Я натуралка• 02 марта 2024
Реабілітація після ампутації кінцівок військовому
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в такій ситуації. Брату після поранення ампутували руку та ногу. Зараз знаходиться в лікарні, після операцій пройшов тиждень. Дуже багато питань, що робити далі. Лікарі говорять, що потім переведуть в іншу лікарню на реабілітацію і вже потім протезування. Може хто був уже в такій ситуації. Питання, чи можна перевести в визначений центр реабілітації, який з них найкращий? Може до якогось гарного лікаря чи реабілітолога? Як поступити далі, може є якісь поради. Навіть не знаю, як з ним розмовляти щоб не упав духом, зараз наче тримається.
Гигиенишвили• 02 марта 2024
Автор, підпишіться в інсті на Русю, це дівчина с 1 протезом, волонтер.Вона начебто була в першому центрі, що вище вам дали силку.Думаю що можна їй написати і запитати
Бавовнятко• 02 марта 2024
Реабилитация до протеза долго, у нас больше полгода для ноги было - пока оно там заживает и формируется, мы не в Киеве, проводили реабилитацию у себя в городе,
Как говорить лучше с психологом посоветуйтесь.
Несу пургу• 02 марта 2024
История мужчины, который наступил на мину. Может поддержит вашего брата морально.
Копуша• 05 марта 2024
🤝🏻Благодійний фонд «Крила Перемоги» у співпраці з Київ Мілітарі Хаб оголошують старт пілотного проекту для учасників бойових дій, що отримали важкі поранення (ампутації) по плаванню на базі басейну «Олімпійський».
☝🏻Заняття буде проводити кваліфікований тренер з досвідом роботи з параолімпійською збірною.
——
☎️Звертайтесь за номером:
+38 063 782 98 80 (Проєкт ’Айболить’)
——
☎️Звертайтесь за номером:
+38 063 782 98 80 (Проєкт ’Айболить’)