пу_пугренчик• 28 февраля 2024
Посудомийна машина, яка?
Всім привіт. Хочемо придбати посудомийку вбудовану. Спочатку думали брати шириною 45см на 10комплектів,а тепер думаю може мала🙄. Після гостей мабуть 2рази треба таку запускати чи як. У нас сім´я двоє дорослі і двоє дітей. Готую кожен день щось. Розкажуть про вашу посудомийку, яка вона😉)
Червона ікорка• 28 февраля 2024
Широку беріть. В мене мала, я одна і то матюкаюся постійно. Бо або тарілки миються, або кастрюлі. Буду міняти на ширшу
Швендяю містами• 28 февраля 2024
у меня вообще компактная настольная, а последние гости были в 2018 году
Я_не_аноним_100%• 28 февраля 2024
В мене Бош , дуже добре миє, нормального великого розміру , якраз на сім´ю вистачає, меншу нема сенсу брати
Семенівни сусідка• 28 февраля 2024
60 см, бош, на троих как раз, готовлю дома, запускаю каждый день.
Ms. При теле• 28 февраля 2024
Однозначно 60см.
Не пожалкуєте.
Зверніть увагу, щоб для приборів була поличка третя зверху, дуже зручно.
Беріть ту, що дорожча. Краще взяти в кредит і якісну. Бо в дешевших - корзини не такі міцні.
Не пожалкуєте.
Оце так цабе• 28 февраля 2024
45 см, на троих. Когда гости - запускаю 2 раза. Это если больше 10 человек. Мне хватает, больше и не брала бы. Запускаю раз в день обычно.
Ms. При теле• 28 февраля 2024
У нас 60 см
Нас 5-ро.
Накупила багато тарілок і приборів.
Мию раз на добу, починаємо мийку після 23:00, щоб за нічним тарифом мила.
Тож зверніть увагу, щоб був таймер
Нас 5-ро.
Накупила багато тарілок і приборів.
Тож зверніть увагу, щоб був таймер
В гости звали?• 28 февраля 2024
У мене сама проста Бош. Нас троє . Запускаю раз в день стабільно . 60 .
ЭмчЭндЭм• 28 февраля 2024
У меня 45 см. Когда было 10 гостей и я сама все готовила (посуда после готовки), то запускала 2 раза. А так, сейчас живут 4 человека, запускаю через день
На привозе• 28 февраля 2024
У нас 45 см, т.к. 60 не влезет никуда.
Мы и там пожертвовали шкафом для кастрюль.
Я тут с краю постою• 28 февраля 2024
60 см для такого складу сімʼї та ще й враховуючи, що готуєте.
Нас 4, запускаю кожну ніч.
Сиджу тихенько• 28 февраля 2024
Більша завжди краще, якщо місце дозволяє. Нас 4ро, запускаю кожен день
короткопамятна• 28 февраля 2024
Для мене 60-завелика, але ми всі цілий день не дома, то ж тільки снідаємо й вечеряємо, посуду небагато
Рву и мечу• 28 февраля 2024
Ответ дляШвендяю містами
Розкажіть про неї, можна кастрюлі мити, якого розміру поміщаються, скільки комплектів посуду вміщається,,якої фірми, які з нею трабли, що потрібно, щоб її установити?
Рву и мечу• 28 февраля 2024
Ответ длякороткопамятна
В мене 60, але запускаю раз в 2 дні, щодня - це якщо готувала цілий день купу страв, або якщо гості були. А так нас четверо.
Коко На Страже• 28 февраля 2024
60 см, бош, відкладений старт, програма авто, самоочищуючий фільтр- найголовніші функції для мене. 3 корзини- це зручно
Швендяю містами• 28 февраля 2024
Ответ дляРву и мечу
кастрюля одна разве что, ну или не сколько обычных но без тарелок, она маленькая
Чумачечая Весна• 28 февраля 2024
60 см. На 5 осіб вдома.
Деяким вистачає, але мені вони такі маленькі...я б точно по 2 рази запускала
Пацелуйнитуда• 28 февраля 2024
60 см Bosch.2 дорослих, один малюк.
Кухня невелика, але дуже рада що не взяла меншу. В цю за день достатньо назбирається посуду, а коли гості, то й буває не все стається. І класно що деко з духовки можна помістити.
Читала що в деяких посудомийних є режим половинного завантаження, але не в курсі чи практично це.