Королева Сарказма• 25 февраля 2024
Я втомилась від прищів
Скоро вже 40 років, а акне мене так і не відпускає.Пробувала косметичні засоби, потім перейшла на Деріву, тепер Еффезел (дерматолог назначила).Обличчя стало краще, але останній місяць висипає періодично по пару папул 😭😭😭😭.Ось вчора лягла з нормальним обличчя, зранку прищ на червоний, в діаметрі до 1см 😱шкіра світла, з однієї сторони пляма від акне, з другої прищ червоний...як завтра йти на роботу??? Лікар каже, що може бути загострення на фоні Еффезелу, але ж блін... Хочеться провалитися крізь землю, сьогодні навіть з дому не виходила... Незнаю навіщо пишу....але просто відчай якийсь...Навколо всі з нормальною, або ідеальною шкірою....а я блін.....
Угадайс• 25 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Знакомая по работе пила акнетин, говорила иссушил кожу и +8 лет к внешности добавил.
Тоже есть проблема с кожей,но и здоровье слабое, не знаю смогу ли осилить долгие месяцы лечения
Ну,ці засоби токсичні .В знайомих сина був важкий медикаментозний гепатит.Це не прості препарати що так взяв і п’єш,перед цим і в процесі аналізи треба здавати.
Прибираю щодня• 25 февраля 2024
Ответ дляУгадайс
У нас в городе нет врачей, которые бы могли назначить и контролировать такое лечение.
Думаю сама себе назначить
Королева Сарказма
• 25 февраля 2024
Ответ дляУгадайс
Звичайно ці препарати має лікар призначати, обов´язково аналізи перед і під час. Це важкий препарат. І не на всі форми акне застосовується. Спочатку пробується протокол місцевими засобами, я зараз саме місцевими намагаюся, лікар говорить що результат не раніше 3 міс мазюкання, але я думала що все таки на фоні користування еффезелом цех пустул не буде....а вони з´являються періодично 😢
Королева Сарказма
• 25 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Думаю сама себе назначить
Ні в якому разі не можна, там треба аналізи обов´язково і контролювати показники під час прийому. В нас теж немає таких лікарів дерматологів, тому пробую лікувати онлайн консультаціями.
Королева Сарказма
• 25 февраля 2024
Ответ дляУгадайс
Проф,різне,багато кислот.Але все є.Курс ретиналю був.Треба,значно комфортніше себе почуваю.І постакне краще.
На жаль, проф. косметика коштує дорого, зараз мені це не по карману.Вибираю середній ціновий сегмент по схемі лікаря