Мядуза аля моргонер• 27 февраля 2024

Сьогодні +6. Я одягла на дитину колготи, флісові штани і демі

Наверх бодік, гольф, фліс і демі. Переживаю чи не жарко? Дитині 2 не дуже активна. Любить в основному качелі, не бігає на майданчику
УжеВотДа• 27 февраля 2024
А вы по ребенку не видите жарко ему или нет?

Фиктивная• 27 февраля 2024
переживаете - так щупайте ребенка пониже шеи. Мои бы угорели, но дети бывают разные.
УжеВотДа• 27 февраля 2024
Ответ дляФиктивная
serebro16-72be• 27 февраля 2024
Фліс зайвий. Ще й шапка тепла певно.
Наездница• 27 февраля 2024
Писец... У меня сын в 3-4 в сад ходил при такой температуре в одних штанах на флисе, без колгот снизу. Ваш набор - от 0 и ниже.
Шалена невинність• 27 февраля 2024
яжематєрі скоро будуть питати якого кольору труси вдягти на дєтку
Джинци на Флісі• 27 февраля 2024
ого, скільки одягу, а потім дивуються, що діти хворіють.
Наездница• 27 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Еще и жалуются, что ребенок не любит ходить/бегать... Так на себя столько напяль и сходи за хлебушком, может, ближе к магазину сознание начнешь терять....
Джинци на Флісі• 27 февраля 2024
Ответ дляНаездница
мене завжди це дивувало, в садочок приходять закутані, колготи, двоє штанів, 3 дні походили і 2 тижні немає. Мої діти взагалі не знають, що таке колготи, зимою - теплі штани, хворіють раз на рік пару днів.

дама_из_декрета• 27 февраля 2024
У нас сьогодні +8.
Дитина в тонких колготках та бодіку. Зверху костюм із тринитки з начісом. Тонка шапочка, демісезонна куртка та черевички.
Це дитині 10 місяців.

Старші діти в костюмах із тринитки з начісом, куртках та тонких шапках.
Ондатрова шуба• 27 февраля 2024
Ой, ні, це жарко, звісно.
Я дитині вдягаю на таку погоду майку-боді, флісовий комбінезон і куртку з кросівками, ніякої шапки, жарко ж в голову. Сама в джинсах, кофтинка + легке пальто.
Даю справку• 27 февраля 2024
Ответ дляШалена невинність
что за люди? влезет вечно не по теме со своим тупейшим комментарием, чтобы не забыли про ее существование. при чем яжематери к вопросу? а что нельзя спрашивать про трусы? с вами текст тем согласовывать?
ЖующаЯКонфету• 27 февраля 2024
Жарко я думаю. Дитина така ж як ви. Терморегуляція нормально вже
Фокус-Покус• 27 февраля 2024
Я в мінус тільки одягаю колготи, вже тиждень без них.
Спортивні штани з начосом, футболка з довгим рукавом, флісова жилетка і курточка, шапку з суботи не одягаю.
Позаземний розум• 27 февраля 2024
Звісно що ваша дитина не бігає, спробуй побігати в такій кількості одягу та в таку температуру.
Веселуха Муха• 27 февраля 2024
Моей 4, на ней колготы капроновые, джинсы, лонгслив и худи. Деми куртка и весенняя шапка
Варена цибуля• 27 февраля 2024
синові 4, тоненькі колготи, джинси без утеплення. майка, тонкий светр, демі куртка, тонка шапка.
нашо так дитину запаковувати 🤦🏼‍♀️
автор Мядуза аля моргонер • 27 февраля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Ви знаєте, дуже переживала бо мені було жарко, а ось прийшли додому тільки голова і спина кип’яток бо і шапка зимова. Ручки/ніжки холодні, то виходить треба ще було щось одягти 🙏
Ондатрова шуба• 27 февраля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вони холодні, бо через кінцівки організм намагається віддати надлишок тепла, щоб уникнути перегріву. Так і має бути.

Сподіваюсь, ви так невдало пожартували.

Позаземний розум• 27 февраля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Капець через ваші надмірні вдягання організм дитини не може нормально регулювати температуру тіла, це по-перше, по-друге, через ваше надмірне вдягання дитина не змозі нормально рухатись, що і призводить до ’застою’крові в кінцівках .І по третє, вони і не повинні бути гарячими та кип´ятком - це нормально.

Що в лоб, що по лбу
Ответ дляОндатрова шуба

Сподіваюсь, ви так невдало пожартували.
Ні, не пожартувала.. тобто якщо спинка і голова кип’яток, а кінцівки холодні, це через та, що жарко? Так буває взагалі? Коли мені жарко, то і руки кип’яток
Ондатрова шуба• 27 февраля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ви або перетисли судини і кров нормально не циркулює, або тіло старанно намагається віддати зайве тепло, а ви вперто вбиваєте його далі.
Дитина не повинна бути гаряча. Звісно, організм намагається охолодитися, якщо ви стільки всього навдягали. Це не ’так буває взагалі’, це нормальний функціонал людського тіла.
Варена цибуля• 27 февраля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
то звісно треба було зимовий комбінезон вдягнути, ручки ж змерзли
Отчебучкина• 27 февраля 2024
ужас, мамаша. сейчас штаны и носки, куртка и шапка - все