Бабулька• 26 февраля 2024

Держслужба, зміна структури, звільнення, нова посада

Ситуація наступна. У звязку із зміною структури організації отримала повідомлення про звільнення разом з пропозицією нової посади з вказаним окладом. Ознайомилася з цим в системі електронного документообороту з використанням електронного підпису, написала заяву про згоду на цю посаду, занесла в кадри. Ввечері в системі нове повідомлення, все те саме крім окладу меншого. Питання, якщо я проігнорую це? У разі незгоди, які в мене права? Скільки можу працювати? В повідомленні вказано - місяць у разі ненаписання зави на нову посаду. Що потім, центр зайнтості? Вони працюють зараз? Які умови?
Життє Бентежне• 26 февраля 2024
А як так може бути? Ви ж одне підписали. Друге ігнорувати. Або кадри допустили помилку в окладі. Або інша помилка. Нічого не підписувати. Завтра зв´язуватися з кадрами. Чому 2 листи? Нонсенс

Бочка порохУ• 26 февраля 2024
Завтра, напишіть про звільнення, ваше право. Станьте на облік в центр зайнятості, вони працюють.
автор Бабулька • 26 февраля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Справа в тому, що в моєму відділі дві рівнозначні посади, але в одній оклад по максимальній, в іншій по мінімальній. Інша посада вакантна.
Життє Бентежне• 26 февраля 2024
Ответ дляБабулька
Нуто ви підписали максимальний оклад. Навіщо вам мінімальний? Як можна олночасно підписувати 2 листи на 2посади? Вони допустили помилку, приславши 1 особі 2 листи на 2посади. Все питати в кадрах
А я женатая• 26 февраля 2024
Ответ дляБабулька
І кадри вирішили запропонувати вам ці обидві посади по черзі? Бухнули чи що?
автор Бабулька • 26 февраля 2024
Ответ дляБочка порохУ
Звільнитись я завжди встигну. В мне стаж тут 20 років. Чи буде різниція для ЦЗ в тому чи сам працівник звільняється чи його скорочують?
автор Бабулька • 26 февраля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я підписала тільки повідомлення з пропозицією максимального окладу. В заяві на цю посаду я оклад не вказувала. Якщо я завтра і попитаю в кадрах, ну скажуть - помилка) Підозрюю, втручання керівника апарату, так як в затвердженому штатному розписі стоять посади і оклади без фіо. Тож думаю, що саме побачивши мої фіо і оклад спрацював тригер, і була команда поміняти.
Життє Бентежне• 26 февраля 2024
Ответ дляБабулька
Яб не підписувала менший оклад.
автор Бабулька • 26 февраля 2024
Ответ дляА я женатая
Максимальні оклади в нас йдуть по певному грейду під певну роботу, яку звісно роблю я, тому що більше людей нема. Тому логічно, що це оклад працюючою людини, а не вакансії.

Життє Бентежне• 26 февраля 2024
Ответ дляБабулька
Звичайно краще по скороченню ніж за власним бажанням.виплати більші! І довше платять.
автор Бабулька • 26 февраля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Яб не підписувала менший оклад.
Так от, питання, як мене можуть примусити?
А я женатая• 26 февраля 2024
Ответ дляБабулька
Я розумію про що ви. Але у нас штатку заповнювали з ФІО, а потім людям пропонували писати заяви.
Життє Бентежне• 26 февраля 2024
Ответ дляБабулька
Ніяк)))) ви не згодні з меншим окладом і чекаєте місяць
автор Бабулька • 26 февраля 2024
Ответ дляА я женатая
В нас взагалі цирк. Нам спочатку довели підписаний штатний, де оклад в мене був втричі вищий за старий. Потім зрозуміли, що погарячкували, фонд то один, а керівництва багато, переписали штатний скоротивши на 30% оклад. А потім виключно для мене, вирішили що і то забагато.
автор Бабулька • 26 февраля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну, і згідно попередження буду звільнена.
Життє Бентежне• 26 февраля 2024
Ответ дляБабулька
Так.але ж не за власним бажанням. Це скорочення.