Изменено 26 февраля в 21:41

Давайте краще поговоримо ось про що

Чому Гра Престолів закінчилася так як закінчилася?

Чому Бран зійшов на трон? Є теорія, що у тіло Брана переселилася душа триглазого ворона, коли Бран повернувся в минуле до Ходора. І всю цю гру з того часу вів триглазий ворон, прибираючи суперників. Та дівчина, що несла його, сказала: Бран, ти помер у тій печері.
2 2 6
Чучало яблуні 26 февраля в 21:45
C тoчки зpeния бaнaльнoй эpyдиции нe кaждый лoкaльнo мыcлящий индивидyм cпocoбeн игнopиpoвaть тeндeнции пapaдoкcaльныx эмoций
автор lilu1990 26 февраля в 21:47
Ответ дляЧучало яблуні
C тoчки зpeния бaнaльнoй эpyдиции нe кaждый лoкaльнo мыcлящий индивидyм cпocoбeн игнopиpoвaть тeндeнции пapaдoкcaльныx эмoций
А по темі?
2 1
Tammy21 26 февраля в 21:51
Мартіну не хочете написати? Запитаєте)
Заодно у Ротфусу теж киньте вістку, може допише продовження)))
автор lilu1990 26 февраля в 21:52
Ответ дляTammy21
Мартіну не хочете написати? Запитаєте)
Заодно у Ротфусу теж киньте вістку, може допише продовження)))
Знову ви
1 2
ГейТуда 26 февраля в 21:53
Бран як Бран тоді помер там, потім він став вже іншою істотою.
Регионщица 26 февраля в 21:54
’Гра Престолів’ завершилася так, як вирішили творці серіалу, Девід Беніофф і Д. Б. Вайсс. Однак існують різні інтерпретації та теорії щодо фіналу.

Щодо теорії, яку ви згадали, про те, що душа триглазого ворона переселилася в Брана, поки він перебував в минулому з Ходором, важливо відзначити, що це не підтверджено або не визнано творцями ’Гри Престолів’. У фентезійних творах і серіалах може бути багато різних інтерпретацій, і кожен глядач може мати свої власні тлумачення подій.
Фінальний вибір Брана як короля може бути обговоренням, інтригами або впливом його здатностей відчувати історію та події. Та найкраще роз´яснення отримаємо від творців та сценаристів ’Гри Престолів’, які визначили кінцевий сценарій.
Регионщица 26 февраля в 21:54
спитала у чату гпт
Tammy21 26 февраля в 21:59
Ответ дляlilu1990
Знову ви
Йап. Йду по стопам Великих Воронів)
Фея_3уровень 26 февраля в 22:12
але Мартіне не дописав.... такееее...
Лиса Патрикевна 26 февраля в 22:13
Ответ дляTammy21
Мартіну не хочете написати? Запитаєте)
Заодно у Ротфусу теж киньте вістку, може допише продовження)))
Это не к Мартину вопрос, а к сценаристам. Мартин так и не выпустил Ветра зимы и что там дальше, по версии Мартина, мы не знаем.
Tammy21 26 февраля в 22:14
Ответ дляЛиса Патрикевна
Это не к Мартину вопрос, а к сценаристам. Мартин так и не выпустил Ветра зимы и что там дальше, по версии Мартина, мы не знаем.
Знаю) Саме тому я і чекаю канон)