Педиатор_я• 02 марта 2024
Нет вам прощения! Сколько крови на ваших руках
Вінничанка• 02 марта 2024
Ответ дляТрахтибидох
На українському форумі для русні?
А що їх тут немає?
Ирина-bbd0• 02 марта 2024
Ответ дляPiracanta
Тема не для цього була створена.
Ну это через 2 поста уже стало яснопонятно)
Автор, їм все одно, це лічинки глистів. В них немає мозку, щоб зрозуміти хоча б щось. Вони розуміють лише мову сили. На цю тему, вчора сподобався допис в тг-каналі Є-радару. Процитую тут:
«На нашому каналі є близько 20-30 сєпарів, які ставлять 😁 на тривоги та 🤬 на збиті кацапські СУшки.
Котики, активізуємось, і під цим постом ставимо стільки ❤️ скільки здохне руських за цей місяць на нашій землі».
Ось такі запити у всесвіт і теми треба створювати. Бо до цих гнійників людська мова не доходить.
Джеральдина.• 02 марта 2024
Вы думаете, они вас прочтут? Делать нечего что ли, у них своих площадок дофига
Тут разве что чеканушка какая-то залетная обретается, ржущие смайлики ставит - но это один или два человека
Джеральдина.• 02 марта 2024
Ответ дляБаба Йога
Удалено администрацией...
Та тут секта святого ПВО, которое обладает ИИ и сбивает ракеты исключительно в нежилых зонах
Джеральдина.• 02 марта 2024
Ответ дляluizka
Юмор неуместен
А я и не шучу
ПВО сбивает там где получается и очень часто над городами или в пригороде, а точнее - над домами
Так что страшно всегда вдвойне - и от пролета ракет/шахедов и от того, что собьют неудачно
Ответ дляДжеральдина.
А я и не шучу
В данном случае это было не ПВО.
Страшно смотреть на этот дом, погибли люди, среди них ребенок маленький.
Bransoletka• 02 марта 2024
Ответ дляAgnessa7
Як він (шахед) може зависнути? він же без руху впаде. Чи я чогось не розумію? це ж не вертоліт з пропелером, який дає змогу зависати
Може людям так здалося вночі.
olgabaluta• 02 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Цікаво спостерігати як деякі дури звинувачують владу, ппо наше , ще когось...Лише не пуйла і не вбивць узькомордих, які знищують Україну і українців
Удалено администрацией...
kirpichenko• 02 марта 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Можна все це українською? Бо незрозуміло, до кого претензії.
Що не зрозуміло вам?
Одеса Україна біль нестерпний.
Ответ дляira--m
В пидербург прилетіло щось по вікнах. Мало, але з чогось треба починати. Якби жіночі по одному клоповнику хоча б так прилітало, то було б непогано.
Ответ дляЯ натуралка
Я из этих ужасных фото снова и снова понимаю, что панельки в тревогу не вариант((( если монолит еще как-то держится, то всем жителям панелек категорически важно идти в укрытия.
Отбой был в 1:41
Через пару минут полетели недалеко ракеты ПВО, что-то сбили, а в 1:48 - большой баах.
Ответ дляЕленка14
А навіщо ви ризикуєте життям своєї дитини? Ваші політики - це хуйло? Так, ви праві, через нього всі страждають.
А разве я могу этого не делать? У нас полная семья, потому выехать в безопасное место не можем.
Наши политики это кто управляет Украиной, мы киевляне. И да, при всей упыренности уйла, он не запер свой народ в стране где война, в отличии от наших.
Ответ дляkpss2017
Так, можете. Ви першочергово відповідаєте за життя своєї дитини. І хвате розповідати про ’кієвлянє’, їдьте до пуйла і буде вам щастя. А то бідняжка, мучаться серед бендерівців.
Можете ще ікону купити пуйла чи Сталіна, і помолитися у кокошніку, як самому найкращому керівникові.
Ответ дляkpss2017
Аж противно, що такі люди живуть серед нас
Ольга-f5e3• 02 марта 2024
Ответ дляmeatlug
Це ваш особистий вибір, що робити, виходити-не виходити… лише треба розуміти, що жителі панельних будинків ризикують в рази більше.
Який особистий?? А якщо укриттів не має?
Aksinia 111• 02 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Дякуйте меру , бо укриття, це його особиста відповідальність !