тему, а потім не знайшла ні тему, ні посилання. Тепер зберегла собі, піду спробую.
Смурфетта• 25 февраля 2024
Дякую, а де її шукати?
Смячиком• 25 февраля 2024
Ответ дляСумка з негодою
А де знайшли посилання?
Гага Газу• 25 февраля 2024
На сайті вказано вік 9-35, цікаво чи можна якщо я старше? Якраз і прокачую свою англійську, бо без розмовної практики за 10 років вона «просіла», читаю та перекладаю з англійської добре, а навпаки - не дуже, взяла собі інтенсивний курс і потребую саме розмовної практики
Сумка з негодою• 25 февраля 2024
Ответ дляСмячиком
А де знайшли посилання?
Загугліть по назві.
Атятя_тётя• 25 февраля 2024
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Дякую🧡
автор ОливьЕЖечка • 25 февраля 2024
Ответ дляГага Газу
Можна, бо документи не питали. Ніхто не буде вираховувати, скільки років.
Пишіть, що до 35
автор ОливьЕЖечка • 25 февраля 2024
Ответ дляСмурфетта
Дякую, а де її шукати?
Engin забувайте в Гугл. І стати студентом вибирайте
Смурфетта• 25 февраля 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Дякую