жар-птица Нюра• 29 февраля 2024
Маю 30 000 дол. Де купить житло.
Живу у Дніпрі, не планую виїжджати, але маючи певну суму хочу купить житло в більш спокійному регіоні.
Я люблю передмістя. Дома я живу у будинку майже за містом, маю машину, вожу жвтей до школи і їжджу на роботу.
Працюю в позашкіллі, дитяча творчість, майстер класи рукодільні для жінок дохід 20 000 - 25 000
Маю невеличкий онлайн бізнес, 100-150 дол дохід.
Тут все влаштовано.
Де б купить, про всяк випадок квартиру. Люблю Черкаси, просто подобається
Думала про Івано франківськ або Трускавець, але там ніколи не була
Буду рада почути думки, може хтось купував, або має схоже питання
Тут все влаштовано.
Спасу мир• 29 февраля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Черкаська обл для мене любов.
Так купляйте в Черкасах, місто в якому все близько, недорогий ринок, вивезення сміття вчасно. Правда , прилітало пару раз, ну то таке, навіть в глухі села, які є не на кожній карті, може прилетіти
Спасу мир• 29 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Я з Черкаської обл., до війни планувала придбати житло і переїхати в Черкаси, але ж ціна зараз там космос, та й часи такі неспокійні, що ці плани вирішила відкласти на невизначений термін.
Але ж Ви можете купити біля Черкас, в Слободі, Дахнівкі, в Черкасах щось пошукати.
В Дахнівці -ціни космос, дорожче за Черкаси
Юлия Крамарева• 29 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А что не так? Какие деньги, такие и предложения
То не
Коко Шанель• 29 февраля 2024
Ответ дляЖена миллионера
Вистачить на однокімнатну хрущ у Бучі.
З одної сторони столиця поруч, а це завжди гарантія, що можна роботу знайти, з іншої досить тихе місто у порівнянні з Києвом.
Ну і завжди можна здати за 5(навіть бабушатнік) і продати, якщо потім не потрібна буде.
Ну і по-третє але теж важливе. Тепер північний кордон не такий, як у 2022, там все захищено.
+++ Тільки хотіла Боярку запропонувати. Тобто, навколо Києва можно взяти однушку спокійно автору
Неваляшкина• 29 февраля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Знайшла будинок мрії.
Як там блогери кажуть, треба поставити ціль, загадати і збудеться.
Як зробити щоб вистачило?
Ось вам ще
жар-птица Нюра
• 29 февраля 2024
Ответ дляНеваляшкина
Ось вам ще
Тут ще стільки ж треба вкласти, щоб жити
Маю натхнення• 29 февраля 2024
Смотрите города спутники Киева, я выбрала Бровары - хорошая инфраструктура и работа там есть. Близко к Киеву , много броварчан учатся и работают в Киеве
Глибоке чорне море• 01 марта 2024
Автор, придержать деньги.
Рынок недвижимости пока более менее плавает ровно.
У меня сумма в разы больше. Хотела купить ещё что то. Но каждый раз с новостями откладываю. Не понятно что завтра.
Живу на границе Житомирской и Винницкой областей.
ФруктЕщеТот• 01 марта 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
То талан, за такі гроші та все вдалі покупки.
Все возможно, если ты врешь
жар-птица Нюра
• 01 марта 2024
Ответ дляТак точно!
Болгарія
А за такі гроші можна там щось обрати? А як вивезти гроші?
Так точно!• 01 марта 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Можна, подивіться на олх. По 10000 на людину без декларування.
жар-птица Нюра
• 01 марта 2024
Ответ дляТак точно!
На нашому олх? Ніколи не думала про таке
Так точно!• 01 марта 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Olx. bg
Хоча і на нашому є пропозиції
жар-птица Нюра
• 01 марта 2024
Ответ дляТак точно!
Olx. bg
Хоча і на нашому є пропозиції
Дякую.