Невловимий Джо• вчера в 10:41
Сусіди хочуть загальний коридор - ви б погодились?
Переїхали в новобудову - сусіди навпроти прийшли з пропозицією зробити загальний коридор на дві квартири (встановити двері в підʼїзді й добудувати трохи стіну). Це, щоб ви розуміли, жк преміум класу, де в самій квартирі коридор такий, що хоч конем їдь, місця достатньо. Ні, їм хочеться влаштувати общагу чи комуналку, бо от в них так було раніше де вони там жили і це ДУЖЕ ЗРУЧНО...
Так, звісно, я уявляю, виходити з квартири й перечіпатись через чиїсь тапки, пакети з сміттям, коляски, велосипеди й інший хлам, який 10000% вони там зберігатимуть. Звідки це бажання влаштовувати умови як в хрущовках?? Я обрала квартиру й платила великі гроші за ПРОСТІР та комфорт, а не щоб в мене під дверима хтось щодня тинявся.
Вони після відмови не заспокоїлись. Знову - а якщо ми лише собі зробимо і за наш рахунок? Я - ні. Бачу роблять вигляд ображених, знову щось хочуть видумувати...
У вас були такі ситуації? Люди вспокоїлись після відмови чи в них цей пунктик тепер все життя буде?
Кубик Рубика• вчера в 20:50
У моєї мами такі сусіди, мама добра жінка, в них діти, тепер заходиш, перечіпаєшся за брудне взуття, вєлікі, самокати та рибацький ящик батька сімейства. Слати лісом, це буде суміш гардероба з кладовкою, при чому на вашій території.
Мадам Подлинник• вчера в 20:56
Ответ дляСанта Барбара
Ну, мусор должен дать в мусорке, а не возле дверей.
А чем коляска мешает? Вы свою в квартиру по три раза в день таскаете ?
Внизу є місце для колясок
Шукаю трусики• вчера в 21:35
Ответ дляБрюльтик
У нас соседка хотела в придбаннике козу завести, и это Киев Оболонь
Тут одни селюки практически
А у нас сосед завел козу на балконе. 7этаж.
Брюльтик• вчера в 21:40
Ответ дляШукаю трусики
Ну это его балкон,а то общий тамбур.
Проходить мимо козы
Невловимий Джо
• вчера в 21:40
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Категорично не погоджуватись ні на які додаткові шанхаї в коридорах. Категорично дати зрозуміти, що ніяких ’тоді за наш рахурок’ теж бути не може.
Крім того, що всі ці додаткові саморобні тамбури - пряме порушення протипожежної безпеки, так вон ще й завжди ’грають’ на боці можливих домушників.
А у вашему ЖК преміум класу немає в продажу комірок на поверхах, або на технічному поверсі, або в паркінгу, користуватися якими або докуповувати які можна було б послати ваших сусідів?? Дуже дивний ЖК преміум класу...
Є в підвалі звісно приміщення, купа ще вільних, я не знаю чи їхнє там є чи ні, але я так бачу там якийсь прям совковий пунктик - влаштувати комуналку, типу ’ми ж рідні з сусідами’
...Балкони величезні в нас, при бажанні - захламляйте собі балкон, чого ото сусідам лізти на голову, не розумію...
Шукаю трусики• вчера в 21:41
Ответ дляБрюльтик
Ну это его балкон,а то общий тамбур.
Проходить мимо козы
Да , но его балкон за одной тонкой перегородкой от нашего.
KROX@• сегодня в 00:33
тамбур це супер, +100% до безпеки (у нас в ньому нічого не стоїть, якщо що)
Щедрик• сегодня в 10:23
Ответ дляГонУрова дівка
Тоже удивило, у меня дом комфорт класса, не представляю даже такого. ОСББ, чат дома…как это оградить места общего пользования, достроить стенку
Та ну…у нас споры что кто-то вынес вниз к охране вазу с цветами и «они не гармонируют по цвету», то диван в холле не такой и не так стоит, то елка не теми игрушками украшена, все молодые и активные
Здорово .Хочу к Вам .
лаМпочка• сегодня в 17:54
Ответ длясказочное_Бали
У свекров в этом тамбуре соседские кирпичи 30 лет лежат
викинули б по кірпічіку коди виходять
в мене придурошні сусіди щодо барахла в заг коридорі
дещо повиносила на смітник, на здоровезні меблі написала записку щоб прибрали нахрін і вказала норми законів.
тільки стало чисто знов кобила заселяється і виносить будівкльний мусов в заг коридор
ох мля..
причому я коли ругалась то пройшлась пішки на 16 поверхів заглянула. ДУмаю може це ок заставляти шафами евакуаційний вихід?!
ні, всі поверхи чисті.
шось мені не повезло..
ох мля..
ні, всі поверхи чисті.
шось мені не повезло..