Дівка в намисті• 27 февраля 2024

Кто делает медитации гипноз, делала по ютуб от тревог и увидела образ бога

Это что то темное наверно сущности под видом Бога?
Ласковая_львица• 27 февраля 2024
Простите

СпайдерВумен• 27 февраля 2024
Почему темное , если увидели светлое?
Странная логика
ПотеряласЯ Я...• 27 февраля 2024
Почему вы решили, что это образ Бога? Я верю, что вам могли бесы явиться.
автор Дівка в намисті • 27 февраля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Чётко видела черты лица
ПотеряласЯ Я...• 27 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Чётко видела черты лица
Что, на Христа похож?
Заздрість то погано• 27 февраля 2024
Вы спали уже в тот момент?
ПотеряласЯ Я...• 27 февраля 2024
Почитайте о духовной прелести. Бесы могут под видом Христа или ангелов являться.

автор Дівка в намисті • 27 февраля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Вы спали уже в тот момент?
Нет
Херсон це Україна• 27 февраля 2024
Мухомори приймали?
Херсон це Україна• 27 февраля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
ОоО!
Херсон це Україна• 27 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Чётко видела черты лица
Але ж Бог не має рис обличчя... Бог - це як світло,як день,як ніч от описати його неможливо,а він є
Заздрість то погано• 27 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Нет
Как это выглядело?
Вы были с закрытыми глазами?
Как возник силует?
ЯниЯ• 27 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Нет
Я і без гіпнотичних медитацій
, якщо у спокої, картинки бачу. Різне буває : старі фотографії, текст, очі, які дивляться в мої, люди, наприклад, з великими легенями, чи печінкою, і я знаю, зо вони хворі.
Бачу та й бачу, ділов там.
Лгин• 27 февраля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Дуже цікаво, почитала і здивувала навіть етимологія слова ’прелесть’:

’...пре́лесть (від церковносл. прѣльсть, прелесть — обман, омана: від грец. πλάνη)’.
ПотеряласЯ Я...• 27 февраля 2024
Ответ дляЛгин

Приставка Пре означает в высшей степени, лесть - обман. Сильный обман.
Находиться в прелести - это находится в самообмане или под влиянием темных сил.
Лгин• 27 февраля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Цікаво, що зараз ’прелесть’ та ’прелесний’ асоціюються зовсім з іншим. Але якщо вдуматися, то дійсно, навіть не знаючи етимології слово ’лестощі’, можна дійти логічно до того, що лестощі ніколи не бувають щирими, це завжди омана.