Аноним_• 26 февраля 2024

Де взяти мотивацію?

Працюю на новій роботі вже три тижні. Ставки в мене немає, лише відсоток від продаж. Компанія продає дорогий товар та поки за цей період взагалі нічого не пролала. Я на роботі 5/2 по 10 годин. В мене якось вже геть впала мотивація. Що порадите?
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Ви хоч якийсь документ там підписували?

автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Якби ви офіційно влаштувалися у вас був би договір, де написано яку суму ви отримуєте в місяць. І яка сума відсотків з продажу. Вас просто тримають за безкоштовного робітника. Навіть у самих поганих компаніях за ’випробувальний термін платять’ безкоштовними можуть бути один чи два дні спочатку, щоб ви зрозуміли підійде вам ця компанія чи ні.
Це робота рієлтором, не знаю навіть, можливо там якось по іншому.
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ви хоч якийсь документ там підписували?
Про нерозголошення інформації і все
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Пошукайте у форумах про оплату роботи ріелтора. А якщо (не самий кращий варіант у вас нічого не куплять за пів року). За що ви будете жити весь цей час?
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ви маєте рацію. Фірма взагалі за весь минулий рік продала лише два об´єкти.
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Підійдіть до керівника і розпитайте, чи планує він вам взагалі платити ставку. Якщо ні? Ідіть з тієї компанії. Він вас затримати не може, ви там навіть не оформленні. І не розголошувати інформацію (мабуть про сумму зарплати)
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Ви просто витрачаєте свій час на роботу, за яку вам не платять. Ви отримали ДОСВІД з цієї ситуації. шукайте нову роботу якнайшвидше.

автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ставку точно не буде платити) він мені так хвалив цю компанію, але бачу, що ніхто тут не затримується.
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Ви написали що у фірмі майже немає працівників. Здогадайтеся чому. Бо всім потрібно платити гроші.
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Лише директор. Немає нікого, передімною дівчинка 2 місяці пробула та пішла.
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Ви ж здогадалися, що ви нічого там не заробите. Ви, навіть не повинні відробляти 2 тижня до звільнення.Бо ви там офіційно не працюєте.
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
А 6 об´єктів, які можливо хтось і купить (звичайно продаєте не ви). Я здогадалася?
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
На початку такий інтузіазм в мене був, а зараз взагалі немає( не хочеться безкоштовно працювати.
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Оголошення виставляю та рекламую я, як буде насправді, не знаю.
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Навіть секретарю на випробувальний термін платять, менше але. Зворотній зв´язок по об´явам на вас, чи на керівника?
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Ви можете рекламувати, а продати по вашим об´явам може інша людина?
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Дещо на мені, а дещо на йому
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Так
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
До того ж деякі об´єкти вже рік продаються.

Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Коли по вашій об´яві наберуть керівнику і продадуть об´єкт, ви взагалі можете не отримати відсотки.
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Моя порада. Ідіть звідки туди де платять!
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Поки не знаю. Можливо щось дасть, але менше.
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Дякую)
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Ответ дляНіколь22
А можливо скаже, що то його елітний об´єкт, який він вже рік продає!
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Удачі вам у пошуку.
автор Ніколь22 • 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Удачі вам у пошуку.
Щиро дякую)
ВерСаСе• 26 февраля 2024
бегите