Тундиринда• 29 февраля 2024
Потрібна порада, в кого чоловіки в ЗСУ
Дівчата, в кого чоловіки в ЗСУ.
В кого є досвід. Порадьте що потрібно купити в аптечку. Військова є. Зі звичайних ліків: жаропонижаюче, від діареї (атоксіл чи щось інше?), Дівчата писали про протигрибковий крем.
Можливо є щось таке що потрібно.
Я розгублена від слова зовсім. Перелік того що потрібно із амуніції відправила в мілітарист там прорахували. Але я впевнена що багато чого ми пропустили.
Інструктори щось мене не впєчатляють, кажуть їдьте як є потім докупитє. Ну це як? А якщо там не було змоги?
Буду вдячна за поради.
Можливо є щось таке що потрібно.
Буду вдячна за поради.
задумчивая мордочка• 29 февраля 2024
Чоловік купує собі лише від алергії, у нього на амброзію. Все інше є, в достатній кількості. Одяг, їжа - теж всім забезпечений, на нулі
Кубик Рубика• 29 февраля 2024
Как никогда нужны витамины, в обычной жизни я против из применения, но на ноль если едет, пусть начинает принимать, лишними не будут , Банеоцин порошок хорошо на раны,
Тундиринда
• 29 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Я не знаю куди відправляють, це не афішують. Але список вже перевалив за 70 000. Це щодо амуніції. Може підкажете з приводу термоодягу. Треба рівень 1 та рівень 2. На яку ТМ звернути увагу? Я поки все М-так дивлюся в рахую в магазині
Тундиринда
• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Якщо проблеми зі шлунком - то препарати для шлунку за рекомендацією лікаря. Мій брат пропивав курс омепразолу
Не було, але дуже чутливий до несвіжої іжі. Якщо не те з´їсть то розлад.
Тундиринда
• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Сестра ще купляла німєсіл, укол від анафілактичного шоку, магне б6 до речі, у багатьох від нервів починаються розлади і проблеми з цукром. Ісламент для горла, але це індивідуально, антибіотики на сім днів.
О дякую. Дуже доречні коментарі.
задумчивая мордочка• 29 февраля 2024
Ответ дляТундиринда
Мій чоловік нічого не купує, крім літнього взуття. Те , що видають, жарке дуже. Також у нього свій супер теплий спальник. Це все. Все інше видають, хорошої якості. Термобілизну в тому числі.
Тундиринда
• 29 февраля 2024
Дівчатка, може порекомендуєте з ким можна проконсультуватися з приводу амуніції. Які ТМ брати? Зараз прорахували М-так. Але магазин прорахував все по вищому розряду щось. А щось ну дуже дешеве (активні навушники наприклад)
задумчивая мордочка• 29 февраля 2024
Ответ дляТундиринда
А що за список? Хто вам його дав? Для чого витрачати гроші, якщо ви не впевнені, що це потрібно і якщо все мають видати?
Тундиринда
• 29 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Спальник купили в минулому році теж із дорогих і маю надію що буде гарно служити. Нам нажаль не видають, тому тепер шукаю інфо
Семенівни сусідка• 29 февраля 2024
Купіть ліки від болю в горлі, краплі для носа та ще щось від застуди. Там таким часто хворіють
задумчивая мордочка• 29 февраля 2024
Ответ дляТундиринда
Якщо чоловік буде в частині/ на полігоні - там це все не треба. Якщо в зоні бойових дій - його всім забезпечать, там дуже строгі перевірки , коли заводять на нуль, відповідальність на командирі. Не поріть гарячку і не накуповуйте все підряд
Тундиринда
• 29 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Видали інструктори те що бажано придбати. Перелік майже із 30 позицій. Сказали щось видадуть але більшу частину потрібно докуповувати самим. Термін в нас є 5 днів., потім відправка. Сьогодні завтра буде точно відомо що дають. І тоді може список зменшиться . Але за день все не купиш потім, тому зараз все записую і прлраховую
задумчивая мордочка• 29 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Я вас здивую - мед частини добре забезпечені ліками. Варто мати своє, якщо це щось специфічне, для якихось хронічних хвороб, наприклад
ДаЗдраПерма• 29 февраля 2024
авторе, чоловік два роки служить, то тільки труси та тактичні навушники купив. Решту - давали.
Ліки тільки від застуди: чаї з парацетамолом передавала
Тундиринда
• 29 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Етап частина і полігон вже пройдено. Аж 14 днів!!! Тепер далі - куди ніхто не каже, але це зрозуміло. В яких умовах будуть і чим забезпечать теж не знаю.
задумчивая мордочка• 29 февраля 2024
Ответ дляТундиринда
Його на нуль зразу не повезуть. Нова пошта в доставка скрізь працює. І якщо це не зона бойових дій, більша частина цього списку не знадобиться поки. Ще раз вам кажу - не біжіть попереду паровоза
Тундиринда
• 29 февраля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Може порадите навушники - це точно сказали що не дають, самі купують
задумчивая мордочка• 29 февраля 2024
Ответ дляТундиринда
Яка у нього спеціалізація? Вони точно йому потрібні?
Тундиринда
• 29 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Я не можу розголошувати спеціалізацію. Так потрібні. Це точно.
Бибер-анонимер• 29 февраля 2024
Можливість купити і переслати у вас буде. Не накуповуйте нічого заздалегідь.
ДаЗдраПерма• 29 февраля 2024
Ответ дляТундиринда
Залежить ще від каски: є такі, що на каску кріпляться. Тому не купуйте заздалегідь, дадуть форму, докупите навушники потрібні
Їжак в панчохах• 29 февраля 2024
Ответ дляТундиринда
найкращі - Sordin Supreme ProX. там є різновиди і на каску, і під каску
Тундиринда
• 29 февраля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Дякую.
Тундиринда
• 29 февраля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Дякую. Так, це знаємо, попередили