Ростки жимолости• вчера в 14:26

Ті хто сам робить ремонт, як ви підбирали кольори і тп

Мені не подобається як зараз в усінвсе біле сіре беж. Я люблю яскраві кольори, акценти. Але цього не достатньо. Я не бачу в принципі як воно буде в кінці. Бо немає оцього відчуття стилю і поєднання. Теплі і холодні кольори. Який краще відтінок брати щоб було світліше, менше видно пилу тощо. Що не вийшло що колір підлоги і стін не грають між собою. Байдуже яке приміщення обрати.
Ух яка ж Я• вчера в 14:27
Можете на пінтерест дивитися поєднання
Але все одно чекає очікування - реальність без візуалізацій
Пекельнi Борошна• вчера в 14:29
Йшла в магазини і дивилась, що є в наявності. Бо на картинці одне, а в реалі зовсім інше.
І потім ті всі зразки по магазині між собою носила, фоткала і прикладала.
Цікавий писочок• вчера в 14:30
Наигралась яркого. Беж, серый, белый, дерево делаю. Даже яркие шторы буду убирать. Хотя как по мне с именно текстилем и можно добавить красок
ХуАнита• вчера в 14:30
Щиро від душі рекомендую Вам обирати спокійні кольори і брати яскраві акценти (текстиль, скло і тд)
автор Ростки жимолости • вчера в 14:31
Ответ дляУх яка ж Я
Можете на пінтерест дивитися поєднання
В пінтереств не пишуть що стіни наприклад теплий білий, а підлога вибілений дуб. Щоб розуміти що ці кольори типу разом норм. А не я куплю шпалери в одному магазині, а на стінах вони можуть дати інший кодів через освітлення, а підлога в іншому магазині, і наче підібрано а в результаті буде чорті що. А так і гроші втратиш і вигляд ...
Бавовна• вчера в 14:33
Ответ дляРостки жимолости
ИИ уже спрашивали? Он неплохо рисует
НуКаНаКа• вчера в 14:33
Подписываетесь на каналы и смотрите- смотрите.
Но да, я себе представляю конечный результат на 80 %, а над последними 20 не лью слезы. однозначно лучше, чем изначальное состояние и того стоит
автор Ростки жимолости • вчера в 14:34
Ответ дляЦікавий писочок
Мені не набридає колір. А от біле точно не для мене як в лікарні. Кухню хочу морська хвиля, нижні шафи. Фартух плитка яскрава якась з орнаментом. Картинок в мене море. Але ж там не моє освітлення і немає підписів кольору матеріалів (
автор Ростки жимолости • вчера в 14:34
Ответ дляБавовна
ИИ уже спрашивали? Он неплохо рисует
Та фігня. Він мені коротку сторону зробив довгу і тп. Вікно закрив шафою 😆такий собі дизайнер
Цікавий писочок• вчера в 14:36
Ответ дляРостки жимолости
Скільки вам років? Коли попередній ремонт робили?
Автопортрет нурофена• вчера в 14:37
Сделали так, как нам нравится. У нас в одной комнате насыщенные жёлтые стены и одна стена черная. Потолок - бетон, покрашенный в чёрное, и деревянный подвесной потолок. Это нужно, чтобы спокойно сверлить в потолке где угодно и вешать любые спортивные снаряды для детей. Ремонту два года, не пожалели)
Цікавий писочок• вчера в 14:38
Ответ дляНуКаНаКа
Я без каналов все сделала по акции. И шикарный винил купила. Даже лучше смотрится, чем в эпицентре
Бавовна• вчера в 14:40
Ответ дляРостки жимолости
Это вы неправильно задачу обьяснили
Ms. Скромность• вчера в 14:41
Ответ дляРостки жимолости
Робила під свою зовнішність. У сірому і, чи холодному інтер´эрі в мене поганий колір обличчя
автор Ростки жимолости • вчера в 14:43
Ответ дляЦікавий писочок
42, 15років
автор Ростки жимолости • вчера в 14:45
Ответ дляБавовна
Это вы неправильно задачу обьяснили
Двічі виправляла він пише зрозуміло і знову видає не так
Ось вікно закрив шафою,в синя стіна коротка...
ВундерКИНГ• вчера в 14:46
Ответ дляРостки жимолости
Замовте дизайн - проект , вони вам зроблять те, що затвердите, з конкретними назвами , виробниками й цінами у вашому бюджеті
Цікавий писочок• вчера в 14:46
Ответ дляРостки жимолости
42, 15років
Мені 45, але в 2002 робила ванну сине блакитну, в 2009 кухню червону, в 2015 спальню рожеву і в 2017 дитячу в беж. І як же мені сподобалось все спокійне.
Зараз тільки сіро біло, тауп.
Згадую ту квартиру, аж ржачно від самої себе.. хоча тоді було круто і актуально
автор Ростки жимолости • вчера в 14:46
Ответ дляБавовна
Это вы неправильно задачу обьяснили
А кутову кухню все одно мені пряму показує
Цікавий писочок• вчера в 14:47
Ответ дляРостки жимолости
Пофік на вікно, але ж гарно по кольорам
автор Ростки жимолости • вчера в 14:48
Ответ дляЦікавий писочок
Зараз тільки сіро біло, тауп.
В нас півроку сіро темно сумно і холодно. Мені подобається яскраві кольори. В мене жовта плитка в туалеті. Актуально чи ні мені пофіг.
автор Ростки жимолости • вчера в 14:49
Ответ дляЦікавий писочок
Пофік на вікно, але ж гарно по кольорам
І ось так він бачить кутову кухню
КартаБезКомиссий• вчера в 14:49
Ответ дляЦікавий писочок
Пофік на вікно, але ж гарно по кольорам
Напевно шафу можна на стіну навпроти, а вікно обіграти текстилем.
Я за спокійний інтер´єр з акцентами в текстилі, подушки, пледи, картини, вази тощо.
Їх, в разі чого, можна одразу повернути в магазин, якщо не підійде
НуКаНаКа• вчера в 14:50
Ответ дляРостки жимолости
І ось так він бачить кутову кухню
мне вообще не нравится
автор Ростки жимолости • вчера в 14:51
Ответ дляКартаБезКомиссий
Шафа просто має бути по короткій стороні але не там де вікно а на протилежній. Прямокутна кімната, 5,5*3.2 а він мені синю стіну пише надо робити ту що коротка а на картинці робить ту що довга😆так що ШІ такий собі помічник
автор Ростки жимолости • вчера в 14:52
Ответ дляНуКаНаКа
мне вообще не нравится
Ну от бачите в усіх різні смаки .
автор Ростки жимолости • вчера в 14:53
Ответ дляНуКаНаКа
мне вообще не нравится
Хоча відтінок блакитного мені теж не подобається. Так штучний інтелект бачить морську хвилю.
автор Ростки жимолости • вчера в 14:55
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ух ти а покажіть
НуКаНаКа• вчера в 14:56
Ответ дляРостки жимолости
на самом деле кухня в планах ремонта и я уже лениво перебираю вариации. еще не выкристализовалась идея, но пол будет серо-бежевый, а кухня голубая ( гг,да. ну почти ваша). но или нежно- голубая, или яркая голубая, возможно, акцентами- серо- ярко голубая. акцентная стена будет, декоративная штукатурка или же нет, но не обои.
пока так
Ух яка ж Я• вчера в 14:58
Ответ дляРостки жимолости
Та чому ж - часто є підписане але і це вам нічого не гарантуватиме
Якщо плани на фарбування , то варто викрасти пробні на стіні робити