Капитанша• 03 марта 2024
Гель лак у 13 років
Всі подруги роблять, я ж відмовляю доньку, бо шкідливий. Чи можна вже робити?Собі не робила ніколи і не хочу
СкокоМнеДадите• 03 марта 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Это как?
Гель нужно либо делать постоянно - либо не делать вообще.
Или ей 3 недели походить, а потом пол года с изуродованной пластиной пока отрастет?
Не розказуйте дурню. Собі роблю періодично, на постійній основі звичайний гігієнічний. Нігті в чудовому стані
Люблю ВалЄру• 03 марта 2024
Важливо пам´ятати, що часте відвідування манікюрного салону корисне не для всіх. Наприклад, якщо у вас меланоми в сімейному анамнезі, чутлива шкіра або алергія на сонце – краще утриматися від нанесення гель-лаку.
Сам по собі гель-лак не пов´язаний з підвищеним ризиком раку. Втім, лампи, які використовуються для закріплення покриття й справді випромінюють високий рівень ультрафіолету А, повідомляє Cuprum. Через довжину хвилі УФ-А, її нерідко пов´язують з розвитком раку шкіри й меланоми.
Попразендовна• 03 марта 2024
Ответ дляКапитанша
На постійній основі не хочу точно
А ребёнок что хочет? Ваше мнение при чем. Она как хочет?
Сладко-соленая• 03 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Нормальный маникюр это не обязательно «коржи» из геля. В конце концов, можно ограничиться гигиеническим без покрытия, или покрыть обычным лаком. Я не понимаю, зачем запрещать ребенку то, что она хочет. Это не тату, конце концов. Можно снять и забыть.
Ну от я про це і пишу. Нехай дівчинка ходить на звичайний манікюр раз на тиждень і все буде гарно.
МояХатаЗкраю• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Розкажіть їй про ризик виникнення меланоми від лампи. І не треба зараз рукалице, теж почитайте
Никакого,вот просто совсем. И любой дерматолог вам это подтвердит
Люблю ВалЄру• 03 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
А онколог не підтвердить. І навіть відрадить робити гель
Попразендовна• 03 марта 2024
Ответ дляСладко-соленая
Моей 17, маникюр делает лет с 14-15, раньше не просила как то. Сейчас делает типсы длиннючие. Мне не нравится, но я уважаю ее желание.
Сладко-соленая• 03 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
17 все ж таки не 13, уже і тату роблять, їх справа.
МояХатаЗкраю• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Просто сходите на консультацию и задайте все ваши вопросы. Пы. Сы. Работаю в клинике, обсуждали с врачами и гель лак, и инъекции, и импланты, знаю обо всем от тех,кто в теме.
Попразендовна• 03 марта 2024
Ответ дляСладко-соленая
Ну это еще несовершеннолетний ребенок, если что.
Ужгород• 03 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Мало ли как она хочет? Маникюр в Киеве например 700+, а нужно 2 раза в месяц
Люблю ВалЄру• 03 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
В мене брат онколог. Меланома дуже почастішала через використання ламп.
Грамотний хвіст• 03 марта 2024
По собі знаю, що як би донька ну дуже хотіла, я б погодилась, але при умови, що майстра виберу я сама.
Люблю ВалЄру• 03 марта 2024
Дуже дивно - хлопців неповнолітніх мами ’вивозять’ з України від війни, а дівчат віддають на потенційну можливість заразити гепатитом і отримати меланому
Виходить, хлопців люблять сильніше
Попразендовна• 03 марта 2024
Ответ дляУжгород
Тогда автору нужно начинать с того, что ей это дорого, а не что это вредно. Есть возможность - почему не сделать? Нет возможности - значит нет
Миловидна леді• 03 марта 2024
По теме: подруга на днях сняла. Половина больших пальцев отслоилась. Жуткое зрелище. Грибок. Покажите фото дочке, может передумает.
Попразендовна• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Виходить, хлопців люблять сильніше
За почти 10 лет гель лака я еще не заразилась гепатитом))))))
Шалена красуня• 03 марта 2024
Ответ дляМиловидна леді
Это не грибок, а онихолизис.
Просто каралева• 03 марта 2024
Я б на вашому місці дозволила але не часто, лише на якійсь великі свята наприклад День Народження, Новий рік і т. д. Ну і звичайно знайти хорошого перевіреного майстра. Якщо всі подружки вашої доньки роблять манікюр, то вона може комплексувати на їх фоні.
Коли я вчилася в школі, а це було більше 10 років назад більшість моїх однокласниць теж робили гель лак десь з 12 років. А я не робила бо була з бідної сім´ї і грошей не було на манікюр, через це дуже комплексувала.
Люблю ВалЄру• 03 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Ви впевнені? Раз в півроку потрібно здавати аналіз.
Миловидна леді• 03 марта 2024
Ответ дляШалена красуня
Это не грибок, а онихолизис.
Вот вы лично откуда знаете что у нее?
А у нее именно грибок. Дерматолог и анализ тому подтверждение.
Хотя этот онихолизис ничем не лучше, как по мне.
Сладко-соленая• 03 марта 2024
Ответ дляПросто каралева
А чому комплексували, просто цікаво? Ліньки було зробити собі манікюр і нафарбувати нігті?
Попразендовна• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Уверена
Люблю ВалЄру• 03 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Уверена
Він може бути скритий і нищити вашу печінку безсимптомно. Потім буде пізно
Попразендовна• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Так анализ не подтверждает его отсутствие?
Люблю ВалЄру• 03 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Не завжди можна виявити
Божа кульбабка• 03 марта 2024
Ответ дляЛетчица
Так і є
Тільки ж зараз адепти цієї процедури заволають - то все неправда
Не адепт. Но... во времена моей юности такого не было, а с формой кошмар полный
Вредняжка• 03 марта 2024
Ответ дляКапитанша
Ну я хотіла щось ніжне
Купите обычный лак и пусть красит, если так хочется.