Губи з філером• 01 марта 2024

Аптечний гель для вмивання або пінка при акне для підлітка

До косметолога чи дерматолога вперше через місяць, дякую за доречні поради!
Всім весняної краси, а...
автор Губи з філером • 01 марта 2024
а окупантам царство небесне... Нерви шкодять на красу, як то в нас кажуть...
Я б такое не носила, но продаю• 01 марта 2024
Cerave
euhunter• 01 марта 2024
Виши Фитосолюшн гель. Мягки и хорошо осищает.
автор Губи з філером • 01 марта 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Cerave
Був зелений, думаю щось інше прикупити
автор Губи з філером • 01 марта 2024
Ответ дляeuhunter
Цей ?
Гель Vichy Normaderm Phytosolution для глибокого очищення жирної, схильної до недоліків шкіри
euhunter• 01 марта 2024
Ответ дляГуби з філером
Цей ?
Да, он
Барабасиха• 01 марта 2024
Ответ дляГуби з філером
Цей ?
И у моей малой такой.
Nadin-pr.• 01 марта 2024
https://pharminno.com/item-pinka-dlya-vmyvannya-ma...
ШобВам_КакНам• 01 марта 2024
В мене син багато чого перепробував, у тому числі Ефаклар ЛяРош, Нормадерм Віши, Юцерін, Нівею ще щось було. Але краще за все йому акне прибирає ось цей гель. Він не для проблемної шкіри, я його собі взяла, а він їм почав користуватись, як його Ефаклар закінчився. І реально результат неочікувано гарний
https://ua.iherb.com/pr/missha-super-aqua-ultra-hy...
Мороженная курица• 01 марта 2024
автор Губи з філером • 01 марта 2024
Ответ дляeuhunter
Да, он
автор Губи з філером • 01 марта 2024
Ответ дляБарабасиха
И у моей малой такой.
І як?
Пуки-куки• 01 марта 2024
купила ему Виши нормадем - два дня поумывался и все, говорит, надоело
автор Губи з філером • 01 марта 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Дякую, його ще треба чекати, але дякую за пораду
неДодекаэдр• 01 марта 2024
Мені подобається серія stop demodex.
Сусановна• 01 марта 2024
Avene Cleanance, умивалка,-гель та є крем-гель.Можна використовувати з 12 років, на відміну від інших та для всього тіла.
А поговорить?• 01 марта 2024
Моїй доньці ось цей комплекс допоміг
Ухахайкина• 01 марта 2024
Виши, лярош. У лярош есть хорошая пенка, она и очищает но и не пересушивает
Відповів всім• 01 марта 2024
Біодерма
ШобВам_КакНам• 01 марта 2024
Ответ дляГуби з філером
Мені останній раз за 12 днів прийшло замовлення. Але в цілому так, простіше щось придбати в аптеці та не чекати 2 тижні
Барабасиха• 01 марта 2024
Ответ дляГуби з філером
І як?
Хорошо. Повторяем его постоянно. В свое время он меня избавил от прыщей.