Засомневаю• 29 февраля 2024

К лету готова. Нашла идеальные джинсы и сумку.

Blue.Blue.Sky• 29 февраля 2024
Ответ дляЛуковая
Мій чоловік подивився і такий - мені подобаються перші джинси, якби сзаду не були такі порваті…Він в мене модник
Вы ему ценник покажите :-) https://www.reddit.com/r/facepalm/comments/166rc3k...

Blue.Blue.Sky• 29 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Берите. На рынок самое то
вот тут неплохие варианты
https://editorialist.com/p/balenciaga-super-destro...
Dark_Yasna• 29 февраля 2024
и обувь ничего,отличненькие
Молчалка• 29 февраля 2024
я на днях свого підлітка стидила що джинси вже брудні, щоб кидала в стірку і не вдягала, а вона каже що їй подобається брудний вигляд - так зараз модно, то порівняно з цими що на фото - моя прям бриліант в своїх джинсах
вони ще внизу ззаду прорвались (задовгі їй і об асфальт протерлись) і я думаю як зашити акуратно - схоже що не треба цього робити
Дадосвидания• 29 февраля 2024
Ответ дляКракадэ
Извините, но надо все таки потратиться. Готовьтесь уже полностью.
На літо вовняні шкарпетки? Жарко буде
Винник• 29 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
новая коллекция
Це не нова колекція.
Як мінімум минулорічна.
Ось відео минулого літа, на ньому Чонгук і цих джинсах.
культУра• 29 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Дівчата, в кого є знайомий кінолог? Я би попросила надягти джинси поверх ватних штанів, хочу зекономити.
Нащо вам кінолог?! В мене є знайома собака

Звоночек• 29 февраля 2024
Кхм... Пожалуй, я опять буду не модной в этом году.