Джонсонюк• 18 марта в 09:56
Що люди романтизують лише тому, що ніколи цього не робили?
Мстящий за Зайца• 18 марта в 09:58
Виїзд за кордон, шлюб і народження дітей. Перше, що в голову прийшло.
Тётушка Лошадь• 18 марта в 10:00
Тюрьма
Палаточный туризм
Морской круиз
Материнство
Свое дело
И ещё много чего)
Палаточный туризм
Морской круиз
Материнство
Свое дело
И ещё много чего)
Мстящий за Зайца• 18 марта в 10:02
Ще, автор по слідам вчорашньої теми, домашніх улюбленців. Не справляються.
Файна цьоця• 18 марта в 10:07
Ответ дляЯ-ваш шанс
Багатодітність
Это надо полностью в отрыве от реальности быть, чтоб романтизировать многодетность 😅
Аноним с кешбеком• 18 марта в 10:07
Ответ дляЯ-ваш шанс
Багатодітність
я вчера была под впечатлением от многодетной семьи.
Мер столиці Віталій Кличко вручив ордер на велику відремонтовану квартиру багатодітній родині з Києва, яка з 2007 року перебувала на черзі квартирного обліку.
«Вручив ордер на велику, відремонтовану, готову для проживання квартиру родині Рудичів. Ця сімʼя киян з 2007 року перебувала на черзі квартирного обліку. Сьогодні в родині загалом 43 особи. Марія Стефанівна Рудич народила та виховала 10 дітей та має вже 25 онуків. І багато з них проживають усі разом в не дуже комфортних для великої родини умовах». Він повідомив, що квартира житловою площею 212 кв. м (загальною 313 кв. м) складається з 5 великих кімнат, що розташовані на трьох поверхах (помешкання трирівневе). І знаходиться у прийнятому в експлуатацію будинку.
Фіфачка• 18 марта в 10:07
Ответ дляТётушка Лошадь
Тюрьма
Палаточный туризм
Морской круиз
Материнство
Свое дело
И ещё много чего)
Палаточный туризм
Морской круиз
Материнство
Свое дело
И ещё много чего)
Я обожнюю відпочивати в палатках. В морських круїзах була небагато, але дуже подобається. Материнство без клментарів. Це найкраще, що хі мною сталося. Своєї справи не маю, але я фралансер, тож це близько.
Задираю носа• 18 марта в 10:08
сліпучо прекрасне безтурботне життя, високу культуру побуту і наповненість споживацького кошика при совкові
Фантазерша• 18 марта в 10:10
Сільське життя. Зараз це прямо тренд - хата в селі і щоб прямо автентична була. Зі сральнею в кінці города, колодязем і грубою
З понеділка на дієті• 18 марта в 10:12
Ответ дляФіфачка
И я обожаю палатки
. В круиз до войны ездили. Если бы меня не укачивало, все было бы прекрасно
Файна цьоця• 18 марта в 10:13
Ответ дляChaterbox
Секс на соломі і на піску.
Те саме у річці.
Да уж, впечатления от секса на пляже мягко говоря переоценены 😂
Потринділиця• 18 марта в 10:13
Ответ дляАноним с кешбеком
Пиздець
Не вірю, що можна повноцінно приділити час 10м дітям. Єдине, що нагодувати і помити хоча б
Файна цьоця• 18 марта в 10:14
Ответ дляПотринділиця
Пиздець
А продолжать жить вместе с детьми и внуками? Дети тоже страненькие) видно привыкли кагалом таким жить)
Викасикрет• 18 марта в 10:15
Ответ дляЯ-ваш шанс
Багатодітність
а яка тут романтика?хіба про це мріють???
Правильно_Валерчик• 18 марта в 10:17
Всё, что я никогда не делала и захочу сделать, я романтизирую.
Но пока всё, что я уже сделала, оказалось таким, как я и ожидала.
Оплошность была только с сексом)) понадобилось время, чтобы научиться играть в эту игру виртуозно. А всё остальное, выше перечисленное, Слава Богу, оказалось ещё романтичнее, чем я представляла, просто подарки небес.
побольшомусекретику• 18 марта в 10:54
Ответ дляТётушка Лошадь
Тюрьма
Палаточный туризм
Морской круиз
Материнство
Свое дело
И ещё много чего)
Палаточный туризм
Морской круиз
Материнство
Свое дело
И ещё много чего)
А що не так з круїзом?
побольшомусекретику• 18 марта в 10:56
Ответ дляChaterbox
Секс на соломі і на піску.
Те саме у річці.
Ще тема була про секс на мурашнику
Партизанка• 18 марта в 10:57
Ответ дляФіфачка
Ненавиджу ті кляті палатки.
Твердо, просинаюся від того, що немає чим дихати. Ходиш потім, як побитий. Кляті комахи!
Материнство. Хм. Це нав´язана суспільством функція. Я з чоловіком і без дітей прекрасно жила.
Щоб ви мені не закидали-моєму сину 17. У нас прекрасні стосунки. Я взагалі не розумію, про що тут пишуть стосовно підлітків. Чи це найкраще в моєму житті?) абсолютно точно ні
Партизанка• 18 марта в 10:57
Ответ дляChaterbox
Секс на соломі і на піску.
Те саме у річці.
На сіновалі 🤣
Ті люди абсолютно точно не знають, як на тому сіні лежати
Рожайтретьего• 18 марта в 12:36
Ответ дляАноним с кешбеком
скоро в них по комуналці будуть скажені борги
Я-ваш шанс• 18 марта в 13:40
Ответ дляВикасикрет
Прикиньте!!! Деякі мріють!!!
З понеділка на дієті• 18 марта в 14:31
Ответ дляПартизанка
Ненавиджу ті кляті палатки.
Вы что, на земле спите? Если классные мягкие матрасы. От комаров спирали- вонючки. Навесы для тени. Даже душ есть. Про материнство сложно спорить. Каждому свое. Я, например, тоже кайфую.
Партизанка• 18 марта в 14:41
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А ви палатку на дереві ставите, чи що?)
Ми, зазвичай, на землю.
Ті вонючки воняють хіба людям. Комахи на них... Подзижчать.
Ми, зазвичай, на землю.
З понеділка на дієті• 18 марта в 15:11
Ответ дляПартизанка
А ви палатку на дереві ставите, чи що?)
Ми, зазвичай, на землю.
На дереве? Где связь между матрасом и палаткой на дереве? Вонючку мы берем нормальную, комары нас не кусают.
Викасикрет• 18 марта в 15:22
Ответ дляЯ-ваш шанс
Прикиньте!!! Деякі мріють!!!
та на здоров´я
толпи желающих
Партизанка• 18 марта в 15:24
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Та я вже зрозуміла, що комарі кусають виключно мене, і взагалі не зрозуміло, як можна не любити відпочинок в палатці.
Ходити в кущі теж любите?
Фіфачка• 18 марта в 15:29
Ответ дляПартизанка
Ходити в кущі теж любите?
Вопрос не мне, но я вмешаюсь, если вы позволите. Есть матрасы, биотуалет, душ , рукомойник, навесы от солнца и еще куча всего для комфортного отдыха. Если вы берете только палатку и спите на голой земле, вам и не может это понравиться.