Дівчата, хто де робив НІПТ (у якій лабараторії?). Розмах цін великий Veracity, Veragene в Сінево 7500-8500грн, в Ескулабі якісь інші назви НІПТ з тими ж дослідженнями від 18тис до 54тис. Цікавить достовірність.
Ответ дляSo_so
Между тестами разница не в достоверности, а в наполнении (сколько хромосом проверяется, проверяются ли микроделеции, генетические синдромы итд).
Я аборт точно не робитиму. Але читаю, що НІПТи мають неточності. То думаю чи варто ті скажені кошти викидати
Ответ дляLis87
Робила в сінево, простий варіант. Пізніше також довелося незаплановано робити амніо. Ніпт все правильно показав.
В Сінео Veracity робили?
Ответ дляLesik_2013
Аборт на основании анализа крови не делают. Если для Вас это скажені гроші, то как Вы рассматриваете многие годы оплачивать реабилитацию больного ребенка, если точно будете рожать?
Аборт после 12 недели делают только на основании результата амниоцентеза.
Дакота-66e8• 02 марта 2024
Робила в 2022 році в Ескулабі.
На 3 генетичні патології.
По вартості - щось біля 13 000 грн. було.
Там матеріал пересилають в Італію.
Все вірно показав, і стать теж.
На 3 генетичні патології.
Там матеріал пересилають в Італію.
Все вірно показав, і стать теж.
Ответ дляSo_so
Я просто не розумію чи потрібно платити 54тис чи достатньо заплатити 15тис і хочу в цьому розібратися.
Coffee is Love• 04 марта 2024
Ми замовляли в CSD, дикість якась була. Обрали десь за 25т аналіз, перетелефонували - цей недоступний, оберіть інший. Ок, обрали інший, дешевший.
Знову телефонують - кров загусла, приходьте перездавати. А вагітна навіть не у Києві.
Найсумніше що саме цю лабу радив Краснов і за фактом ось таке, зал ишилися без обстеження. Слава Богу дитина здорова.