Мать драконов• 25 февраля 2024

Англ мова, коли ви спілкуєтесь з іноземцями ви говорите простими словами, фразам

Чи використовуєте слова рівня B2 і вище?
Tammy21• 25 февраля 2024
Як би це сказати... Коли мова постійно використовується, то нею починаєш розмовляти плюс-мінус фразами як і своєю. Там не має фактору підбору слів по рівням)))
Love_Love_Love_• 25 февраля 2024
Взагалі то, залежно, з якими іноземцями.
В цілому говорю нормальними словами тими якими і думаю, які знаю, які використовую, запас слів поповнюю постійно
Мудробаба• 25 февраля 2024
Поняття не маю яким рівнем я вже 2 роки розмовляю, але і чоловік і всі довкола розуміють )))
Медсестричка• 25 февраля 2024
Автор, у моїй роботі головне - щоб мене разуміли. Коли не розуміють, то можу і дуже прості слова використовувати. Працюю на пасажирці у аеропорті (Німеччина)
Видна міленіалка• 25 февраля 2024
Ответ дляМудробаба
Оце і я так. Тільки 10 років вже. Ну фільми дивлюсь, читаю, розмовляю, але якийсь екзамен не сдам, напевне))
Почемучечка• 25 февраля 2024
Коли ви спілкуєтеся, то використовуєте активний словниковий запас, а що у вас там збережено - хто зна.
Я багато читаю професійної та наукової літератури, тому в активі багато ’важких’ слів
Прикуси Язика• 25 февраля 2024
Не испытываю языкового барьера, так как fluent. Говорю сложными предложениями с любой нужной по теме лексикой
Ушла и Пришла• 25 февраля 2024
Так само, як і рідною. Залежить від обставин, все має бути доречним. На базарі ви ж не послуговується тією ж лексикою, що і в театрі?