ШаленаГруша• сегодня в 04:38
Кашалот вже все?
Закрила Зуєва? Чи назву змінили? Питаю тут, бо саме тут про нього дізналась років 10 тому
ШаленаГруша
• сегодня в 04:54
Ответ дляУкраїнська Мрія
Что это такое хоть?
Барахолка-аукціон
Ананомчикус• сегодня в 04:58
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вам что Олк мало ?)
Аукцион или продать отличаются...
ШаленаГруша
• сегодня в 05:07
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вам что Олк мало ?)
Там магічні послуги надавали, шукаю як зайти, щоб переписки перечитати і людину ту знайти
ШаленаГруша
• сегодня в 05:09
Ответ для9 комнат
На днях заходила. Було все норм.
В мене зразу вибиває дуже давно не заходила, дякую значить працює
ШаленаГруша
• сегодня в 05:59
Ответ для9 комнат
На днях заходила. Було все норм.
Підкажіть будь ласка ви так заходили?
Така іконка. Дякую
ШаленаГруша
• сегодня в 06:20
Ответ дляКому там слова не давали
Набрала в поисковике кашалот ком и зашла🤷♀️
Дякую вам, але в мене якось так
ПлакалаВАвто• сегодня в 06:22
Ответ дляШаленаГруша
Підкажіть будь ласка ви так заходили?
Така іконка. Дякую
Так це кашалот
ШаленаГруша
• сегодня в 06:23
Ответ дляПлакалаВАвто
Так це кашалот
Виходить зразу, думає і виходить з програми
ШаленаГруша
• сегодня в 06:28
Ответ дляПлакалаВАвто
Нереально вам вдячна, так стиль той самий, зараз відновитись буду пробувати, дуже вам дякую в мене вибивало, всіх вам благ дякую щиро
Шикаю і викаю• сегодня в 07:24
Ой, Кашалот) сто лет не заходила, а ведь там когда-то было очень активное общение на форуме. И Таня с Борщаги вечно ноющая ведь оттуда пришла, раньше он ныла там))) и весёлые истории про хомяков в обмене подарками и всяком хламе оттуда. Эх, как давно это было...
Коренная киевлянка• сегодня в 08:23
Ответ дляШикаю і викаю
І зла не було стільки, як тут
Можливо через те, що без анонімів
Люблю пиво• сегодня в 09:46
Ответ дляШикаю і викаю
А я там кучу вещей накупила.
Трусы и пижамы до сих пор ношу некоторые :))
ЕлькиПальки• сегодня в 10:23
Ответ дляЛюблю пиво
А я там кучу вещей накупила.
Я якось подивилася, а в мене там відгуків повно. Скільки я там накупила всього. СП дівчата збирали по цінам опту. Потім через посередників замовляла речі з зарубіжних сайтів. Після цін в магазинах, ціни там на розпродажах здавалися дивом
Скільки прольотів було -жах. Але й вони швидко там продавалися або на Олх
Добра всем!• сегодня в 11:22
Ответ дляШикаю і викаю
Не хомяк, морская свинка приехала в подарке по обмену...но да, было весело...