Лупаю цю скелю• 29 февраля 2024

Не заздрю тому, хто сьогодні народився

Сьогодні, це я вже про 29е
І ще сьогодні дітки народяться по всьому світі)
Ну реально, як по мені то д.н 29 це фігово, мати справжнє д.н раз на 4 роки
автор Лупаю цю скелю • 29 февраля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Раніше як раз дивно
Ти ще не народився

автор Лупаю цю скелю • 29 февраля 2024
Ответ дляБабульція
АТБ
Вам нік підходить
Миззери• 29 февраля 2024
Я так в детстве тоже думала , ага
Ворую вкусняшки• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
А якщо не 29, то коли такі люди святкують др?
Мою маму записали на 28
автор Лупаю цю скелю • 29 февраля 2024
Ответ дляБочка порохУ
Ну ещё 8 марта, особенно мужчинам 😅
Мій дід 8 березня народився
Я 9, батьки казали, що якщо був би хлопець, то я була б Тарасом

мої діти кажуть зате ми точно знаємо коли він народився і помер
автор Лупаю цю скелю • 29 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Я так в детстве тоже думала , ага
Про що саме?
автор Лупаю цю скелю • 29 февраля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Мою маму записали на 28
Згадала як бабуся казала, що в селі народив дитину, потім їдеш в районний центр свідоцтво оформлювати, і багато помилок в датах було.
Записували аби як, на словах, або дату коли приїхав
В курсі діла• 29 февраля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
А що не зрозуміло?
Саме той день КОЛИ ти народився
Всі інші 3 роки ти святкуєш д.н не в свій день
вчителька мала на увазі що день народження справжній в чол. роді
В курсі діла• 29 февраля 2024
клас, мені здається ці люди мають бути особливими)

Благоуханочка• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Зато як классно, в 4 рази молодші за всіх
Точу ляси• 29 февраля 2024
И в другом смысле тоже.. не только за 29.
Точу ляси• 29 февраля 2024
Они отмечают 28, в чем проблема
Благоуханочка• 29 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
+, мне пдр ставили на 1, так не хотела. Родила 8. Тоже так себе, мы всегда отмечали не приходя в сознание после рождества, всегда были у родителей на даче, так как на рождество к ним приезжали. В этом году ж перенесли, я поняла, что даже шаров не заказывала сыну ни разу, а дочке каждый год😁
Жалко сына. Про доченьку не забыли с шариками
Я_з_Франека• 29 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
Ну чого. Дуже оригінально. У моєї однокласниці у мами ДР 29.02. Я однокласницю вже років 25 не бачила, але пам‘ятаю коли у її мами ДР 😅
Тоже лет 20 знакомую не видела ,но помню ,что др у нее 8 марта
Ласунка• 29 февраля 2024
Мій свекор святкував 1 березня. Він народився 29, записали на 1.
Заздрість то погано• 29 февраля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вітаю з іменинником
Дякую!
ol_kin• 29 февраля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Моя колега святкує 1 березня
І моя
Стріляний птах• 29 февраля 2024
Я, як приїхала в лікарню, казала лиш би вспіти сьогодні, тобто 28, родила біля 7 ввечері в високосний, вот вчора відсвяткували 8 років, а було 2 хлопчики, що зранку 29 народились, так і записали
ЛисаЛилу• 29 февраля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Я родила 29 февраля. Моему ребенку сегодня 8 лет. И это его третий день рождения в настоящую дату- родился, 4 года и 8 лет)
Всего имениннику самого хорошего!!!!!!

Стриптизерка• 29 февраля 2024
Я во втором классе провела разоблачение одноклассницы, которая родилась 29го февраля, заявила, что ей не 8 лет исполнилось, а 2 года. Нам уже по 40, до сих пор вспоминает мне))
Стриптизерка• 29 февраля 2024
Знакомый родился 29го, пока жил с родителями, праздновали 28го, а женился, жена сказала праздновать 1го марта. Скандал в семье на этой почве
Говорю-балакаю• 29 февраля 2024
мій батько народився 29 лютого, записали 1 березня.
Таракашечка• 29 февраля 2024
Мій кум. Записали на 1 березня
Викасикрет• 29 февраля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Чего 4 если 2 года и 8 🙂
ириска77• 29 февраля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Фігово мати ДН 31 грудня та 1січня,все інше супер)))
Абсолютно згодна. Маю знайомих 29 грудня і 1 січня, реально все життя оточуючим не до них, бо новий рік. Плюс економія на подарунках пожиттєва
ennSe• 29 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Що ж він українцям такє підготував?😑
а що українці це якісь люди іншої планети? чому в інших країнах війни були?
автор Лупаю цю скелю • 29 февраля 2024
Ответ дляТаракашечка
Мій кум. Записали на 1 березня
Це дивно
Він же народився саме 29 лютого
Таке враження що цього дня не існувало