Я все можу• 27 февраля 2024

Новонароджений не прокидається їсти

Вчора народила синочка. Одразу після народження поїв. А от потім став їсти ну дуже мало (3-4 смоктання), а так спить. Вночі медсестра сказала догодовувати сумішшю. Каже, що треба трохи запустити йому бажання їсти, надати йому сил, раз він такий пасивний. І з часом він почне смоктати груди. Використовую всякі методи розбуркати його: ношу вертикально, по щічкам постукую, ніжки трясу. Можливо хтось стикався, що робити? Дуже хочу грудне вигодовування зберегти
So_so• 27 февраля 2024
Он не желтый?
147531• 27 февраля 2024
Мой первые двое суток спал и почти не ел, отдыхал после родов.зато потом как начал просыпаться и до 3 лет, вспомню-вздрогну
Мир Регланов и Футболок• 27 февраля 2024
Так перші сутки вони всі сплять. І це норма. Їсти починають по трошки на други сутки.
Також прийміть до уваги, що ваше молозиво дуже ситне. Дитині достатньо дві-три краплі.

Але вам треба розкручувати приплив молока. Тому кожні 2-3 години підносьте дитину до грудей. Достатньо торкатися соском дитячих губ. І в дитини буде спрацьовувати рефлекс.
автор Я все можу • 27 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Он не желтый?
Ні
Fotografkiev• 27 февраля 2024
Це нормально, так і має бути, гірше, коли з першою дитиною я не знала куди діватися, бо вона плакала усю ніч, друга так само, а третя хлопчик чудово перші ночі спав.
Vse_ok• 27 февраля 2024
Медсестра су₴₴а. Не догодовуйте!!!! Прикладайте частіше, у вас молозиво зараз, його шлунок дуже малий. Тому багато не треба. Я коли годувала не чула ковтки, думала що груди пусті, але медсестра прийшла і воно як бризнвло з соска. Дитина бере стільки скільки треба, якщо будете годувати сумішшю то грудне вигодовування піде по одному місті. Давайте груди для заспокоєння, якщо довго не прокидається теж прикладайте грудь до його рота, трохи розбудивши.І запам’ятайте що груди це не тілтки їжа, а заспокоєння, безпека і мамине тепло. Терпіння вам і збережіть грудне вигодовування для немовля 🤍
автор Я все можу • 27 февраля 2024
Дякую за відповіді. Заспокоїли мене трохи
сладкий_ноябрь• 27 февраля 2024
В мене діти більше доби спали і їли мало.
Не бачу проблеми.
АлександраА• 27 февраля 2024
Ответ для147531
О, сестра!
В мене так само. А потім почалося. Причому в мене так з другою дитиною було.
Тобто, не те, що б я не знала що таке немовля.
annac• 27 февраля 2024
Первый день - это не показатель. Следите, как дальше будет. Мы с ребенком попали в больницу через 3 недели из-за того, что спал все время и плохо ел. В итоге потерял вес сильно. Мне тоже все говорили, что это нормально, что ребенок свое съест. А в итоге оказалось, у него небольшой порок сердца и у него просто сил не было сосать.
Passiflora_• 27 февраля 2024
Автор, в мене дитина народилась на 8 місяці і в неї взагалі був відсутній смоктальний рефлекс.
Медсестри тільки хдили і гиркали не мене, що буди дитину для годування. Сучка неонатолог прийшла почала верещати, що в мене дитина помре голодною смертю.
Груди вже були як бідони, дитина взагалі не прокидалась. На третій день до мене зайшла акушерка (дякую ди сих пір цій жінці), розім’яла мені груди і сказала годувати дитину кожні дві години сціженим молоком зі шприця.
Мама тоді побігла в аптеку, купила шприців багато, щоб кожного разу був новий та баночок для аналізів для молока. Я завела будильник і кожні дві години сціжувалась і годувала.
Спочатку буквально по мілілітру воно випивало, потім більше.
Виписалась на п’ятий день зі скандалом. Кажу, ви мені тут нічим не допомогли за ці дні, то краще я дома буду.
Правда грудьми годувала тільки місяць, потім молоко пропало, певно тоді отримала дуже великий стресс в пологовму.

Тож якщо ваша дитина нормально може смоктати просто прикладайте часто до грудей, поки воно сил набереться і зможе само смоктати. Або зціженим зі шприця трошки догодовуйте.
Merilyn• 27 февраля 2024
Вы знаете я была в вашей ситуации. Сказали докармливать , у меня была пустая грудь, ребенок голодный. Будить помогали в детском отделении я бы не смогла сама...

Докармливать первые 2 недели потом все норм было , ничего страшного в докармливании нет
Yana_pl• 27 февраля 2024
Ответ дляЯ все можу
Ні
Якщо хвилюєтесь , запросить неонатолога. Медсестра то класно, що приходить, але ваше хвилювання треба заспокоїти. Неонатолог послухає дитинку, подивиться.
Merilyn• 27 февраля 2024
Ответ дляannac
И у нас проблема с весом была из роддома не выписали из за этого...ругали меня что не сразу докармливать стала
CuteMay• 27 февраля 2024
Не докармливайте смесью. В первые сутки дите отдыхает от родов. Подносите грудь ему, он во сне будет брать сосок и есть столько, сколько ему нужно. Сейчас у него желудок размером с вишню. И молозиво очень сытное. Природа все продумала.
Роллс-Ройс• 27 февраля 2024
По возможности возьмите молокоотсос и сцеживайте, докармливайте сцеженным. Может у ребенка нет сил сосать. Я три месяца сцеженным кормила, потом уже грудь начал уверенно брать.
Первые дни у вас молозиво, по 1-5 мл, но его выработку тоже нужно стимулировать, если ребенок не берет, то пробуйте сцеживать. Молозиво вязкое и желтое может быть, густое, это норма.
bespe4na_mavpa• 27 февраля 2024
Ответ для147531
И мой также. Первые 2 суток я думала, что родила идеальну дитину. Ага
автор Я все можу • 27 февраля 2024
Ответ дляCuteMay
На жаль, уві сні не бере сосок зовсім. Останній раз поїв у 6:00. Вже годину тицяю йому груди в рот і тормошу, а він не бере(
mari_klim• 27 февраля 2024
Зараз у Вас ще молозиво. Воно дуже корисно. Десь на третій день прийде молоко і одразу багато. Малий, звісно, не потягне таку кількість. Тим паче, якщо лінтяй)) молоковідсмокчувач хай буде вже під рукою. Коли груди затвердіють, треба намагатися малюком не доводити до того, або, якщо він постійно дрихне, зцежувати по-троху. Грам по 30-50. Щоб груди не були дуже твердими.
ku4eravaku4erava• 27 февраля 2024
Ответ дляЯ все можу
Вес рост?
LLuthien• 27 февраля 2024
Мою докармливали в роддоме.Позже плохо вес набирала,тк мало было молока,хоть и висела постоянно на груди.Педиатр настаивала на докорме,я по немногу давала смесь и в месяца 2-3перешли только на грудь.Комила грудью до 2г 4 мес.
автор Я все можу • 27 февраля 2024
Ответ дляku4eravaku4erava
Вес рост?
52 см, 3090г
автор Я все можу • 27 февраля 2024
Ответ дляYana_pl
Неонатолог оглянула сьогодні, сказала догодовувати сумішшю, поки в нього немає власних сил смоктати