Изменено 03 марта в 10:42

Хто їздив далеко потягом з грудничком, зайдіть

Хочу поїхати з Києва до Варшави потягом, але поки вільних немає білетів. Автобусом не варіант, я так розумію. Тому чекаю, і думаю що треба взяти обов’язково в дорогу? Дитин 5,5 місяців, вже повзає, на руках не сидить майже, до всього лізе. Кормлю грудьми, але завжди лежачи, бо тільки так дитина розслабляється і засинає. Переживаю щоб також адекватні сусіди були, бо годувати треба кожні 2-3 години. Думаю термос взяти з сумішшю, якщо по якійсь причині не вийде покормити, тільки я ще не разу не давала( навіть не знаю чи буде пити.

Підгузки, серветки, іграшки, змінний одяг, ліки, пеленки, одіяльце, термос з сумішшю. Що ще треба?

*перша наша поїздка
Прогулянковий візок теж візьму
1 7
Natali Parfum 03 марта в 10:43
Можу допомогти вам зловити квиток

Їздила з трьохміс, все добре було
Байрактарочка 03 марта в 10:44
ну в ідеалі напевно викупити все купе. бо мало кому сподобається що ви будете міняти підгузок в купе. не знаю чи зараз в туалеті потягу є умови для цього. а навіть якщо є то бігати в туалет і залишати своє місце буде проблематично.
а ви самі як в туалет підете?
1 11
double-mama 03 марта в 10:44
Викупіть купе повністю,і тоді не доведеться нервувати за сусідів. До того ж можна буде організувати дитині місце для повзання та сну, є такі спеціальні сітки, що чиплються за верхню та нижню полицю і утворюють манеж, з якого дитина не впаде
автор Vse_ok 03 марта в 10:44
Ответ дляNatali Parfum
Можу допомогти вам зловити квиток

Їздила з трьохміс, все добре було
Я поки дати не знаю, бо робиться закордонний дитині, подавала в цей четверг, думаю має бути до вихідних. Буду вдячна, якщо допоможете.
автор Vse_ok 03 марта в 10:45
Ответ дляdouble-mama
Викупіть купе повністю,і тоді не доведеться нервувати за сусідів. До того ж можна буде організувати дитині місце для повзання та сну, є такі спеціальні сітки, що чиплються за верхню та нижню полицю і утворюють манеж, з якого дитина не впаде
Це 10к(
Мені ще треба в Познань потім
Natali Parfum 03 марта в 10:47
Ответ дляVse_ok
Я поки дати не знаю, бо робиться закордонний дитині, подавала в цей четверг, думаю має бути до вихідних. Буду вдячна, якщо допоможете.
В любому випадку , щоб зловити нижню полку до Варшави, треба купувати чітко за 20 днів і в певний час
Якщо до хелма , то купе нижню можна і за 4-5 днів купити легко
Natali Parfum 03 марта в 10:48
Ответ дляVse_ok
Це 10к(
Мені ще треба в Познань потім
А машиною не розглядаєте поїздку ?

Я відвожу на машині власника з Києва по всій Європі
Назад поїздом вертаюся
автор Vse_ok 03 марта в 10:49
Ответ дляNatali Parfum
А машиною не розглядаєте поїздку ?

Я відвожу на машині власника з Києва по всій Європі
Назад поїздом вертаюся
Ні, ми до педіатра їздимо то 20 хв не витримує в кріслі
Natali Parfum 03 марта в 10:50
Ответ дляБайрактарочка
ну в ідеалі напевно викупити все купе. бо мало кому сподобається що ви будете міняти підгузок в купе. не знаю чи зараз в туалеті потягу є умови для цього. а навіть якщо є то бігати в туалет і залишати своє місце буде проблематично.
а ви самі як в туалет підете?
3200 грн квиток
Три квитки це 10 тис майже і зловити відразу в одному купе не реально
Байрактарочка 03 марта в 10:50
Ответ дляVse_ok
Це 10к(
Мені ще треба в Познань потім
дорого, так(
але всім завжди заважають чужі діти. хтось захоче поспати, а дитина прокинеться буде плакати. вас там зненавидять і постійно будуть шипіть.
та і судячи з деяких тем на форумі деякі дуже чутливі до годувань у громадському місці)
або ви захочете вкласти дитину спати, хтось буде шуміти. дитина буде нервувати і плакати. це корочє головний біль для вас і для інших пасажирів.

я в такому віці з дитиною і не ризикнула б їхати в потязі без зайвої потреби. а при необхідності то точно викупати купе. та і в старшому віці так само.
автор Vse_ok 03 марта в 10:50
А як зрозуміти що це нижня полка? Номер біля вікна? А те що до даерей то верхня?
Natali Parfum 03 марта в 10:51
Ответ дляVse_ok
А як зрозуміти що це нижня полка? Номер біля вікна? А те що до даерей то верхня?
У Варшавському поїзді знизу нижня полка
Про яке вікно мова ? Це ви до Перемишля дивитись потяг напевно
автор Vse_ok 03 марта в 10:51
Ответ дляБайрактарочка
дорого, так(
але всім завжди заважають чужі діти. хтось захоче поспати, а дитина прокинеться буде плакати. вас там зненавидять і постійно будуть шипіть.
та і судячи з деяких тем на форумі деякі дуже чутливі до годувань у громадському місці)
або ви захочете вкласти дитину спати, хтось буде шуміти. дитина буде нервувати і плакати. це корочє головний біль для вас і для інших пасажирів.

я в такому віці з дитиною і не ризикнула б їхати в потязі без зайвої потреби. а при необхідності то точно викупати купе. та і в старшому віці так само.
Я би теж не ризикувала. Але вибору немає.
Kometka 03 марта в 10:51
Я б викупила купе. Не купила б собі якусь річ чергову, але нерви будуть міцніші.
Natali Parfum 03 марта в 10:52
Ответ дляKometka
Я б викупила купе. Не купила б собі якусь річ чергову, але нерви будуть міцніші.
Не реально купити відразу три полиці на Варшавський поїзд )
Natali Parfum 03 марта в 10:52
Ответ дляVse_ok
Я би теж не ризикувала. Але вибору немає.
Вибір є завжди
Потяг
Автобус
Літак
Машина
Байрактарочка 03 марта в 10:53
Ответ дляNatali Parfum
Вибір є завжди
Потяг
Автобус
Літак
Машина
особливо з києва літак)

в автобусі з малечею такою ще гірше ніж в потязі
автор Vse_ok 03 марта в 10:53
Ответ дляNatali Parfum
У Варшавському поїзді знизу нижня полка
Про яке вікно мова ? Це ви до Перемишля дивитись потяг напевно
Це нижні? Чи це верхні?
odarusha 03 марта в 10:53
Вам нижня полка мало що допоможе без середньої , бо вони взаємозалежні . Треба брати хоча б 2 , якщо не все купе .
Natali Parfum 03 марта в 10:53
Ответ дляБайрактарочка
особливо з києва літак)

в автобусі з малечею такою ще гірше ніж в потязі
З кишиніва
З ясс
Сучави
Відвожу мам з дітьми дуже часто в аеропорти
автор Vse_ok 03 марта в 10:54
Ответ дляNatali Parfum
Вибір є завжди
Потяг
Автобус
Літак
Машина
З Київа літак?🤦🏻‍♀️В автокреслі дитина не висадить скільки часу, це грудна дитина!
2 2
odarusha 03 марта в 10:54
Ответ дляVse_ok
Це нижні? Чи це верхні?
Верхні, вони ж зверху
Natali Parfum 03 марта в 10:54
Ответ дляVse_ok
Це нижні? Чи це верхні?
Верхні 2 і 3

Нижні всі викуплено тут
Natali Parfum 03 марта в 10:55
Ответ дляVse_ok
З Київа літак?🤦🏻‍♀️В автокреслі дитина не висадить скільки часу, це грудна дитина!
Який Київ?
Ось відвозила до Кишинева маму з дитиною
9 місяців - сиділа дитина
Співали гралися зупинялися
Немає нічого складного
Байрактарочка 03 марта в 10:55
Ответ дляVse_ok
З Київа літак?🤦🏻‍♀️В автокреслі дитина не висадить скільки часу, це грудна дитина!
машиною їхати буде дуууууже довго, бо треба буде робити зупинку мінімум раз на 2-3 години (погодувати, змінити підгузок, трошки розімʼятися)

потягом краще ніж машиною і автобусом, але за умови шо все купе ваше і ніхто вам не заважає, і ви нікому не заважаєте
Natali Parfum 03 марта в 10:56
Ответ дляБайрактарочка
машиною їхати буде дуууууже довго, бо треба буде робити зупинку мінімум раз на 2-3 години (погодувати, змінити підгузок, трошки розімʼятися)

потягом краще ніж машиною і автобусом, але за умови шо все купе ваше і ніхто вам не заважає, і ви нікому не заважаєте
Не реально купити три полиці до Варшави
Не реально
І це десять тисяч грн лише до Варшави
А автору ще до Познані
coloritka 03 марта в 10:56
Ответ дляNatali Parfum
Не реально купити відразу три полиці на Варшавський поїзд )
А як сім´єю їхати? Ніяк?
1 1
Natali Parfum 03 марта в 10:57
Ответ дляcoloritka
А як сім´єю їхати? Ніяк?
В різних купе
Чому ніяк ?

Розсмішили ))))
автор Vse_ok 03 марта в 10:57
Ответ дляNatali Parfum
Який Київ?
Ось відвозила до Кишинева маму з дитиною
9 місяців - сиділа дитина
Співали гралися зупинялися
Немає нічого складного
Бо дитина сидить сама в 9 місяців! Альоооо
В мене ще маленька і сидіти її не можна, бо сама ще не сіла
Байрактарочка 03 марта в 10:58
Ответ дляVse_ok
Бо дитина сидить сама в 9 місяців! Альоооо
В мене ще маленька і сидіти її не можна, бо сама ще не сіла
є автокрісла напівлежачі для дітей які не сидять. чи як возять новонароджених?)