Vse_ok• Изменено 03 марта 2024

Хто їздив далеко потягом з грудничком, зайдіть

Хочу поїхати з Києва до Варшави потягом, але поки вільних немає білетів. Автобусом не варіант, я так розумію. Тому чекаю, і думаю що треба взяти обов’язково в дорогу? Дитин 5,5 місяців, вже повзає, на руках не сидить майже, до всього лізе. Кормлю грудьми, але завжди лежачи, бо тільки так дитина розслабляється і засинає. Переживаю щоб також адекватні сусіди були, бо годувати треба кожні 2-3 години. Думаю термос взяти з сумішшю, якщо по якійсь причині не вийде покормити, тільки я ще не разу не давала( навіть не знаю чи буде пити.

Підгузки, серветки, іграшки, змінний одяг, ліки, пеленки, одіяльце, термос з сумішшю. Що ще треба?

*перша наша поїздка
Прогулянковий візок теж візьму
Natali Parfum• 03 марта 2024
Ответ дляbasenka
Подивилась фото купе. Здалось таким незручним(
Якщо на другій полці хтось спати ляже, то на нижній і не сядеш.
Чи це на фото так? А насправді комфортно їхати?
Якщо одна , то норм
Або діти дорослі
Норм
Зате прямий
До нього причеплені вагони до Хелма, наші купе і плацкарт

олена олена• 03 марта 2024
Ответ дляVse_ok
Туди ж наче сидячі місця? Мені треба щоб я змогла лежати з дитиною
Ні, там є звичайний купейний потяг, на 4 полиці
автор Vse_ok • 03 марта 2024
Ответ дляViktoryjaG
Да конечно в поезде удобнее с ребенком. Можно и полежать, и поползать, и походить и все это время вы едете. Диван внизу довольно широкий, если лежать на боку у края, там вполне хватает места ребенку поползать, поиграть. И можно взять простынь, прикрепить к верхней полке и вообще скрыться с глаз соседей, и кормить так.
Супер! Дякую
олена олена• 03 марта 2024
Ось, це звичайне купе, потяг 51
олена олена• 03 марта 2024
Якщо груддю годуєте, то ніяких експериментів з сумішами в дорозі не проводьте. Може бути і алергія, і запор, і що завгодно. У Вас їжа завжди з собою))
vetlanochka• 03 марта 2024
Ответ дляVse_ok
Бо дитина сидить сама в 9 місяців! Альоооо
В мене ще маленька і сидіти її не можна, бо сама ще не сіла
Ви одна плануєте їхати? Тяжко одної з дитиною.
Contento• 03 марта 2024
Вам есть смысл выкупать всё купе. Потому что с активно ползающим ребёнком и при том, что вам надо кормить каждые 2-3 часа, никакие соседи вас не выдержат так долго.
автор Vse_ok • 03 марта 2024
Ответ дляvetlanochka
Так, одна з дитиною.