Для українців, що заїхали в США по u4u, продовжили строк перебування в країні по гуманітарному паролю ще на 2 роки.
Необхідно переоформити гуманітарний пароль,
інфа є на сайті Служби з питань громадянства і імміграції в США.
Тим, хто перейшов на TPS, я так розумію, теж буде не зайвим це зробити.
Ответ дляAlla Maravilla
I нових біженців ще поки будут приймати по U4U?
По u4u то не біженці) біженці то ближче до TPS.
Але так, наче не закрили програму.
Alla Maravilla• 01 марта 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Але так, наче не закрили програму.
Дякую за відповідь.
Ми поки складаємо гроші, а ще чекаємо травня (результату лотереї)😅
Ответ дляAlla Maravilla
Дякую за відповідь.
Більше шансів спонсора знайти, ніж грінку виграти, імхо.