Карамелька• 01 марта 2024
Не дорога але хороша туалетна вода до 1200 грн
Хочеться щось ванільне , але не для бабусі , але бюджет стримує
Чумачечая Весна• 01 марта 2024
Ответ дляДолькиКабана
Трояндами пахне?
Я взагалі прийшла за свіжим запахом, ближче до чоловічого, люблю таке. Дівчина консультант в Єві багато чого пропонувала, всі мені було не то. А це з першого пшику. Сама не очікувала. Зайдіть в Єву понюхайте, можливо і вам сподобається.
ДолькиКабана• 01 марта 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Я відмітила цю воду собі на Майкапі тиждень тому. Хочеться щось але на дороге жаба душить. От все не наважусь чи треба воно мені
Чумачечая Весна• 01 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
У меня такие
Ось я теж начиталась на маке ап про ці і шла понюхати і купити. Але мені зовсім не сподобались. Але на них зараз гарна ціна.
Чумачечая Весна• 01 марта 2024
Ответ дляДолькиКабана
Зайдіть просто понюхайте. 🥹
Міряно-переміряно• 01 марта 2024
Пишу вірші, дорого• 01 марта 2024
Мне неожиданно понравилась такая водичка. Моего восторга никто из близких не разделил, но главное, что мне нравится.
Пишу вірші, дорого• 01 марта 2024