27 февраля в 23:37

Наш человек косит под иностранца и кидает в личной переписке текст автоперевод

Почему бы не представиться самим собой? Зачем эти танцы с бубном?
Файна_зупка 27 февраля в 23:39
Ви точно знаєте, що то саме ’наш’? Бо мені інколи через гугл перекладач сирійці, іранці пишуть, то хоч стій то падай😆
3 3
автор Сметчица 27 февраля в 23:39
Точно)
vihola 27 февраля в 23:50
Ответ дляСметчица
Точно)
Українець?
vihola 27 февраля в 23:51
Бо какаяразніца всіх російськомовних «нашими» називають.
Файна_зупка 27 февраля в 23:57
Ответ дляСметчица
Точно)
Пишіть ’пиши українською, інші мови не розумію’, то там просто відсієтся 80% таких кавалерів, інші почнуть ґавлтувати гугл перекладач, то троліть і пишіть суржиком чи крилатими виразами)) я роки 4 чи 5 назад, стояла і чекала чоловіка, був ну дуже напружений і важкий день і я на такі розкішні пропозиції завжди вічливо каду, мов заміжня чи чекаю чоловіка. А то був ну дуже нервовий і важкий день і я була дуже злюща, причепився албанець(я живучі в тій країні їх дуже добре відрізняла від інших) і почав англійською до мене говорити, я мов донт спік, він хорватською, я донт спік, він 4 слова вичавив роснявою мовою, щось на кшталт красіва дєвушка щось там, вже не пам´ятаю, я мов донт спік і він мені руками показує, аля бла бла жест і мов якою мовою розмовляєш і я така УКРАЇНСКОЮ! він помявся кілька секунд та пішов))