Пополняю_Карму• 02 марта 2024
Нова робота, графік роботи
Ось настав і мені час шукати роботу. 🤦 Довго працювала на одному місці з комфортними умовами. І працювати починали з 9тої. Зараз є непогана пропозиція але працювати з 8. І я не знаю, чи витримаю, бо важко зранку вставати в 7, а тут треба буде в 6 вже вставати. Бо закладаю годину на дорогу до роботи.
Чи багато людей працює з 8? Вам норм?
Результат:
вже голосів:
45 (52.33%)
Працюю з 8:00
15 (17.44%)
Працюю з 9:00
15 (17.44%)
Тиц
11 (12.79%)
Свій варіант
Пополняю_Карму
• 02 марта 2024
Ответ дляКракадэ
А прямий транспорт чи з пересадками?. Я колись працювала далеченько але пряма маршрутка, пуста завжди сиділа в дорозі, а коли зняли її з маршруту, все, хоч і на метро тільки але дуже сильна давка і перехід на іншу лінію. Вдвічі швидше, але я замучувалась пихаються, сумку треба тримати бо карманники.
Метро 3 зупинки, і потім ще маршруткою.
Пополняю_Карму
• 02 марта 2024
Ответ дляАнонимушка
Автор, яка у сфера діяльності на новій роботі?
Виробнича компанія
Творог для розжига• 02 марта 2024
У мене з 8 ранку найбільш продуктивний час роботи, тому якщо була можливість обирати завжди з 8 працювала і потім весь вечір вільний
Шукаю стакан• 02 марта 2024
Раніше працювала з 8. Мені подобалось. Зараз з 9, зручно дитину до дитсадка відводити. Коли йду на 10, теж норм. Але щодня на 10 не ходила б.
Куда ж без меня• 02 марта 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Не переувеличивайте.Я с 2001 года живу на Троещине и ездила на работу и в центр Киева, и на Харьковский массив и на Шулявку.Нормально добираться.Как из любого другого района.
Правда. Я з Вишгороду їду на Троєщину і нічого страшного.
ВыФсеВрете• 02 марта 2024
З 8 і до якого часу? Спитайте чи є можливість з 8.30 до 17.30 ..
Для мене це ідеально
я зараз в пошуку теж, пропонують різне( зп дніще
Для мене це ідеально
Леопардові панчохи• 02 марта 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Ну зараз мені треба півгодини добратися до роботи, тут показує 40-45 хв. Я колись 1.5 години їхала, бо жила на Троєщині а робота в центрі. Це ідеально коли можна знайти роботу біля дому. Але ж малоймовірно.
Ну ви ж розумієте, що навіть 45 хв то прекрасно для Києва тим більше для нах відшибів.
Нічна ненажера• 02 марта 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Поки що не їздила туди, по карті показує що за 40 хв можна добратися.
ну вы даете, если можно работать с 8 - это счастье, заканчиваете же вы тоже на час раньше. Я на всех своих работах на собеседованиях оговаривала такой график - с 8 до 17. В 18 уже дома и все прекрасно успевается. Тем более, вам ехать 40 мин. Зачем вставать в 6 утра? Вы что, 1 час 20 мин собираетесь на работу? Я - минут 30 максимум. Душ 10 мин, столько же одеться, накраситься 5 мин (крашу только ресницы). Съесть йогурт еще 5 мин, если хочется, а чаще нет и завтракаю на работе.
Нічна ненажера• 02 марта 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Зарплата гарна. Тому і задумалася. А то можна знайти поближче і по часу норм але копійки отримати. (
идите и даже не думайте, это отличный график, серьезно.