Хропочка з гривкою• 28 февраля 2024

Кухонні шафи, потребую порад.

Дівчата, замовили кухню. Тумбу під мийку цікавить. Я замовила з однією великою дверкою. 60см. Виробники переплутали і зробили цю тумбу з двома дверцятами по 30см. Авжеж, готові переробити. Але, чоловік каже, хай так і буде, бо дверці якщо великі, о 1) можуть провисати, 2) відкриті займають багато місця.
Як візуально вам? Поряд 2 тумби з видвижними ящиками, збірка в процесі
жижифреймут• 28 февраля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Дякую. Зараз же напишу, щоб не вмовляли. Вони ще і компенсувати запропонували, аби ми не повертали їх.
Та ну, яка компенсація, якщо це ріже око. Натупили, нехай переробляють. Вам на це дивитися роки, а вони зробили і забули.
автор Хропочка з гривкою • 28 февраля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Так в мене теж фільтри, а відра ставляться два, одне за одним, квадратні, все прекрасно вміщається. Погугліть, але це коштує грошей, може для дачі воно й не треба, але дуже зручно.
Так, я бачила такі варіанти. Дякую
Ответ дляжижифреймут
З однією, як і планувалося, буде ж краще, правильно?
До того ж, в нас там і посудомийка і пралка і холодильник. Все в 1 ряду. Купа дрібних дверцяток створює хаос .Навпроти ще й сходи на 2й поверх.
жижифреймут• 28 февраля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Звісно. Вам потрібна симетрія, а не частинки по 30 см. Маленькі ви для відра навіть не відкриєте по одній.
Ответ дляжижифреймут
Написала їм тільки що. Хай міняють.
Дякую всім
Люблю ВалЄру• 28 февраля 2024
2 по 30 однозначно зручніше, для мене комфорт важливіший дизайну.
Якщо не секрет за скільки кушню замовили і якого вона метражу?
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Не секрет. Шукали найдешевшу . Навіть тему створювала тут , хтось порекомендував Віп-майстер шоп. Порівняла з Дубком та Табуреткою, одна і та ж сама кухня у Віп майстра сама дешева вийшла, від їх же фабрики. Шафи на вибір, дуже багато варіантів. Довжина 2,60м + 1,10 ще в іншому місці вішаємо , 21500,00. Плюс доставка, плюс збірка якщо потрібно. Авжеж, це плівкові фасади. Якось так.
Допишу. Прораховували безпосередньо в Кронасі з тими самим плівковими фасадами, вийшло на 30% дорожче. Чому, не розумію.
Дайте подуться• 28 февраля 2024
Я б там поставила б тоже выдвижные полочки
Ответ дляДайте подуться
Де? Під мийкою?
Дайте подуться• 28 февраля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Де? Під мийкою?
Так, мне удобно , и а то у вас разнобой какой-то, и девочки выше отписались,
Ответ дляДайте подуться
А, ні не вийде. 1.там в нас що тільки не стоїть, крім відер, і віник з совком, і фільтри, і якісь миючі. А 2, вже замовлення виконано, тому змінювати нічого не буду.
Різнобій? Чому. Такі варіанти шаф хіба погано виглядають?
Советчица Года• 28 февраля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
По перше індивідуальне замовлення завжди дороще виходять, ніж фабричне. При фабричному виконанні мінімізовані витрати з відходами. При індивідуальному замовленні хоч і є мінімізація при раскрої, але все рівно відсоток буде вищий, а це вже впливає на собівартість.
По друге можливо вам прорахували кращу фурнітуру, не буду стверджувати, але це можливо. І якість плівки теж різна. Так по мєлочах і набігає. Я зараз намагаюсь теж кухню прорахувати, і Кронас мене просто радує цінами. А на Віярі я взагалі дивуюсь чому люди у них замовляють. Може у меблярів гарна скидка і це якось нівєлює різницю, але ж я гадаю і на Кронасі вона є
Ответ дляСоветчица Года
Хоча Кронас раніше був на 10% дорожче Віяра. Зараз я скинула на вайбер їм розміри і побажання, все прорахували менеджери . На Віяр приїхали, там цей процес тугіше йде
жижифреймут• 28 февраля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Віяр, на сьогоднішній день, найпотужніший і найгнучкіший постачальник матеріалу. Великий вибір має, конкурентів йому нема.
Советчица Года• 28 февраля 2024
Ответ дляжижифреймут
Я не знаю у чому гнучкість. Не довелося ознайомитись з сервісом. Декілька разів намагалась щось вибрати на сайті Віяру і не складалось. Знаходила значно привабливіші ціни на ту ж саму продукцію в інших місцях. Але з такою розкрученністю не дивно що пишуть про величезні ціни на кухні і навіть не намагаються просто промоніторити цінову політику.
жижифреймут• 28 февраля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Гнучкість більше для тих, хто користується їх виробництвом. Мебляри. Звичайний покупець не дуже зрозуміє той вибір, який дає Віяр порівняно з іншими виробниками. У них найновіше обладнання і великі можливості.
Я по сайту не скажу, мені він не подобається і не буде розрахований на покупку онлайн, не знаючи матеріал. Але я добре знаю багато виробництв і можливості у Віяра просто колосальні. Ну, і вибір матеріалів там найбільший. Ні один виробник не може дати таку кількість продукту на одній території.
Це не для реклами, якщо що. Я там не працюю і ніколи не працювала. Замовляла зі своїм меблярем, так. Але досвід дозволяє оцінити їх сервіс і масштаб виробництва.
Советчица Года• 28 февраля 2024
Ответ дляжижифреймут
Я все розумію. І люди різні, у кожного свої забаганки і різні фінансові можливості. Добре що є Віяр з цим колоссальним вибором і потужностями, і існують інші. Хоч можна подивитись як працює лідер і зробити свій власний вибір.
жижифреймут• 28 февраля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Так, ринок великий, можна замовляти будь де по своїй спроможності. Це дуже добре для покупця.