Баба жаба• Изменено 29 февраля 2024
На болотах пуйло починає говорити, а французи хочуть нам солдатів відправити
Прем´єр-міністр Франції Габріель Атталь під час виступу у Сенаті заявив, що держава може відправити своїх солдатів до України для «захисту певної кількості кордонів».
Коли ми говоримо про французьких солдатів, то абсолютно точно можемо говорити про солдатів, які проходять навчання, оборону наземних військ або захист певної кількості кордонів.
олена олена• 29 февраля 2024
Ответ длята самая
Вчера прочитала что к них в кинотеатрах покажут выступление пуйла, от где треш))😂
«Послание путина бесплатно покажут в 23 кинотеатрах в 20 городах страны и на федеральных каналах»
Це для тих, у кого ні телевізора, ні інтернета?
Ответ дляLudaSHS
Это Макрон сказал в ответ на запугивания раши, типа каждый машет со своей колокольни.
Ах вы ядеркой нам грозите, а мы вам войсками нато- нате вам.
Слова слова
Я очень хорошо помню, когда перед самым вторжением, какие-то наши партнёры рассказывали, что они каааак возьмут нас срочно в НАТО и Евросоюз..
Это все стандартные дипломатические ’бла-бла-бла’...
Ответ дляE-ducate
Французи не ’хочуть’, а кажуть , що це ’можливо’, колись, за якихось умов.
А от фіни кажуть, що вони не проти , якщо Україна буде наносити удари по території росії їхньою зброєю
От недарма ми маємо скандинавські корені. З шведами-норвезьцями- фінами би в рази швидше все порішали( плюс їм рашка теж добре під боком жме). Бо поки палкі любителі жаб і їм подібні філософствуватисуть-може їм ще разок зідзвонитись з пуйлом чи все-таки прислати своїх військових, в нас тут пів країни не буде 😭
Ответ дляFilomena
Не знаю. Тут Портніков на днях роз жував цікавий прийом «політична невизначеність». Постійно тримати опонента в напруженні щодо застосування певних дій.
Тому не зрозуміло що вони хочуть, окрім як тримати в напруженні. Потрібно спостерігати.
Загадочні чи припизд@ені
Ответ дляLudaSHS
Так видит - работает и входит в раж, он шольц с таурусами снова откат назад
Только фины радуют, не боятся ’эскалации’ и балтия
Слухала Рустамзаде у Мосейчук. Каже, що Тауруси легко збиваються, що нам треба Атакмси. Що Тауруси давати дорого, бо русня зібʼє
Ответ дляOlgusya
Агиль вообще выступает за то, чтоб нас дали станки или возможность у нас делать ракеты, потому что у них в 2/3 р дороже. Мы на ту их сумму можем у себя больше сделать.
Ответ дляmari_klim
...а теперь поехал в Албанию, где сейчас саммит западных стран. Может, повез какие-то рашистские предложения по договорняку от арабских посредников?
Как-то эти президентские путешествия в арабские страны всегда связаны с какими-то действами со стороны раши. Оман все хорошо помнят
А мене от що цікавить, невже в наші то часи треба їздить. Все вирішується онлайн
Ответ дляLudaSHS
Треба підземні заводи робити, взагалі ідея гарна, лише потрібно контролювати витрати
Дівчата, хто може слухати те плешиве- ви дуже сильні люди! Напишіть, пліз, що по Придністровʼю каже? В мене вже трохи дах їде від новин, сьогодні снились вибухи у Франції🤯, якісь церкви там на людей падали. Останнім часом перевіряю, чи приснився вибух чи реально чула, лише дивлячись в телефон, бо вночі вже трохи адекватність пливе, якісь слухові галюцинації.
Ответ дляBe_me
ничего не говорил, как и ’новым регионам’ ничего не обещал.