01 марта в 10:12

Видалення щитоподібної залози. Київ

Доброго дня всім! Потрібно видалити щитоподібну залозу (баготовузловий токсичний зоб). Порекомендуйте лікарню та лікаря. Також питання до тих, хто оперувався недавно, яка вартість операції?
Послушная 01 марта в 10:14
Демидюк Олександр Павлович на Рейтерській. Оперував маму.
Мне без сахара 01 марта в 10:14
Удаляла через науково-практичний на Кловском спуске 13а у Нечая. Могу смело рекомендовать. Была на консультациях на Рейтарской - врачи такие же, а очередей и ажиотажа из приезжих слишком для меня.
Еще на площади Шевченко был Болгов, но я к нему не попала, был в отпуске. У него свой канал на ютубе, просмотрите. Там и контакты где-то.
автор G-I-O 01 марта в 10:14
Ответ дляПослушная
Демидюк Олександр Павлович на Рейтерській. Оперував маму.
а що по вартості? можете в особисті написати
Куда ж без меня 01 марта в 10:15
Ответ дляПослушная
Демидюк Олександр Павлович на Рейтерській. Оперував маму.
І мене, у 2019.
Послушная 01 марта в 10:15
Ответ дляG-I-O
а що по вартості? можете в особисті написати
Це було 8 років тому. Онкологія. Зараз спостерігається в нього.
Послушная 01 марта в 10:16
Дуже професійний лікар і приємна людина)
автор G-I-O 01 марта в 10:19
Ответ дляМне без сахара
Удаляла через науково-практичний на Кловском спуске 13а у Нечая. Могу смело рекомендовать. Была на консультациях на Рейтарской - врачи такие же, а очередей и ажиотажа из приезжих слишком для меня.
Еще на площади Шевченко был Болгов, но я к нему не попала, был в отпуске. У него свой канал на ютубе, просмотрите. Там и контакты где-то.
А підкажіть будь-ласка у них опер база на харківському шосе. Як там умови? Бо прочитала тут, що там у них немає своєї реанімації і вони везуть на інший поверх а там може не бути місць
Мне без сахара 01 марта в 10:20
Ответ дляG-I-O
А підкажіть будь-ласка у них опер база на харківському шосе. Як там умови? Бо прочитала тут, що там у них немає своєї реанімації і вони везуть на інший поверх а там може не бути місць
У них свое крыло на этаже или даже этаж. Есть палата обсервации где после операции следят за состоянием сестры, заглядывает постоянно реаниматолог и врач.
Мне без сахара 01 марта в 10:22
Условия, ну какие...полежала до вечера, переночевала, утром осмотр-перевязка и вторую ночь я уже ночевала дома.
Мне без сахара 01 марта в 10:23
Я еще диабетик, то следили внимательнее чтоб у меня после операции сахара сильно не скакали, горло побаливает так что на ночь только йогурт всосала и все)

Блин! Ну и ник у меня
автор G-I-O 01 марта в 10:23
Ответ дляМне без сахара
Условия, ну какие...полежала до вечера, переночевала, утром осмотр-перевязка и вторую ночь я уже ночевала дома.
і ще таке питання. я там запитувала про вартість мені сказали 8000 в касу. А окремо лікарям ще щось потрібно ?
Мне без сахара 01 марта в 10:25
Ответ дляG-I-O
і ще таке питання. я там запитувала про вартість мені сказали 8000 в касу. А окремо лікарям ще щось потрібно ?
В 18 году было 5 в кассу и 15 врачу на всю команду: хирург, анестезиолог, медсестры. Если из эмиграции вернулась анестезиолог Александра Сергеевна (как Пушкин), спрашивайте о ней, она кудесница, вы не поймете даже, что чтото было вообще!
автор G-I-O 01 марта в 10:27
Ответ дляМне без сахара
В 18 году было 5 в кассу и 15 врачу на всю команду: хирург, анестезиолог, медсестры. Если из эмиграции вернулась анестезиолог Александра Сергеевна (как Пушкин), спрашивайте о ней, она кудесница, вы не поймете даже, что чтото было вообще!
мдя.. зараз мабуть тисяч 25 буде
Холодная каша 01 марта в 10:28
Раджу Сташука А.В. на Рейтарській. По оплаті 6800 у касу, подяка лікарям і мед персоналу по можливості - в середньому десь 15 тис разом на всіх платять.
Холодная каша 01 марта в 10:29
Ответ дляG-I-O
мдя.. зараз мабуть тисяч 25 буде
15 було на минулому тижні
Українська зірочка 01 марта в 10:29
В 2015 году оперировалась на Рейтерской
Сумму уже не помню ,платила в кассу и благодарила врачей .
Мне без сахара 01 марта в 10:34
Ответ дляG-I-O
мдя.. зараз мабуть тисяч 25 буде
Написала вам в приват
Лукава_Кiшка 01 марта в 10:36
Я оперувалася в приватній клініці в хорошого фахівця. Пройшов майже рік, спостерігаюся в нього далі. Вартість була близько 40 тис. з усім - ліки, стаціонар, аналізи
Танцепесенная 01 марта в 10:44
Моя мама киянка, робила операцію в Вінниці , бо дешевше. Років п´ять тому вісім тисяч було. Все гарненько і рівненько.
Вам дівчата правильно радять. Подзвоніть до всіх, проконсультуйтесь.
ПочтальЁнша 01 марта в 11:06
Мама оперувалась в інституті Комісаренка на Вишгородській, офіційно в касу 7500 (госпіталізація в стаціонар, операція, гістологія).
Подяка хірургу та анестезіологу-12000+4000, але і менше можна, приблизно 15 тис всі дають). Це було в кінці грудня. Хірурги там всі хороші.