Карамелька• 01 марта 2024

Не дорога але хороша туалетна вода до 1200 грн

Хочеться щось ванільне , але не для бабусі , але бюджет стримує
_Астрея_• 01 марта 2024
Хьюго босс
Чумачечая Весна• 01 марта 2024
Вчора купила, балдєю.😍
ДолькиКабана• 01 марта 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Вчора купила, балдєю.😍
Трояндами пахне?
Чумачечая Весна• 01 марта 2024
Ответ дляДолькиКабана
Трояндами пахне?
Я взагалі прийшла за свіжим запахом, ближче до чоловічого, люблю таке. Дівчина консультант в Єві багато чого пропонувала, всі мені було не то. А це з першого пшику. Сама не очікувала. Зайдіть в Єву понюхайте, можливо і вам сподобається.
Лика-прилипка• 01 марта 2024
У меня такие
автор Карамелька • 01 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
У меня такие
Чим пахне ?
автор Карамелька • 01 марта 2024
Ответ для_Астрея_
Хьюго босс
Який саме?
ДолькиКабана• 01 марта 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Я відмітила цю воду собі на Майкапі тиждень тому. Хочеться щось але на дороге жаба душить. От все не наважусь чи треба воно мені
Чумачечая Весна• 01 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
У меня такие
Ось я теж начиталась на маке ап про ці і шла понюхати і купити. Але мені зовсім не сподобались. Але на них зараз гарна ціна.
Чумачечая Весна• 01 марта 2024
Ответ дляДолькиКабана
Зайдіть просто понюхайте. 🥹
Добра, коли сита!• 01 марта 2024
Ответ для_Астрея_
Хьюго босс
Моя любовь
Міряно-переміряно• 01 марта 2024
Можно и за 1200 на акцию выловить.интересно,не избито,сладкий,не химозный
_Астрея_• 01 марта 2024
Ответ дляКарамелька
Який саме?
Нюхайте и выбирайте. Они все недорогие. Босс, Фемм, дип Ред,..
Сижуревувшоке• 01 марта 2024
Ферагамо сеньорита
НичеНипанимаю• 01 марта 2024
Раджу bibliotec de perfumes
100ml від 1500, або 30мл 600 здається.
Пишу вірші, дорого• 01 марта 2024
Мне неожиданно понравилась такая водичка. Моего восторга никто из близких не разделил, но главное, что мне нравится.
Пишу вірші, дорого• 01 марта 2024
Еще на днях вот такая очень понравилась, но она мне показалась не сильно стойкой. Пока не беру.
НичеНипанимаю• 01 марта 2024