11 день циклу груди болять дуже!!!!!
Зараз 20 день,не проходить, була у лікаря все ок, може хто знає що.
Столічна штучка• 02 марта 2024
У меня такая же проблема каждый цикл. Не знаю от чего, но вроде врачи говорят норм
Кили и Манджаро• 02 марта 2024
Мені лікар на узі сказав, що може гормональне, порадив оргазми, а взагалі, що в мене невралгія, пов´язане з поставою, і трохи гормональне,
Кили и Манджаро• 02 марта 2024
Ответ дляMisha AA
Як ви це терпите(( це жах (((
Іноді мамодол допомагає
Пьяная вишня• 02 марта 2024
Ответ дляMisha AA
Як ви це терпите(( це жах (((
Автор, в мене аналогічна проблема. Була у 2 маммологів, один порадив 3 місяці прожестожель (допоміг на 2-ий місяць), інший прописав знеболювальне по типу німесил, якщо болить нестерпно. Мої особисті припущення, що проблема гормональна, раніше мене виручали каплі мастодинон, зараз, нажаль не діють спасаюсь прожестожелем, а потім буду пити дуфастон у другій фазі циклу.
Кили и Манджаро• 02 марта 2024
Ответ дляMisha AA
А чому він підвищується не підкажете? Дякую
Від стресу
Лінива, не каюсь• 02 марта 2024
Я дважды сдала пролактин, сделала узи, пошла к маммологу. Ноль эффекта. Ничего толкового.
Атятя_тётя• 02 марта 2024
Ответ дляMisha AA
Я не знаю, в мене така проблема, гінекологи не хочуть шукати причину, була вже у декількох, просто виписують ліки, треба приймати півтаблетки раз в тиждень, але постійно... Кидаю прийом - все повертається