ГоловнаЯ• 26 февраля 2024

Сильна пітливість

Радьте щось. Вже довший час, як з´явилася підвищена пітливість. Мені 45+, тому, можливо, це передклімактичні зміни, хоча приливів нема, тому не знаю точно. Це саме під руками. Мало того, що дуже сильно, так і ще запах неприємний, навіть, якщо щойно помила, але не скористалася антиперспірантом. Ношу виключно чорні футболки, бо на всьому іншому просто видно мокрі плями. Це капець просто. Може в когось було, шукати може якісь інші причини змін? Як із цим взагалі собі давати раду, вже той чорний одяг набрид.
Вот Она Я• 26 февраля 2024
читала що уколи ботоксу допомагають від такого

Продавчиня кіз• 26 февраля 2024
Автор, раджу звернутися до ендокринолога, він якщо треба направить на аналізи гормонів.
Підвищення тестостерону призводить до такого. Може, ще якісь причини є.
На границе• 26 февраля 2024
У ребёнка это оказалось от недостатка витамина д.
автор ГоловнаЯ • 26 февраля 2024
Ответ дляНа границе
Вітамін д контролюю, в нормі
ПотеряласЯ Я...• 26 февраля 2024
Я теж раджу перевірити щитовидну залозу
В курсі діла• 26 февраля 2024
Мою подмышки антибактериальным мылом. Запаха нет. С тех пор как перешла с курток и пуховиков на пальто - потею намного меньше.
Вам нужно работать с лимфой. Работаю с ней три месяца и недавно заметила, что потею очень мало, намного меньше чем раньше.
автор ГоловнаЯ • 26 февраля 2024
Ответ дляВ курсі діла
Як саме ви працюєте з лімфою?
В курсі діла• 26 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Як саме ви працюєте з лімфою?
Каждое утро минимум пол часа различных лимфодренажных упражнений, наладила питьевой режим, села на пп (это уже не касаемо лимфы, но чем меньше гадости в организме, тем лучше).
Перестала носить одежду, которая мне что-то передавливает. Отказалась от лифчика, купила две пары брюк на размер больше, чтобы в талии они были мне максимально свободны. Таким образом я предотвращают застой лимфы, плюс упражнениями каждый день гоняю её.
Дуже дуже вумна• 27 февраля 2024
автор, у мене теж це велика проблема, я тему велику створювала влітку(( мені порадили дівчта до психотеапевта - виписати щось наладити кортизол і адреналін, бо роками не можу причину знайти