Алгонавт• 01 марта 2024
А ви змогли б так? Почула в Тік ток
Запитати одну жінку - яке ставлення її до зради… вона дуже спокійно відповіла - що зради її не хвилюють. Вона мусульманка. Вона каже йому там не зітреться , а якщо мене поважає і все купує і нормальні відносини то мені пофіг де він там і що він там. Для мене то не є нормальним . Вона каже ну до вас в нього хтось був ? І що далі ? А за 4 жінок там в неї була теж своя відповідь - у вас в Україні мають коханок а в нас просто то все дозволено. Але у вас точно так само як і у нас
Алгонавт
• 01 марта 2024
Просто типу у вас коханки приховані а в нас ні . В тому і різниця
Алгонавт
• 01 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
У них немає вибору, то краще бути згодною і не страждати
Воно і так але страшно від того що в чомусь я з нею і погодилась…
наКоблучках• 01 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
💯
Я на хвилинку• 01 марта 2024
Якщо одружились не через почуття, ця людина вам байдужа, але ви добре живете.
Там теж є хто ревнує, важко переживає і за другу дружину і коханок. Так і в нас є що живуть роками в інших країнах і все одно з ким чоловік аби платив.
А_я_ЛОЖУ!• 01 марта 2024
У них нет выбора. Страдать и мучаться и все равно терпеть или принять и жить спокойно
Забрызжу ядом• 01 марта 2024
Моя знайома з небагатої сім´ї. Одружилася з багатим, він буде гуляти і гуляє.
То всім типу жартома сказала, що якщо десь побачимо її чоловіка з коханкою, то їй про це говорити не треба.
ГЛЮкоза• 01 марта 2024
Вірних ні жінок ні чоловіків не існує...хоч раз за життя кожен на ліво сходе
Алгонавт
• 01 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Он як…
ГЛЮкоза• 01 марта 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А в чому полягає страждання і муки?
Алгонавт
• 01 марта 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Оправдание разврату можно найти любое. Что там разврат, что тут
От в цьому я і погодилась в нас так само гуляють і іноді на дві сімʼї живуть, аж страшно стало від цього(
Ответ дляPrervana
Ну с учетом того, что мусульманские женщины зачастую не работают и целиком зависят от заработков мужа - им банально выгодно иметь вот такую точку зрения
Сейчас большинство работает и финансово независимы, ну вот психология у них такая закрывают на все глаза, главное спокойная и стабильная семья
Алгонавт
• 01 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Не кожен) принаймі за жінок кажу . Не кожна жінка піде на ліво хоч раз
Ответ дляЗабрызжу ядом
ну я поважаю таку людину за пряму точку зору. а то деякі руки заломують, що не пробачать, а потім ще звинувачують інших, які розповіли абощо.
Алгонавт
• 01 марта 2024
Ответ дляMarmu
Мені більше подобаються ті хто кажуть мій не такий. Я ніколи ні за якого мужика не казала що мій не такий … і не буду . Бо не вірю ні одному
Потужна махіна• 01 марта 2024
Якщо чесно, то я так втомилась, що була б не проти якби чоловік знайшов собі коханку. Якби секс відпав, я б мала як мінімум додаткову годину поспати. І чоловік би розважився, а не безцільні вмовляння мене і намагання розбудити після того як дитина заснула
Акуна_Матата• 01 марта 2024
Інший менталітет, інші цінності. Якщо для них цілком ок,коли чоловік має інших жінок, то чому б йому не мати ще й коханок?
Забрызжу ядом• 01 марта 2024
Ответ дляMarmu
Всі ми різні.
Я, наприклад, не змогла б їй або комусь з подруг таке сказати (що чоловік їй зраджує).
Чесно, я не вірю, що жінка не знає про зраду. Точно знає. Хай кожен вирішує сам.
Алгонавт
• 01 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Всі ми різні.
Мені завжди було цікаво - як знає ? По чому знає ?
Алгонавт
• 01 марта 2024
Ответ дляПотужна махіна
Ой не кажіть так)) аби потім не жаліти)
Скользкая• 01 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Не зовсім так. В них чоловік може привести другу/третю жінку, якщо він може їх всіх і їх дітей забезпечити. А в нас діти голі/босі, дружина у вінку, а в нього коханка. Так що різниця є.
Забрызжу ядом• 01 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Та що там знати, якщо живеш з людиною 24/7?
Та хоч інтуїція.
Я на роботі знала хто з ким спить, хоч спілкування з тими людьми було тільки по роботі.
А по факту видно по всьому.
Друге діло, коли нічого бачити не хоче.
Та хоч інтуїція.
А по факту видно по всьому.
Друге діло, коли нічого бачити не хоче.
ГЛЮкоза• 01 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Звіздьош...ну хіба до женячки пів області через неї пройшло
Ответ дляЗабрызжу ядом
Всі ми різні.
та я теж не сказала, коли дізналась, що моїй подрузі близькій чоловік зраджує. вона була без роботи, з малою дитиною, і у неї за кілька місяців вмерли обоє батьків. куди мені було таке казати? їй я допомагала на той час і з дитиною, і навіть грошима трохи. але впевнена, що багато хто мене б заплював за такі вчинки.
Потужна махіна• 01 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Ой не кажіть так)) аби потім не жаліти)
Потім буде потім) а зараз мій стан такий
Алгонавт
• 01 марта 2024
Ответ дляMarmu
Та ні ви навпаки допомогли їй. Всім би таку коліжанку…
Алгонавт
• 01 марта 2024
Ответ дляПотужна махіна
Та дай Боже аби ви ніколи не знали такого) я вам краще побажаю бажання інтиму і побільше )) щоб і ви хотіли і він ))