Дівчина Бобула• Изменено 28 февраля 2024

Нормальні ціни для стоматології, чи завеликі?

Місто приблизно 200 тис населення.

Відбілювання системою Flash (домашнє) - 3 146 грн.
Первинна консультація - 503 грн.
Розширена консультація - 1 007 грн.
Діагностика - 294 грн.
Оптрагейт - 336 грн.
Накладання кофердаму - 420 грн.
Професійна гігієна ротової порожнини (початковий ступінь складності) - 2 517 грн.
Професійна гігієна ротової порожнини (середній ступінь складності) - 3 146 грн.
Професійна гігієна ротової порожнини (важкий ступінь складності) - 4 195 грн.
Фторування всіх зубів - 1 259 грн.
Повторне зняття твердих відкладень (1 щелепа) - 839 грн.
Повторне зняття м’яких відкладень системою Prophylaxis Master(1 щелепа) - 1 049 грн.
Полірування пастою та щіточкою (1 щелепа) - 839 грн.
Відбілювання системою Flash (клінічне) - 7 551 грн.
Капа - 1 007 грн.
Внутрішньоканальне відбілювання - 1 678 грн.

Комп´ютерна анестезія - 629 грн
Консультація лікаря-анестезіолога - 839 грн.
Анестезія аплікаційна - 168 грн.
Анестезія інфільтраційна - 420 грн.
Анестезія (додаткова) - 210 грн.
Лікування за допомогою закису азоту протягом 1 години - 1 468 грн.
Лікування за допомогою закису азоту кожні наступні 30 хв - 1 049 грн.
Лікування за допомогою закису азоту кожні наступні 15 хв - 629 грн.
Стоматологічне лікування під медикаментозним сном у дітей або у дорослих (до 15 хв) - 1 259 грн.
Стоматологічне лікування під медикаментозним сном у дітей або у дорослих (до 30 хв) - 1 678 грн.
Стоматологічне лікування під медикаментозним сном у дітей (до 1 години) - 4 195 грн.
Кожна наступна година у дітей - 2 098 грн.
Стоматологічне лікування під медикаментозним сном у дорослих (до 1 години) - 4 195 грн.
Кожна наступна година у дорослих - 2 098 грн.
Результат:
вже голосів: 47
41 (87.23%) завеликі
3 (6.38%) нормальні
3 (6.38%) результат
автор Дівчина Бобула • 28 февраля 2024
Композитна накладка
4 195 грн.
Корекція (1 зуб)
503 грн.
Пломбування пришийкового карієсу
2 937 грн.
Біологічний метод лікування зуба
1 175 грн.
Пломбування початкового карієсу
1 888 грн.
Пломбування середнього карієсу
2 517 грн.
Пломбування глибокого карієсу
2 937 грн.
Пломбування глибокого карієсу з відновленням однієї стінки зуба
3 146 грн.
Пломбування глибокого карієсу відновленням двох стінок зуба
3 566 грн.
Пломбування депульпованого зуба
3 356 грн.
Пломбування депульпованого зуба з відновленням однієї стінки
3 776 грн.
Пломбування депульпованого зуба з відновленням двох стінок
4 195 грн.
Преендодонтичне відновлення
1 594 грн.
Авторська художня реставрація (повна)
10 488 грн.
Авторська художня реставрація (часткова)
6 293 грн.
Тимчасова пломба
336 грн.
Відновлення зуба зі скловолоконним штифтом
3 985 грн.
Відновлення зуба без скловолоконного штифта
3 146 грн.
Пломба із склоіномерного цементу
1 468 грн.

автор Дівчина Бобула • 28 февраля 2024
Первинна ендодонтія (верхні різці та ікла)
3 356 грн.
Первинна ендодонтія (нижні різці та ікла)
3 566 грн.
Первинна ендодонтія (верхні премоляри)
4 824 грн.
Первинна ендодонтія (нижні премоляри)
4 824 грн.
Первинна ендодонтія (верхні моляри)
7 132 грн.
Первинна ендодонтія (нижні моляри)
7 132 грн.
Первинна ендодонтія (зуб мудрості)
9 439 грн.
Вторинна ендодонтія (верхні різці та ікла)
4 195 грн.
Вторинна ендодонтія (нижні різці та ікла)
4 824 грн.
Вторинна ендодонтія (верхні премоляри)
6 083 грн.
Вторинна ендодонтія (нижні премоляри)
6 083 грн.
Вторинна ендодонтія (верхні моляри)
8 810 грн.
Вторинна ендодонтія (нижні моляри)
7 971 грн.
Вторинна ендодонтія (зуб мудрості)
10 488 грн.
Видалення зламаного інструменту
2 098 грн.
Видалення скловолоконного штифта
1 888 грн.
Видалення анкерного штифта
1 888 грн.
Видалення культієвої вкладки
3 356 грн.
Тимчасове пломбування каналу гідроксидом кальцію
629 грн.
Закриття перфорації у ділянці біфуркації
1 259 грн.
Знаходження устя кореневого каналу
1 259 грн.
Спроба розпломбування кореневого каналу без позитивного результату
3 776 грн.
Розпломбування одного кореневого каналу
1 678 грн.
Тимчасове відновлення перед ендо. лікуванням
839 грн.
Пломбування одного кореневого каналу
1 678 грн.
Медикаментозна обробка 1 к.к.
1 049 грн.
Механічна обробка 1 к.к.
1 259 грн.
Одноразова насадка на Епіпен
2 517 грн.
автор Дівчина Бобула • 28 февраля 2024
Видалення зуба - ( I ступінь складності)
2 937 ГРН
Видалення зуба - ( II ступінь складності)
3 356 ГРН
Видалення зуба - ( III ступінь складності)
6 293 грн.
Закриття лунки видаленого зуба гемостатичною губкою
839 грн.
Ушиття
839 грн.
Висічення капюшона
1 678 грн.
Резекція верхівки кореня зуба
4 195 грн.
Розкриття абсцесу
1 468 грн.
Гемісекція
1 468 грн.
Підсадка остеопластичного матеріалу з 0.25г
6 293 грн.
Виготовлення PRF (2 пробірки крові)
503 грн.
Виготовлення PRF(4 пробірки крові)
755 грн.
Виготовлення PRF (6 пробірок крові)
1 259 грн.
Виготовлення PRF (8-10 пробірок крові)
1 678 грн.
Френулопластика
2 517 грн.
Корекція ясен ( біля 1 зуба) за допомогою коагулятора
755 грн.
Закриття сполучення між гайморовою пазухою та ротовою порожниною після видалення зуба
10 907 грн.
Люблю пиво• 28 февраля 2024
Что за нах?
автор Дівчина Бобула • 28 февраля 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Что за нах?
в сенсі?)
Млинець Мій• 28 февраля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
в сенсі?)
Тобто ви думаєте середньо статичний пацієнт скаже вам нормально по цінах чи ні?
Синиця у спідниці• 28 февраля 2024
🤣 а усі ж цей цінник як отченаш знають по стоматологіям....відкривайте сайти - порівнюйте.

Любимка-анонимка• 28 февраля 2024
Я б сказала , що недешево. Доньці в минулому році зубів 20 пролікувала , тому в цінах орієнтуюсь.
Пффф 100%• 28 февраля 2024
У меня в Запорожье дороже цены в хорошем проверенном месте
Матраскин Брат• 28 февраля 2024
Ой, недавно была в подобной клинике в Одессе)) такоой развод на бабки)) Пришла с острой болью, говорю какой зуб, знаю что именно он. Отправляют меня на...КТ ДВУХ Челюстей!! КТ!!! чтоб зубик один посмотреть...т.е. рентген уже им не канает))) Итого 1000 грн КТ, 500 консультация и 500 скорая помощь зубу (вскрыли, заложили лекарство для удаления нерва, закрыли). 2000 как с куста) И ..далее..расписвает дальнейшее лечение зуба - пломбировка каналов, пломба и реставрация зуба (схерали его реставрировать хз) - 25000 грн 😂🙈.
Пошла к другому частнику, 4000 каналы и пломба, с рентгеном в кресле.
Куда ж без меня• 28 февраля 2024
очень дорого и по-жлобски
Куда ж без меня• 28 февраля 2024
Ответ дляМатраскин Брат
знакомая ситуация)
Міняйловна• 28 февраля 2024
Вчера нарастила половину зуба с полным перекрытием, 1000 грн, Харьков. Консультация была бесплатная по вайберу
Свій варік• 28 февраля 2024
Нашо ви нам весь прайс написали, думаєте хтось прочитає?
Матраскин Брат• 28 февраля 2024
Ответ дляКуда ж без меня
знакомая ситуация)
это как с удалением зуба) в мае удаляла зуб мудрости, 1 минута, зуб не проблемный 1000 грн в гос поликлиннике. Февраль в том же самом кресле удаляла 2й, только у другого врача, зуб более сложный, т.к. треснул на курски, врач возился минут 5 по частям его доставал - 600 грн ) Представляю сколько бы взяли в той частной клинике 😂🙈
Зупка_цем• 28 февраля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
в сенсі?)
Мы тут сели всей советницей и давай с утра пораньше ваш прайс на трех листах изучать.
Мудробаба• 28 февраля 2024
Очень дохера
Елена 1919• 28 февраля 2024
Пришийковий кариес - 800 грн фотополимер.по знакомству в частном кабинете
Точная копия плова• 28 февраля 2024
Это дорого. Тем более для города в 200 тыс. Для элиты разве , если у вас таких много

Alex_Kri• 28 февраля 2024
Не понятно? Цены нормальные для кого? Каждая клиника занимает определенную ценовую нишу, и конкурирует с клиниками в этой нише. На каждую ценовую группу свои пациенты. Да, это клиника имеет цены выше средних цен. Часто называют это- клиника бизнес- класса
Робот Вертер• 28 февраля 2024
Не дешево. Як в Києві
Корсет_на_шурупах• 28 февраля 2024
лікування в медикаментозному сні 15 хв? це як? приспали, підключили апаратуру і починають виводити зі сну?
Корсет_на_шурупах• 28 февраля 2024
порахуйте по цьому прайсу ціну плоиби середньостатистичної людини по вашому прайсу (пломба, анестезія, кофердам, консультація, не знаю що ще там припишите). Вийде дофіга. Терпіти не можу коли потім дописують чуть не кожну ватку.