Благоуханочка• вчера в 20:40
Затеяла ремонт.
Короче, хочу ремонт сделать в коридоре, так, косметика - переклеить обои + сменить мебель и линолеум новый наверное. Присмотрела обои под кирпич, нравится 🥰 но! Не хочу чтобы было темно, коридор то без окон у нас, небольшой. Какая мебель впишется? И еще момент, будет тупо, если только коридор будет в таком стиле, под лофт?:) тупо, да? Так надоел этот белый / серый. Хочется чуть красок
Миллениалка• вчера в 20:46
Я в темний коридор зробила білі меблі. Шпалери теж темнуваті вибрала (не хотіла, так вийшло), малюнок бамбукове плетення. І разом вийшло неочікувано симпатично.
ЗаведУющая• вчера в 20:55
Ответ дляМиллениалка
Покажите плиз. Тоже выбираю
Трохи злякана• вчера в 20:56
У меня коридор в тёмном цвете, так надоел. Хочется светлого. Но у меня ремонт ещё 2000 г.
П´яна вишня• вчера в 20:59
Та ну обои( Помните при совке были обоии под кирпич, с листиками. Сразу такие ассоциации. Лучше покраску, ее удобней ’ чинить’.
Раз одела не бу• вчера в 21:19
Я би шпалери не робила, тим більше під цеглу. Це якось минулий вік. В 25 році зробила декоративну штукатурку мапа світу в усій квартирі власноруч. Швидко і стильно. Після пофарбувала в сіро- бежевий колір тауп. Матеріали на штукатурку брала наші, харківські. Достойна якість і ціна норм. Робила все вперше. Без досвіду. Тік ток був у поміч
Благоуханочка
• вчера в 21:23
Ответ дляРаз одела не бу
А ее сложно потом снимать если что?)
Трохи злякана• вчера в 21:24
Ответ дляРаз одела не бу
Покажіть! Ви так класно описали!
Раз одела не бу• вчера в 21:28
Ответ дляБлагоуханочка
А ее сложно потом снимать если что?)
Не знаю))) не планую знімати)) в неі термін служби 15 років. За бажанням можна перефарбовувати. Просто в мене коли постало питання знімати старі шпалери, я побачила що стіни не вирівняні під ідеал. Згадала як намучилася минулого разу коли клеїла, подивилася новинки які актуальні і не прогадала. Штукатуркою вирівняла всі стіни. Доречі дуже боялася записувати і починала так само з коридору. А коли вийшло класно, то розмахнулася вже і на кімнати.
Благоуханочка
• вчера в 21:31
Ответ дляРаз одела не бу
Покажите пожалуйста фото 🙏 ну если можно конечно) очень интересно как это выглядит. Может действительно сделать что-то более современное уже. Правда я немного рукожоп)))
Раз одела не бу• вчера в 21:36
Ответ дляТрохи злякана
Покажіть! Ви так класно описали!
Нема світла зробити фото, і сьогодні вже не буде. Ось я заскринила приклади з інтернету. Загугліть ’мапа світу’. Тільки є готова та коштовна, а таку саму можна зробити власноруч. Є купа майстер класів, там нічого складного немає. Тільки в мене тепліший відтінок, але колір кожен вибирає індивідуально. Я робила шар штукатурки, після фарбувала, після покривала спеціальним воском для штукатурки. Він дає матовий блиск та захист поверхні від вологи, грибка та забруднення. Нещодавно плеснула кавою на стіну, протерла мікрофіброю і все
Благоуханочка
• вчера в 21:37
Ответ дляП´яна вишня
Я не застала совок))) так что не помню. Но такие и сейчас видела продают 😅
Раз одела не бу• вчера в 21:54
Ответ дляБлагоуханочка
Ось. Зненацька світло дали чомусь)) це спальня. Всі кімнати я зробила в монохромній гаммі, але зрозуміло що колір за смаком. Нещодавно бачила в тік тоці класний приклад коридору. Там зробили бордовий коридор з білими меблями.
Благоуханочка
• вчера в 22:56
Ответ дляРаз одела не бу
Красиво 😍
Зайканалужайке• вчера в 23:10
Ответ дляРаз одела не бу
Ви молодець, мені б не вистачило впевненості, я б навіть не починала б.... хоча наче і руки з потрібного місця. Це колір тауп на фото?
Раз одела не бу• вчера в 23:27
Ответ дляЗайканалужайке
Дякую. Так, це колір тауп , сіро- бежевий простіше кажучи . Під різним освітленням виглядає по різному, мені подобається що він створює відчуття затишку та спокою. Але в самому ремонті дійсно немає нічого важкого. Просто я мала досвід поклейки шпалер до цього, а зараз трохи розширила можливості. Штукатурка, перефарбування дверей, підвіконня тепер хочу мозаїкою зробити.
ЗаведУющая• вчера в 23:29
Ответ дляП´яна вишня
У нас на кухне такие были лет 25 назад))
Зайканалужайке• вчера в 23:30
Ответ дляРаз одела не бу
Еу я лише шпалери клеяла.
Ще з чоловіком самі проектуємо меблі і потім їх збираємо. Собі і батькам так в новобудову все поробили
Раз одела не бу• вчера в 23:47
Ответ дляЗайканалужайке
Еу я лише шпалери клеяла.
Меблі це класно, ви молодці!! Я поки обмежилася тільки перефарбуванням комоду та тумбочки)
Трохи злякана• сегодня в 02:54
Ответ дляРаз одела не бу
Краса!