Играю у края• 02 марта 2024

реакція мозку на умовну небезпеку "бийся або біжи". сподіваюсь ви чули про це

якщо весь час тільки бігти, тобто тікати...це зовсім жалюгідне життя виходить, да? хтось ще "біжить" постійно? і що....до скількох років вже добігли?

мені каже знайомий - чого ти тільки що, відразу уступаєш і відмовляєшся дискутувати про щось, доводити свою правоту з приводу чогось , або зрозуміти поведінку і мотиви якихось людей, а відразу упереджене ставлення маєш, і зливаєш їх?

але мені вже не хочеться нічого доказувати і нічого пояснювати, і нікого розуміти. я просто сиджу у своїй бульбашці і не хочу нікого і нічого розуміти що там у них.
Свисток ля-минор• 02 марта 2024
Ответ дляОдні думки
в смысле как? ну вот так, как вы и описали)
Или что вы имеете в виду?
Я в том плане, что придерживаются обычно одного сценария. Или нет?

Одні думки• 02 марта 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
ааа, нет конечно)
Один сценарий на все случаи жизни - это зло)
Цель наоборот - развить гибкость, а не реагировать по одному шаблону.
Марічка• 02 марта 2024
Ответ дляИграю у края
а у мене раніше було ’бийся’ а тепер ’тікай’. і що це....одне жалюгідство(
Ну почему жалюгідство, зачем так ) Это просто ваша реакция. Одна из. Лишь бы вас устраивала. Мы - бусинки с любыми реакциями :)
Свисток ля-минор• 02 марта 2024
Ответ дляИграю у края
Может быть у вас просто нет моральных сил биться? Потому и реакция спрятаться в домик.
автор Играю у края • 02 марта 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
певно все таки різних сценаріїв, в залежності від травм. наприклад я була боєць у всіх сторонах, а от саме чогось одного боюсь і все...і тікаю від того. хоча в інших яро боролась за своє.
Свисток ля-минор• 02 марта 2024
Ответ дляИграю у края
Ну нельзя же быть самим совершенством как Смауг))) у всех есть недостатки.
автор Играю у края • 02 марта 2024
Ответ дляМарічка
мене це не особливо влаштовує, але себе вже пересилити ніяк не можу..а вас влаштовують ці ваші зміни? кажете ж що ні..але..

автор Играю у края • 02 марта 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
може. втомилась вже..
Свисток ля-минор• 02 марта 2024
Ответ дляИграю у края
може. втомилась вже..
Мне кажется, внутреннее, эмоциональное истощение, выгорание намного важнее физического.. Именно оно и первоначально важно и тянет за собой все.. Подумайте, что у вас такого случилось или не случилось и почему вас это все настолько беспокоит. Возможно, надо дать себе отдых, не пытаться насильно заставлять делать и чувствовать что ’правильно’. Может это период такой, а может надо просто принять новую себя.
Швендяю містами• 02 марта 2024
Ну є три реакції на стрес: «бий, біжи або завмри». Вони проявляються найбільше в критичних ситуаціях. Наприклад, коли полетів вперше літак над домом, я хапала речі і бігла в погріб в селі, де ми на той час перебували. У мене реакція біжи, а мого 16-річного сина тоді заціпило. Він завмер і не реагував на мої слова чи дії. Хвилин через 10 відпустило, коли вже в погріб його привела. І немає правильної чи неправильної реакції. Це залежить від психіки.