ЯниЯ• Изменено 28 февраля 2024

Яке житло краще винаймати сучасне чи подешевше?

Завжди є вибір.
Можна, дешевше, з свіжими шпалерами, та плиткою і меблями з початку 90-х.
А можна більш сучасне, +/- 10 річного ремонту і меблів, але дорожче.

В першому випадку будуть збиратися, якісь кошти на відпустку, чи непередбачувані витрати, а в другому, ще й на їжі доведеться економити.

Варіант заробляти більше - покі ніяк.

Щоб ви виьрали?
Результат:
вже голосів: 49
40 (81.63%) Знімати дешевше
5 (10.2%) Просто цікаво
4 (8.16%) Знімати дорожче
КондуктЕр тролейбуса• 28 февраля 2024
Ответ дляНаивная Хо
Взагалі не працюю ))) і квартира своя бебебе 🤣🤣🤣
і шо?
Руда ліса• 28 февраля 2024
Якби не було грошей, обрала б те, на що грошей вистачає. А так - звісно нове й сучасне, для нас дуже важливий комфорт
КондуктЕр тролейбуса• 28 февраля 2024
Ответ дляРуда ліса
тікайте з села, зараз теж заклюють за комфорт
Наивная Хо• 28 февраля 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
і шо?
Нічо, а шо? Працюйте йдіть, ваша гігантська зп сама себе не заробить )))
Руда ліса• 28 февраля 2024
Ответ дляНаивная Хо
Бо це реально смішно. Де ви бачили щоб 10% від доходу була оренда?)))) Це типу квартира 10к, а дохід 100к має бути? Ви до нас з казки завітали? 🤣
Ну, в нас оренда 500 уо, це приблизно 15% доходу, буває й таке.
Дама с заначкой• 28 февраля 2024
Ви якось дивно ставите питання.
Я винаймала однокімнатну у новобудові (10 років будинку, ремонту було кілька років) за 5500грн, але там сипалось усе, я вічно викликала сантехніка/електрика, плитка в ванній відпадала, електоплита (будинок на електриці) погано нагрівала, з крану замість гарячої води була ледь тепла, повісили бойлер, я ще шпалери там замінила через три роки, бо ті згорталися до середини вже.
Ми з´їхали у двокімнатну, будинок мабуть 80-х років, за 7500грн (це нижче ринку), ремонту два-три роки, я за рік жодної лампочки не поміняла, усе працює, усе вилизано і зроблено для комфорту людей.

Зараз в мене змінилися обставини, врізали зарплату, за лютий десять тисяч отримала, це не покриває витрати на житло, і звісно мені б було краще платити чим менш, але враховуючи усі заміни і ремонти, то виходить дешевше жити у цій.
Міряно-переміряно• 28 февраля 2024
В вашем случае без вариантов. Более дорогое жилье вам арендовать не по карману. Стремно жить в арендованном, если приходится на еде экономить. Что будете делать, если заболеете или потеряете работу?
ОбережнаЯ• 28 февраля 2024
Мы сейчас именно в таком выборе. Можно было бы снимать дороже и комфортнее, но в существующей истории это нерационально, имхо. Жизнь учит думать не только про комфорт, но и про перспективу.
КондуктЕр тролейбуса• 28 февраля 2024
Ответ дляРуда ліса
тут нема шо пояснювати. зп більше 20тис в очі не бачили. смішно людям від власного невігластва. можливо це істеричне.
КондуктЕр тролейбуса• 28 февраля 2024
Ответ дляНаивная Хо
не хвилюйтесь за мою зп так
Крошечка-хаврошечка• 28 февраля 2024
Ответ дляДобротная
Если на еде экономить, то ответ очевиден.
автор ЯниЯ • 28 февраля 2024
Дякую за відповіді