Аноним_• 26 февраля 2024

Де взяти мотивацію?

Працюю на новій роботі вже три тижні. Ставки в мене немає, лише відсоток від продаж. Компанія продає дорогий товар та поки за цей період взагалі нічого не пролала. Я на роботі 5/2 по 10 годин. В мене якось вже геть впала мотивація. Що порадите?
Бойцовская• 26 февраля 2024
Сменить работу

На_оба_рот• 26 февраля 2024
Те що в ваших 20 попередніх темах: шукати іншу роботу. Ви завжди так залипаєте? Я б вам ще психолога порадила
Криниця щастя• 26 февраля 2024
А інші продають?
автор Аноним_ • 26 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
А інші продають?
Копанія не продає
автор Аноним_ • 26 февраля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Я ходжу до психолога
Продаю витрішки• 26 февраля 2024
Вам уже 100 паз писали, чтоб вы увольнялись
Продаю витрішки• 26 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
А інші продають?
Там 2 человека на фирме. Риелтор в Тернополе. Автор и руководитель. Еще и работает автор в офисе целый день и проезд на показы за свой счет. И под аренду квартир нет

Бойцовская• 26 февраля 2024
Ответ дляАноним_
Я ходжу до психолога
Меняйте работу, не тратьте напрасно деньги
Криниця щастя• 26 февраля 2024
Ответ дляАноним_
Копанія не продає
Ви єдиний працівник? Вас важко зрозуміти
Бойцовская• 26 февраля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Жах
На_оба_рот• 26 февраля 2024
Ответ дляАноним_
Я ходжу до психолога
Давно? Эффекта не ощущается. Это без стеба, если что. Вы просто себя загоняете на ровном месте
Залізний занавіс• 26 февраля 2024
працюйте з дому
автор Аноним_ • 26 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
І директор
На_оба_рот• 26 февраля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Это не та, у которой муж стоматолог?
Продаю витрішки• 26 февраля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Это не та, у которой муж стоматолог?
Даже не знаю 🤷🏻‍♀️
На_оба_рот• 26 февраля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Даже не знаю 🤷🏻‍♀️
Просто, если еще и тот муж, то там полный ппц. Хотя та вроде в магазине работала
Криниця щастя• 26 февраля 2024
Ответ дляАноним_
І директор
Рієлтор це така професія що не вгадаєш
автор Аноним_ • 26 февраля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Думала, що хоча б щось зароблю
сЛАдКОежКА• 26 февраля 2024
Ну у риелтора неделя без продаж это не странно, но сейчас просели продажи, муж ушёл на постоянную работу в итоге

На пів ставки• 26 февраля 2024
Шукати інше
Колись я так три тижні просиділа
Обзвонювалв пропонувала
Фабрики заводи підприємства - фарби в бочках треба було продавати
І пішла звідти
автор Аноним_ • 26 февраля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Так, але немає надії, що потім щось зароблю.
автор Аноним_ • 26 февраля 2024
Ответ дляНа пів ставки
Шукати інше
Колись я так три тижні просиділа
Обзвонювалв пропонувала
І пішла звідти
Схожа ситуація
автор Аноним_ • 26 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
Рієлтор це така професія що не вгадаєш
Так, але якби хоча б щось продавалось навіть не в мене, то були б сподівання.
Криниця щастя• 26 февраля 2024
Ответ дляАноним_
У вас багато об´єктів?
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
У вас багато об´єктів?
В компанії декілька, шість здається. Там переважно дороговартісні варіанти, що інші компанії більше ніж по півроку продати не могли.
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Якщо немає ставки місячної, а вже до ставки додається процент, тоді про щось ще можно розмовляти. А якщо ви за 3 місяці нічого не продасте, бо ринок впав, так і будете жити в борг?
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ще і орендую житло
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Якщо є можливість, шукайте іншу роботу, чи переводитися онлайн і паралельно інша робота з зарплатою. Якщо керівник не згоден, то звільняйтеся. Я не знаю де ще можна працювати без зарплати (витрати на дорогу, на житло, на їжу, на комуналку). Ви продаєте свою працю. На данному етапі життя ваша вартість для керівника 0. Ви хоч офіційно влаштовані?
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ні, не працевлаштована
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Якби ви офіційно влаштувалися у вас був би договір, де написано яку суму ви отримуєте в місяць. І яка сума відсотків з продажу. Вас просто тримають за безкоштовного робітника. Навіть у самих поганих компаніях за ’випробувальний термін платять’ безкоштовними можуть бути один чи два дні спочатку, щоб ви зрозуміли підійде вам ця компанія чи ні.