Дівка в намисті• Изменено 28 февраля 2024
Як носити нішеві парфуми? Мені одній вони нестерпні?
Подарували Tom Ford Neroli Portofino. На мені смердить прокуреним дядьком, який напшикався одеколоном після гоління :( Не розумію також, чому люди носять важкі парфуми типу Баккара або Кірке, від них один час дихати було нічим у громадських місцях. Невже так подобаються чи просто щоб впізнавали?
Дівка в намисті
• 28 февраля 2024
Ответ длякнопкодав
Не ваш аромат
Я серед ніші для себе нічого не змогла вибрати.
Дівка в намисті
• 28 февраля 2024
Ответ дляКаяспер
Те саме, вся ніша дратує
Чим користуєтесь?
Дівка в намисті
• 28 февраля 2024
Ответ дляa.ostroverh
Ниши невероятное количество
Вы все перепробовали?
Порадьте легку і приємну нішу, а не клопомор
Госпожа_тамагочи• 28 февраля 2024
Як я вас розумію. В нас в будинку один чоловік як напарфумиться, в ліфті вмерти можна після нього.
Каяспер• 28 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Чим користуєтесь?
Все відоме перепробувала. Навіть якщо на початку аромат гарний в кінці вилазить якась нестерпна нота, яка душить або голова болить, або дешевий освіжувач
кнопкодав• 28 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Скільки спробували? Я багато перепробувала, повторила тільки 4
вкрации• 28 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Родичка
ну подарите ей какой-то Fresh Breeze от эйвон. она поймет свою ошибку
Відморожена• 28 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Так это забавляет. Можно подумать, что всю нишу перепробовали.
У меня сейчас на весну Molecule Escentric 02 и Zarkoperfume Muse
Дівка в намисті
• 28 февраля 2024
Ответ длякнопкодав
Мені більш-менш підійшла Escentric Molecule 01
Физрукая• 28 февраля 2024
Ну, так они же разные. Пока свои нашла, кучу перепробовала. Том Форд вообще не мой. Как можно судить по одному парфюму?
кнопкодав• 28 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Я перепробувала 30-40. З них тільки 4 мої
Дівка в намисті
• 28 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
Переважно вся ніша важка. Є легка?
a.ostroverh• 28 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Nishan ege
Wanderogel 2787
В прошлом году купила shi so nomenclature, и однозначно хочу 100 мл
Byredo Blanche или их тюльпан)
Amouage honor и их цветочная серия тоже приятная
Wanderogel 2787
Byredo Blanche или их тюльпан)
Дівка в намисті
• 28 февраля 2024
Ответ дляa.ostroverh
Nishan ege
Wanderogel 2787
Byredo Blanche или их тюльпан)
Wanderogel 2787
Byredo Blanche или их тюльпан)
Дякую
кнопкодав• 28 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Так це не ніша