Зараз все скажу• 03 марта 2024
Черкаси, де краще зробити чистку обличчя підлітку
Порадьте дійсно хорошого спеціаліста.
Метровий сантиметр• 03 марта 2024
Подруга недавно робила доньці. Можу запитать. А взагалі є багато хороших косметологів з медичною освітою. Я хожу до Григорʼєва Ольга
Цікавий писочок• 03 марта 2024
На будинку торгівлі салон. Там є косметолог - дерматолог(з можайського). Здається Марина. Можна на рецепції спттати, щоб саие дерматолог була. Чистка підліткова була 400грн, є азот, по вартості точно так же як на можайського. До косметологів без мед освяти підлітка не ведіть.
Цікавий писочок• 03 марта 2024
Вибачаюсь, переплутала. На палаці дружби народів, в довгому будинку, шевченко 243.
Зараз все скажу
• 03 марта 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Дякую, а як зв´язатись з косметологом?
Зараз все скажу
• 03 марта 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Дякую!!!Тому тут запитала!
Зараз все скажу
• 03 марта 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Добре, треба почитати
Метровий сантиметр• 03 марта 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Дякую, а як зв´язатись з косметологом?
В інсті є її сторінка
Зараз все скажу
• 03 марта 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
В інсті є її сторінка
Дякую, пошукаю