28 февраля в 14:23

Як Ви себе тримаєте у руках?

Так воно мене усе задовбало, сил ніяких немає.
Може почати в´язати?
Бо я окрім вийти у вікно,вже нічого не хочу.
Як Ви себе тримаєте на плаву?
1 8
Анютины ласки 28 февраля в 14:24
А что бесит? Не нервничаю из-за того,на что не могу повлиять. Если могу,то влияю.
Невгамовна шахиня 28 февраля в 14:24
Я відволікаюсь картинами по номерах. Іноді змішую краски зі своїми сльозками плак-плак. Але якщо серйозно, то допомагає трошки.
ДокторТ 28 февраля в 14:25
Меня поддерживает хорошая погода. Когда смотрю в окно, а там солнышко, то жить хочется. А в пасмурные и дождливые выходные хочется помереть под одеялом.
Маруська Му 28 февраля в 14:27
Так як завжди. О яке гарне небо,о який гарний підсніжник, о яка смачна кава і т.д.
Цибулька зла 28 февраля в 14:29
Заставляю себя каждый день . Если б жила одна , наверно вообще с кровати не вставала . А так, пока за всеми ’ жопы вытрешь’ , забываешься .
автор Дама-мадама 28 февраля в 14:30
Ответ дляАнютины ласки
А что бесит? Не нервничаю из-за того,на что не могу повлиять. Если могу,то влияю.
ну так щоб бісить, то нічого, а стан такий викликаний безгрошівям, проблемами на роботі, відсутністю нормального навчання у дітей, ну і звичайно ситуація в країні мене геть не радує
Блакитне небо 28 февраля в 14:32
В руках себя не держу. Позволяю быть себе разной. Хочу быть размазнёй, буду размазнёй. Но свои чувства отслеживаю! Если мне плохо душевно, то знаю, значит думала о чём-то таком, что не ведет меня к счастью. В следующий раз эти вредные мысли в голове не кручу. А если они пытаются впрыгнуть в мою реальность, говорю вслух стёрто-стёрто и концентрируюсь на том, что люблю.
автор Дама-мадама 28 февраля в 14:32
до спортзалу я вже пішла, після нового року, тепер мало того що я психологічно ’ніяка’, то ще й ноги постійно і дупа болить
Жена миллионера 28 февраля в 14:33
Ответ дляДама-мадама
до спортзалу я вже пішла, після нового року, тепер мало того що я психологічно ’ніяка’, то ще й ноги постійно і дупа болить
А мне наоборот так нравится это чувство «каменной жопы» после тиенировок
Мию чакри щоденно 28 февраля в 14:33
Ніяк. Жеру цукор. Сподіваюсь на якесь чудо чудесне.
автор Дама-мадама 28 февраля в 14:34
Ответ дляЖена миллионера
А мне наоборот так нравится это чувство «каменной жопы» после тиенировок
оооой, я як подумаю що в мене сьогодні тренування (через день), усе починає боліти, особливо трошки вище коліна
Маруська Му 28 февраля в 14:34
Ответ дляДама-мадама
до спортзалу я вже пішла, після нового року, тепер мало того що я психологічно ’ніяка’, то ще й ноги постійно і дупа болить
Літом виспитесь на пляжі
автор Дама-мадама 28 февраля в 14:35
Ответ дляМаруська Му
Літом виспитесь на пляжі
мене туди Дніпро винесе?
Жена миллионера 28 февраля в 14:35
Я себе витаминчиков заказала, тоже сил нет совсем, муж так бесит, и реально так устала, нет сил с ним бороться.
Сейчас буду собираться в театр, до этого в мушлю зайдем бахнем сидра. Помогает
автор Дама-мадама 28 февраля в 14:38
Ответ дляЖена миллионера
Я себе витаминчиков заказала, тоже сил нет совсем, муж так бесит, и реально так устала, нет сил с ним бороться.
Сейчас буду собираться в театр, до этого в мушлю зайдем бахнем сидра. Помогает
я б теж до театру сходила, була ще до повномасштабного вторгнення, але з моєю зарплатою то ще не скоро, ще й пертися треба дві години мінімум, а маршрутками то взагалі біда
автор Дама-мадама 28 февраля в 14:40
так, піду трошки попрацюю, хвилин за двадцять повернуся
Анютины ласки 28 февраля в 14:42
Ответ дляДама-мадама
ну так щоб бісить, то нічого, а стан такий викликаний безгрошівям, проблемами на роботі, відсутністю нормального навчання у дітей, ну і звичайно ситуація в країні мене геть не радує
Обычная жизнь как у всех
маминаБубочка 28 февраля в 14:45
Ответ дляЖена миллионера
А мне наоборот так нравится это чувство «каменной жопы» после тиенировок
Сестро🤗🥰обняла
автор Дама-мадама 28 февраля в 14:46
Ответ дляАнютины ласки
Обычная жизнь как у всех
Можливо, але якось мені некомфортно від такого життя.
Я і раніше зірок з неба не хапала, але зараз якось дуже тяжко, і морально, і матеріально, гірше за усе що я вже фізично страждаю, мені так, не знаю, тошно якось
Паратруперсупер 28 февраля в 14:47
Ответ дляДама-мадама
ну так щоб бісить, то нічого, а стан такий викликаний безгрошівям, проблемами на роботі, відсутністю нормального навчання у дітей, ну і звичайно ситуація в країні мене геть не радує
Негативний стан викликаний безгрошів´ям змінити дуже легко, у цьому допомогає ВІРА у те що все буде добре і правда.Тому скажіть собі слова: так зараз у мене не має грошей( це правда), але скоро(віра) у мене буде багато грошей, не знаю як і звідки, але буде!
І це обов´язково станеться тому що наші думки, почуття та ємоції- матеріальні та з часом стають реалними у нашому жтті!
Усміхайтеся частіше(навіть тоді коли вас ніхто не бачить), говоріть компліменти- це притягне у ваше життя матеріальні блага!
1 1
Зупка_цем 28 февраля в 14:49
Ответ дляДама-мадама
Можливо, але якось мені некомфортно від такого життя.
Я і раніше зірок з неба не хапала, але зараз якось дуже тяжко, і морально, і матеріально, гірше за усе що я вже фізично страждаю, мені так, не знаю, тошно якось
Вибачте, але що ви робите на Порадниці серед робочого дня, якщо вам важко матеріально?
Маруська Му 28 февраля в 14:53
Ответ дляДама-мадама
мене туди Дніпро винесе?
Нащо так напружуватися, біля Дніпра теж є пляж. Чи ви на морський замахнулися?)
автор Дама-мадама 28 февраля в 14:54
Ответ дляЗупка_цем
Вибачте, але що ви робите на Порадниці серед робочого дня, якщо вам важко матеріально?
А Вам що, не видко?
Нию, що ж ще!
автор Дама-мадама 28 февраля в 14:55
Ответ дляМаруська Му
Нащо так напружуватися, біля Дніпра теж є пляж. Чи ви на морський замахнулися?)
ні, я про стрибок із мосту подумала
Маруська Му 28 февраля в 14:58
Ответ дляДама-мадама
ні, я про стрибок із мосту подумала
Ай, то на нього ще вилізти треба, а потім на поручні видертися. Поки летіти, спідниця задереться, всі спіднє побачать. Нащо той сором
автор Дама-мадама 28 февраля в 14:58
Ответ дляМаруська Му
Ай, то на нього ще вилізти треба, а потім на поручні видертися. Поки летіти, спідниця задереться, всі спіднє побачать. Нащо той сором
я в джинсах піду
Маруська Му 28 февраля в 15:00
Ответ дляДама-мадама
я в джинсах піду
А джинси за що? Не треба їх топити
Дуже дуже вумна 28 марта в 11:58
Никак, много плачу, апатия, хроническая усталость, куча страхов, проблемы по здоровью
Squabbler 01 апреля в 21:13
Ответ дляЖена миллионера
А мне наоборот так нравится это чувство «каменной жопы» после тиенировок
и мне. как то неспокойно когда это напряжение в теле, не могу расслабиться и спать((