GarnoKvit• 01 марта 2024

Польща. А я і не здивована

Я ніколи не вірила полякам.

⚡ Тисячі вантажівок з агропродукцією рф їздять через Білорусь у Польщу, – "УП"

Спочатку агропродукція рф прямує в Білорусь, там її перегружають в спеціальних центрах на вантажівки з польськими номерами, а далі ці фури відправляються в Польщу за адресами великих компаний.

За информацією, в Польщі є, як мінімум, три компанії, які є найбільшими покупцями агропродукції з рф: Bromex, Diaspolis та Kampol Krzysztof Łużniak.

Також журналісти подзвонили в польську компанію, представилися менеджером білоруської компанії та запропонували придбати російский рапсовий шрот під білоруськими документами.

Менеджер польської фірми попросив вислати умови поставки на електронну пошту.

До речі, в вересні 2023 року Польща заборонила ввіз рапсового шроту з України. Після цього обсяг продукції, яка поставляється з Білорусі у Польщу, постійно збільшується.

"Только через 3 месяца после введения запрета на украинскую продукцию, поляки приобрели через Беларусь рапсовый шрот почти на $8 млн".

sky-labs• 01 марта 2024
Ответ дляKorsika999
Вы сами работаете на рашу своей наивностью. Не понимаете разве? У вас любой реалистичный взгляд на ситуацию, это ИПСО, рука кремля. Всем страшно. В е хотят жить в мире. Но прятаньем головы в песок и криками ’бий москалів’, делу не поможешь.
Удалено администрацией...

Korsika999• 01 марта 2024
Ответ дляebbi
Козаностра написала,що Україна зараз захищає інтереси заходу,а не свої
Это вы придумали. Я нигде такого не писала. Я написала, что каждая страна защищает прежде всего СВОИ интересы.
ebbi• 01 марта 2024
Ответ дляKorsika999
Вибачте,то не про вас,
Korsika999• 01 марта 2024
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Тут люди даже не могут понять написанный текст. Придумывают на ходу свои трактовки😒
sky-labs• 01 марта 2024
Кто-то очень заботливый бдит чтобы украинцы не стали субъектом мировой политики
Работа на врага, она такая... на комменты пожаловаться - уже копеечка капнет
Хитрый Лис• 01 марта 2024
Ответ дляebbi
А мені огидно від людей,які не мають поваги до своєї землі.Уміляйтесь далі
Уважение к стране и к властям этой страны - разные вещи
сладкий_ноябрь• 01 марта 2024
Я вас ще більше здивую
Територією України іде російський газ всі ці роки :))) і останні два теж 😀😀😀😀

сладкий_ноябрь• 01 марта 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
Что говорить за Польшу,если рашкин газ идет по НАШЕЙ территории и за два года войны газопровод даже не поврежден ни дроном ни ракетой???
Так. Чудєса
ebbi• 01 марта 2024
Ответ дляХитрый Лис
Саме так.І поляки шкоду роблять зараз країні,а не особисто Зеленському,Єрмаку чи слугам.